Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

      Οι αποκολλησεις είναι συχνές κυρίως στην αρχή της εγκυμοσυνης αλλα θέλουν προσοχή και ξεκούραση. Αν ο γιατρός της είπε ξάπλα για λίγες μέρες πρέπει να ξεκουραστει. Τι θα πει δε μπορεί να πάρει άδεια? Όλοι δικαιούμαστε αναρρωτική σε τέτοιες περιπτώσεις και αν είναι πολλές μέρες και περάσει επιτροπή στην εγκρίνουν απευθείας. Έναν υπέρηχο θέλει και μια γνωμάτευση γιατρού. Και αναπληρώτρια να είναι μπορεί να πάρει αναρρωτική, δεν ξέρω μόνο αν θα μετράνε τα μόρια της για τις μέρες αναρρωτικής. Αλλά σε κάθε περίπτωση δεν πρέπει να το ρισκάρετε.

Το τραγούδι της ημέρας!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 608
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • vasdeli

    vasdeli 125 δημοσιεύσεις

  • tzim

    tzim 77 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 54 δημοσιεύσεις

  • LinakiOZ

    LinakiOZ 51 δημοσιεύσεις

Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α!!!

F3lpKmZdaO4

...τη λάτρεψα τη μαμά του Βασίλη, και τον αντικατροπτισμό επίσης...

Θα το πιστέψεις ότι εγώ δεν είχα προσέξει τον αντικατοπτρισμό;;;;;;;:confused: Αχ βρε Swiftako μου! Μου άνοιξες τα μάτια...:P

Να σου πω ότι κι εγώ λατρεύω τον Αύγουστο!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τραγούδια είναι μόνο μουσική αλλά επειδή με άγγιξαν και με έκαναν να λατρέψω τον Ed-Alleyne Johnson, σας τα παραθέτω να τα ακούσετε και ίσως να αρέσουν σε κάποιους από σας.

http://www.youtube.com/watch?v=mAlIJadKsBw αυτό είναι το red από το άλμπουμ ultraviolet. Ο Ed Alleyne Johnson έχει δώσει ονόματα χρωμάτων του ουράνιου τόξου σε κάποια κομμάτια του.

http://www.youtube.com/watch#!v=_Zafd0BQ_gM&feature=related αυτό είναι το orange που δυστυχώς δεν βρήκα στην εκτέλεση που ήθελα που είναι το re_mastered.

http://www.youtube.com/watch#!v=O5NYfFjjRzU&feature=related και τέλος αυτό είναι το Oxforde Suite ένα από τα κομμάτια που διαφημίζει η τηλεόραση του δίσκου-άλμπουμ emotions combact disc club

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

KBIdw7e4jg0



Αφιερωμένο στον Νικόλη μου, του το τραγουδούσα απο όταν ήταν μωρουδέλι λιγότερο απο δύο κιλα ανθρώπος για να κοιμηθεί του το τραγουδάω ακόμα και τώρα πολλές φορές οταν είναι αρρωστούλης ή όταν ξυπνά με κλάματα.
Νικόλη μου σε αγαπάω μαζί σε λατρεύω
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...