Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια,

τι κανετε? κοιμηθηκε η μικρη μου μερα απο κλαμα..

Ξαναεχουμε θεμα με τα κακα μας, χτες εκανε 2 φορες πολυ σφικτα και πονουσε και σημερα το ιδιο.

Πηρα την γιατρο και μου ειπε να μην βαλω υποθετο αφου εκανε και να δωσω χαμομηλι και αχλαδια μονο στην φρουτοκρεμα.

Θα δουμε, πολυ στεναχωρημενη ειμαι, δεν μπορω να βλεπω ετσι την ψυχουλιτσα μου.. ποναει και κλαιει..

Τωρα το πρωι εδωσα χαμομηλι, λιγο αχλαδι και μετα γαλα και κοιμηθηκε..

Θα βαλω και πιο πολυ λαδι στο μεσημεριανο και μακαρι να τα κανει να ησυχασει..

κατα τα αλλα κρυο και σπιτακι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακια μου θα σας πω συντομα αρκετα πραγματα δεν σας ξεχναω

μαρακι το evendi ειναι το λινκ που ηθελα να σας βαλω και εγω ειναι το αγαπημενο μου site!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαα εχει απιθανες ιδεες!!!!θα σας πω και εγω μερικες αλλα λιγο να χαλαρωσουμε μωρε με τον μπεμπακο φιλακια πολλα!!!! :) :)


a66gp3.png

aaHup3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλες κι μωράκια!!τι κάνετε??

Μαρακι πειρατές μαλλον θα είναι το θέμα της βάφτισης και απο ότι είδα στο site που έδωσες έχει κάτι!χαχαχ!το θέμα είναι τι θα μπορούσα να κανω μονη μου!!

Bloublou αντισταμινικο του δίνουμε 2ml το βράδυ!εχουν φύγει αρκετά οι κοκκινιλες αλλα ο γιατρός είπε όχι τελείως και να ξαναλέμε τη Δευτέρα!ποπο ένα μεταξύ το παιδι μου δεν κλαίει καθόλου και μολις μπαίνουμε στο γιατρο σπαραζει!!κριμα μαλλον κατάλαβε ότι του κάνει εμβόλια!!

Σας φιλω και πάω να ετοίμασω το φαΐ του μικρού!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

μανουλιτσες μου τι κανετε???

λοιπον ξεκιναω να γραψω καποια πραγματα για βαπτιση και ελπιζω ο θυσαυρουλης να με αφησει χαχαχχαχαχαχα.

το evendi ειναι απο τα καλυτερα ελληνικα site με ιδεες για βαπτιση εχει πολλες ιδεες και πολλα απο αυτα μπορειτε να τα φτιαξετε ευακι.

θεματα για βαπτιση κοριτσι:περα απο τα κλασσικα πολυ ωραια ειναι οπως σας ειχα πει τα κεκακια,barbie (χρωμα φουξια μαυρο λιγο εκκεντρικο αλλα εντυπωσιακο),μοδα(δηλ.τακουνακια,τσαντακια κ.τ.λ),μπαλαρινες(με τουτου-πουεντ),καποιο παραμυθι π.χ(κοκκινοσκουφιτσα.χιονατη,με σκηνικο απο δασος)

σε αυτο το λινκ θα βρειτε απιστευτες ιδεες για βαπτισιαhttp://www.karaspartyideas.com/p/party-categories.html

θα βρειτε απιθανα πραγματα....

για αγορακι:τσιρκο,αυτοκηνιτακι σκαραβεος,φαρμα ζωων,χρυσοψαρα(με αληθινα ψαρακια μεσα σε γυαλα που μετα τα χαριζετε στα παιδακια),ουρανιο τοξο,κηπος κ.α παρα πολλα φαντασια να εχεις.κοριτσια τωρα οτι θελετε με ρωτατε για λεπτομερειες και τετοια.

φιλακια πολλα γλυκουλες μου


a66gp3.png

aaHup3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσακια και μπεμπακια!πως είστε??εμεις καλα,αν και δεν κοιμηθήκαμε καλα,πάλι ξυνομασταν!αφου ματωνει το κεφαλακι του απο το ξυσιμο,δεν έχω καταλαβειν βεβαια γιατι τον τρώει το κεφάλι!

Επειδή μου έχει κολλήσει στο μυαλό,θα ήθελα τη γνώμη της ρενεζας και της Μαρίας φυσικά!μου άρεσε το προσκλητήριο στο evendi για το μικρό πειρατη,το πρώτο,αυτο στο μπουκάλι!ποσο λέτε νΑ κοστίζει?αν έβρισκα τα υλικά να το φτιάξω μονη μου θα μου εβγαινε φθηνότερα??ξερετεκανενα site που μπορώ να βρω τέτοια υλικά?ελληνικο ή ξένο??

Φιλακια!!!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες,

σας γραφει μια ξενυχτισμενη μανουλα, το πλασμα ξυπνησε στις 12 και κοιμηθηκε στις 4, αφηστε τα χαλια... Τωρα καμαρωνει!

Φαγαμε και λιγη απο την κρεμα μας και τωρα να δουμε τι θα κανουμε με το μεσημεριανο..

Απο κακα παμε καλυτερα.

στο θεμα μας τωρα,

Ευακι δεν βρισκω ποια μπομπονιερα λες, αλλα μπορεις να την κανεις μονη σου, αν ειναι κατι απλο.

και εγω θα χρειαστω βαζακια για την μαρμελαδα φραουλα που θα εχω ως ευχαριστηριο πανω στο πιατο.

εχω βρει εναν και θελω να παρω τηλ να ρωτησω.

αγαπουλα δεν εχω πολυ χρονο, με φωναζει η μικρη και θελω και να μαγειρεψω για μας.

θα τα πουμε με την υσηχια μας το μεσημερι.

φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εδω!!

Ευη τι σαμπουαν χρησιμοποιεις? Μηπως να το αλλαζες?

Γιατι πχ σε μενα, οταν εχω φαγουρα φταιει το σαμπουαν..

Για δες το λιγο.Το καημενο φανταζομαι τι ξυσιμο, για να ματωνει το κεφαλακι του!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Μαρακι τι ξενύχτια είναι αυτο??τι κάνατε 4 ώρες??

Σου έστειλα email ηρθε??η πρώτη φωτό είναι!δεν μπορω να κανω αντιγραφή εδώ,γιατι έχει χαλάσει ο υπολογιστής και απο το iPad που γράφω,δεν τα κατάφερνω!

Ζωίτσα έχουμε αλλάξει σαμοουαν παίρνουμε τωρα ειδικό για ατοπικη επιδερμιδα!θα του πω και το απόγευμα που θα ξαναπάμε!

Φιλακια!!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι το ειδα Ευακι μου, πολυ ωραιο λαι ευκολο βρε,

κοιτα απο εδω μηπως και μπορεις να βρεις μπουκαλακι.

http://www.bakalidis.gr/shop/index.php?osCsid=fywxdynmqfq

και εδω

http://www.halkiadakisbros.gr/

Τωρα για κορδελες και τα λοιπα κοιτα εδω

http://www.apack.gr/index.php

απο διπλα τα εχω βρει.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε έχω προλάβει να σας διαβάσω, σας φιλώ όλες και βάζω αυτό το λινκ για Αγγελική νομίζω είπε στρουφάκια. ελπίζω να το δει.

http://neraidamit.blogspot.com/p/blog-page_20.html


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα Μανουλες,

Μπλουμπλουδακι μου πολυ ωραιο το σαιτ, εχει πολυ ωραιες ιδεες..

Αγγελικακι στρουμφακια σκεφτεσαι? Πολυ ωραιο θεματακι!!

Εγω βρηκα και στο fb μια κοπελα που φιαχνει μαρτυρικα και αλλα πραγματακια, πηρα ωραιες ιδεες.

Βρηκα και ενα βιβλιο ευχων 50?, καλα ειναι λετε? θα κοιταξω και αλλα βεβαια.

Αχ, τι ωραια που μιλαμε για βαπτισεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Μαρακι ευχαριστω πολυ για τα site!περιμενουμε να φτιάξουμε τον υπολογιστή για να μπορω να ψάξω πιο άνετα!!!τα μαρτυρικα εδώ τα παίρνουν οι νονοι!

Μπλουμπλου τωρα τι τρωμε??ο γιατρός μου είπε να κόψω τα γαλακτοκομικα μεχρι το χρόνο!επισης μαλλον ο μπέμπης δεν θα φάει μοσχάρι και θα του δώσουμε αρνί,κουνελι,κοτόπουλο!φανταζομαι όταν φάει αρνί θα μπορω να τρώω φέτα και προβια προϊόντα ε??επισης αν ξέρεις η Morfat σαντυγι είναι απο φυτικό γάλα ή απο αγελαδινο?

Παντως το φάρμακο το σταματησαμε γιατι έφυγαν τα σπυθουρακια, και μου είπε αν χρειαστεί να πιει ξένο γάλα να δώσω υποαλλεργικο!ελπιζω να μην χρειαστεί!

Ευχαριστω αγγελικουλα,εσείς είστε καλυτερα??

Πολλά φιλία σε όλες!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...