Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι κανετε Σερραιες?

για οσες δνε μενουν εδω σημερα εχει μια βροχη!!!

αληθεια, στολισαν στην πολη?

εκεινο το φοβερο σπιτι στολιστηκε?

οταν ηρθα πρωτη φορα σερρες, ο αντρας μου με πηγε να το δω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε Σερραιες?

για οσες δνε μενουν εδω σημερα εχει μια βροχη!!!

αληθεια, στολισαν στην πολη?

εκεινο το φοβερο σπιτι στολιστηκε?

οταν ηρθα πρωτη φορα σερρες, ο αντρας μου με πηγε να το δω!!!!!

Καλησπέρα! Ο ντινακησ με τα φτηνά παπούτσια έχει 10ήμερο προσφορών!

Στην πλ ελευθερίας δεν στόλισαν.στην πλ.εμπορίου απέναντι μας έβαλαν σήμερα δέντρο κ φάτνη τεράστια.πήγαμε το απόγευμα με τον κωνσταντίνο.ανέβηκε στην καμηλα,έκανε ντα τον χριστούλη κ ήθελε να βγάλει τα μάτια απ το αρνάκι...

Γενικά πάρα πολύ λίγα σπίτια έχουν στολίσει απ ότι βλέπω...

Εντίτ το σπίτι που λες πέρισυ δεν το είχαν στολίσει. Για φέτος δεν ξέρω...

Επεξεργάστηκαν by mariantinos

bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι ακόμα τίποτα δεν στόλισαμε.εσείς;

Φεϊσ έχεις;

Μονο μεσα.... ενα μικρο δεντρακι 1,20μ μη φανταστεις κατι σπουδαιο.

και εξω αν δεν βαλει σημερα τα φωτακια ο αντρας μου θα τα βαλω αυριο πρωι εγω!

[email protected] ειναι το εμαιλ μου εκει.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Καλημέρα.

ΒΆΛΑΝΕ ΚΑΡΟΥΖΕΛ ΣΤΟ ΠΆΡΚΟ ΤΟΥ ΙΚΑ!!!

Καρουσέλ,τι καρουσέλ; Σαν εκείνο το μεγάλο που είχε κάποτε στην πλατεία; Τι ωραία που ήταν εκείνη τη χρονιά!!!Είχε και το τρενάκι,θυμαστε; Δυστυχώς, λόγω του κρύου δεν κατεβαίνουμε απογεύματα στο κέντρο, αλλά χθες μεσημεράκι που έφτασα μέχρι Μεραρχιας Κρόνιο απογοητεύτηκα. Τίποτα δε θυμίζει Χριστούγεννα,εκτός από τα παραδοσιακά μαγαζιά με τα υαλικά κλπ που πουλάν εποχιακά είδη. Μακάρι να ναι το μεγάλο το καρουσέλ!!!

εμείς στολίσαμε εδώ και 2 εβδομάδες, ο άντρα ςμου μάλιστα φέτος πωρώθηκε και στολίζει και το μπαλκόνι.Μέχρι τώρα το έπαιζε οικολόγος, αλλά φέτος κάτι του άλλαξε.Ευτυχώς, γιατί γλιτώνω εγώ ...

Άσχετο, το Σάββατο στο Raxevsky Θεσ/νίκης - και μάλλον κι εδώ- είχαν -25%.Ξέρετε μήπως συνεχίζει κι αυτη τη βδομάδα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειχε το raxevsky εκπτωση αλλα νομιζω ηταν μονο μεχρι το Σαββατο.

Το ακουσα και στις ειδησεις, μα καλα γιατι δεν στολιζουν την πολη στις κολονες, στις πλατειες κλπ?

ΕΙναι κριμα μια τοσο ομορφη πολη με πεζοδρομους και να μην ειναι στολισμενη...

ειδατε την διαφημιση του καπουζιδη???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι το μεγάλο καρούζελ κερασάκι!

Ελίζαμπεθ μου έπρεπε να ερχόσουν σέρρες όταν στόλιζαν το δέντρο της αγάπης στην πλ ελευθερίας!

Αχ τι να σου λέω....

Ρε κορίτσια μόλις είδα μια διαφήμιση που EΩΣ σάββατο πας σε κατάστημα καλλυντικών κ σου δίνουν ΧΩΡΊΣ ΥΠΟΧΡΈΩΣΗ ΑΓΟΡΆΣ προϊόντα κλινικ!

Αν μάθει καμία κατι περισσότερο ας πει.

Πόσο θα ήθελα να παω στην παραμύθουπολη δράμα....

Έχει πάει καμία σας;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι το μεγάλο καρούζελ κερασάκι!

Ελίζαμπεθ μου έπρεπε να ερχόσουν σέρρες όταν στόλιζαν το δέντρο της αγάπης στην πλ ελευθερίας!

Αχ τι να σου λέω....

Ρε κορίτσια μόλις είδα μια διαφήμιση που EΩΣ σάββατο πας σε κατάστημα καλλυντικών κ σου δίνουν ΧΩΡΊΣ ΥΠΟΧΡΈΩΣΗ ΑΓΟΡΆΣ προϊόντα κλινικ!

Αν μάθει καμία κατι περισσότερο ας πει.

Πόσο θα ήθελα να παω στην παραμύθουπολη δράμα....

Έχει πάει καμία σας;

Σημερα μου ειπε ο αντρας μου για μια αφισσα με κατι εκδηλωσεις για το αναμα των φωτων της πολης!!! υπαρχει κατι τετοιο?

παντως οντως αστολιστα ειναι παντου....

ποιο μαγαζι πειτε και σε εμας!!!

παραμυθουπολη θελουμε να παμε αλλα εχει πολυ κοσμο το σακυ.

καθημερινη κανεις δεν μπορει οποτε μαλλον ουτε και φετος...σνιφ

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ειπε ο αντρας μου για μια αφισσα με κατι εκδηλωσεις για το αναμα των φωτων της πολης!!! υπαρχει κατι τετοιο?

παντως οντως αστολιστα ειναι παντου....

ποιο μαγαζι πειτε και σε εμας!!!

παραμυθουπολη θελουμε να παμε αλλα εχει πολυ κοσμο το σακυ.

καθημερινη κανεις δεν μπορει οποτε μαλλον ουτε και φετος...σνιφ

Πρώτη φορά το ακούω...

Ρε συ πέρυσι παραμονή χριστουγέννων βγήκαμε μια βόλτα με τον μικρό κ πλ ελευθερίας είχαν σβηστα ακόμα κ τα λίγα λαμπάκια που έβαλαν.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!

τι κανετε?

εχθες πηγαμε οικογενειακως στην παιδιατρο.

εκει που περιμεναμε ηρθε και μια αλλη μανουλα για μια συνταγη και συζητουσε με την γραμματεα οτι η γιορτη για το αναμμα των φωτων του δεντρου και της πολης που ηταν να γινει την πεμπτη, ακυρωθηκε χωρις ανακοινωση (για την παρασκευή) και ειχε παει μαζι με το παιδι της και περιμεναν!!!!!

Ελπιζω να μην το επαθε καμια σας....

ειπαν και για αλλες εκδηλωσεις και νομιζω και στο θεατρο αστερια.

ξερει καμια κατι?

Link to comment
Share on other sites

Σερραίες καλησπέρα.χτες τα πυροτεχνήματα ήταν απίθανα!

Οποία θέλει ας μου στείλει πμ να της πω για μαγαζί κεντρικότατο στην σέρρες με χαλασμένο προϊόν που την πάτησα χτες πολύ άσχημα.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...