Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , gaidaki είπε:

@Αναστασία33 Καλησπέρα!με το καλό οι απαντήσεις. Να σε ρωτήσω, αν δεν το εχειςπει ήδη, γιατί κανεις καμπύλη ζαχαρου τόσο νωρίς; Ειμαι 20+3  και η καμπύλη μου βγαίνει το Σεπτέμβριο.

Το ξερω οτι ειναι νωρις, αλλα δε μου εξηγησε το λογο.

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , gaidaki είπε:

@Αναστασία33 Καλησπέρα!με το καλό οι απαντήσεις. Να σε ρωτήσω, αν δεν το εχειςπει ήδη, γιατί κανεις καμπύλη ζαχαρου τόσο νωρίς; Ειμαι 20+3  και η καμπύλη μου βγαίνει το Σεπτέμβριο.

Νομιζω και εγω 24 εβδομαδων ειχα κανει

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ERIANTON είπε:

Ωραια παει και αυτο.εμενα μου ειχε δυο μετρησεις στον γιο.0' και 60' και τσακωθηκα με μια γιατι δεν με αφηνε να φυγω.τις ειπα θα κατσω στο αυτοκινητο καο μου λεει δεν γινεται δεν ειμαστε καλα τις λεω και εφυγα σε μια ωρα ξαναπηγα.

@ERIANTON Μα βρε δεν πρεπει να κουνιεσαι! Ελάχιστη μετακινηση για να δουν τι μεταβολιζει ο οργανισμός σου. Έκανα μια τυπου καμπυλη ζαχαρου στην 8η εβδομάδα νομιζω με τον κουνιαδο μου που ειναι μικροβιολόγος και ημουν σε καρεκλα 2 ώρες. Πουθενα δεν πας.


gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , gaidaki είπε:

@ERIANTON Μα βρε δεν πρεπει να κουνιεσαι! Ελάχιστη μετακινηση για να δουν τι μεταβολιζει ο οργανισμός σου. Έκανα μια τυπου καμπυλη ζαχαρου στην 8η εβδομάδα νομιζω με τον κουνιαδο μου που ειναι μικροβιολόγος και ημουν σε καρεκλα 2 ώρες. Πουθενα δεν πας.

Βγηκα απο το κεντρο και μπηκα στο αυτοκινητο


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , gaidaki είπε:

@ERIANTON Μα βρε δεν πρεπει να κουνιεσαι! Ελάχιστη μετακινηση για να δουν τι μεταβολιζει ο οργανισμός σου. Έκανα μια τυπου καμπυλη ζαχαρου στην 8η εβδομάδα νομιζω με τον κουνιαδο μου που ειναι μικροβιολόγος και ημουν σε καρεκλα 2 ώρες. Πουθενα δεν πας.

Ναι μου το εξηγησαν και σημερα. Κι εγω κι αλλες εγκυουλες στη σειρα περιμεναμε. Ελπιζω να μη χρειαστει να ξανακανω...

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , ERIANTON είπε:

Να σου πω και το αλλο κουφο που εθχα κανει?εριξ και λιγο λεμονι μεσα για να το πιω πιο ευκολα.

Καλα εισαι απιστευτη και λεμονακι και βολτα στην παραλιακη :-D

Πηγα να φαω για μεσημερι κι ενω ημουν μια χαρα, μολις ξεκινησα να τρωω ασπρισα και μου ρθε λιποθυμια. Να φταιει η γλυκοζη; Λιγο πριν με ειχε πιασει κι ενας πονος ψηλα στην κοιλια. Τωρα συνηλθα. Νερο, ποδια ψηλα και ερκοντισιον στο τερμα. 

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Καλα εισαι απιστευτη και λεμονακι και βολτα στην παραλιακη :-D

Πηγα να φαω για μεσημερι κι ενω ημουν μια χαρα, μολις ξεκινησα να τρωω ασπρισα και μου ρθε λιποθυμια. Να φταιει η γλυκοζη; Λιγο πριν με ειχε πιασει κι ενας πονος ψηλα στην κοιλια. Τωρα συνηλθα. Νερο, ποδια ψηλα και ερκοντισιον στο τερμα. 

Ρε συ δεν κουνηθηκα απο το αμαξι καναμε μια μεγαλη βολτααααα και πισω.

Γενικα σου βαζει  εξεταση σακχαρου?Μπορει να ειναι τυχαιο Αναστασια μου.Και τοσες ωρες νηστικη μηπως για αυτο.αφου εισαι οκ τωρα μια χαρα.μονη εισαι σπιτι?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Δεν κατάφερα χθες να σας απαντήσω, που μου γράψατε για τον υπέρηχο.  Από χθες λοιπόν  μέχρι τώρα παθαίνω κρίσης ταχυκαρδίες με δύσπνοια κ πόνο στο στήθος.  Έχω πέσει πολύ ψυχολογικά φοβάμαι να φάω να κάνω διάφορα γενικά γιατί πνίγομαι. Το έχω ξαναζήσει αυτό το κακό κ είναι από την αυξημένη δωση της θυροξινης κ χαμηλός σίδηρος μαζί όλη μέρα μιλάω με τον γιατρό κ μου είπε πρέπει να ανεβάσω το σίδηρο κ να παίρνω εναλλάξ τα χάπια μου. Μια μέρα μικρή κ την άλλη την μεγάλη δώση της θυροξινης. Κ ό Θεός βοηθός μην φτάσω πάλι στους καρδιολόγους. Από ταχυκαρδία με το ζόρι ανασάνω κ τρέμουν τα χέρια μου .:shock:

Καμπύλη κ πριν κ τώρα 7 μηνών θα κάνω 


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτισα μου ...έκανα τη β ... η μπεμπα μου είναι κουκλα.. τέλειες όλες οι μετρήσεις της..  απλά μου βρήκε χαμηλή προσφυση πλακούντα...  αγχώθηκα πολύ να σας πω την αλήθεια.. αλλά μου είπε ότι 8 στις 10 γυναίκες στη β έχουν χαμηλό κ μέχρι το ντοπλερ συνήθως ανεβαίνει...  απλά μέχρι να ανεβει ...πρέπει να προσεχω πολύ... καθόλου βάρος...καθόλου σεξ..λίγο περπατημα..Όχι ταραχες.. πφφφφφ.... απο μόνο του όλο αυτό ότι πρέπει να προσεχω με κάνει να έχω φόβο... ήλπιζα να ηρεμήσω μετά τη β κ ειδικα που είναι καλά το κοριτσι μου... αλλά εγώ είμαι μες το άγχος μέχρι να ανεβει κ αν... αυτά!

Ειρηνακι κ εγώ 18/10 έχω ντοπλερ.  Στο progenesis τα κάνω όλα...

Πωπω Μαριγουλα μου..δύσκολα τα πράγματα με την πεθερα..εμπλεξες..θέλει προσοχή γιατί όπως λες μπορεί να στο ξανά κανει..

Ελπίδα μου ζορυ αυτό που περνάς... ηρέμησε κ θα πάνε όλα καλά...

Αναστασακι...κ εγώ έφαγα σαν τη χαζή γλυκό από μόνη μου πριν μπω χθες.. και κουνιοταν τόσο πολύ...δε μας άφησε ούτε 1 καλή λήψη 3d να δουμε καλά το πρόσωπακι της.  Συνέχεια πόδια κ χέρια μες τα μουτρακια... για εμένα...μη φας αν δε στο πει.. έχε μαζί μια καραμέλιτσα κ αν χρειαστεί τσιμπα τη...  

Αα επίσης μου είπε ότι κ οι συσπασουλες π έχω είναι νορμαλ να τις έχουμε... μου έδωσε 3 μαγνησιο τη μέρα..

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Rena87 είπε:

Κοριτισα μου ...έκανα τη β ... η μπεμπα μου είναι κουκλα.. τέλειες όλες οι μετρήσεις της..  απλά μου βρήκε χαμηλή προσφυση πλακούντα...  αγχώθηκα πολύ να σας πω την αλήθεια.. αλλά μου είπε ότι 8 στις 10 γυναίκες στη β έχουν χαμηλό κ μέχρι το ντοπλερ συνήθως ανεβαίνει...  απλά μέχρι να ανεβει ...πρέπει να προσεχω πολύ... καθόλου βάρος...καθόλου σεξ..λίγο περπατημα..Όχι ταραχες.. πφφφφφ.... απο μόνο του όλο αυτό ότι πρέπει να προσεχω με κάνει να έχω φόβο... ήλπιζα να ηρεμήσω μετά τη β κ ειδικα που είναι καλά το κοριτσι μου... αλλά εγώ είμαι μες το άγχος μέχρι να ανεβει κ αν... αυτά!

Ειρηνακι κ εγώ 18/10 έχω ντοπλερ.  Στο progenesis τα κάνω όλα...

Πωπω Μαριγουλα μου..δύσκολα τα πράγματα με την πεθερα..εμπλεξες..θέλει προσοχή γιατί όπως λες μπορεί να στο ξανά κανει..

Ελπίδα μου ζορυ αυτό που περνάς... ηρέμησε κ θα πάνε όλα καλά...

Αναστασακι...κ εγώ έφαγα σαν τη χαζή γλυκό από μόνη μου πριν μπω χθες.. και κουνιοταν τόσο πολύ...δε μας άφησε ούτε 1 καλή λήψη 3d να δουμε καλά το πρόσωπακι της.  Συνέχεια πόδια κ χέρια μες τα μουτρακια... για εμένα...μη φας αν δε στο πει.. έχε μαζί μια καραμέλιτσα κ αν χρειαστεί τσιμπα τη...  

Αα επίσης μου είπε ότι κ οι συσπασουλες π έχω είναι νορμαλ να τις έχουμε... μου έδωσε 3 μαγνησιο τη μέρα..

Τέλεια νέα  . Προσοχή λοιπόν για ότι είπε ο γιατρός κ όλα θα πάνε τέλεια!!! Είμαστε στην μέση της διαδρομής :-D 

  • Μου αρέσει 1

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρενακι μια χαρα.οκ λιγο προσοχη θελει και ολα θα πανε κατ ευχην.εμενα το δικο μου το ζωουλακι καθε που κανω υπερηχο ειναι λες και βρισκεται σε αιωρα.Ο ξαπλας και ολο κλωτσαει.Για σεξ ουτε καν που το σκεφτομαι.ενω γενικα.ειμαι φαν του σπορ τωρα να μου λειπει.εχω που εχω διαβασει τα χιλιαδυο εδω μεσα τοσα χρονια ας μην τα δω στην πραξη.στο πρωτο εκανα μια φορα και ηταν μια βλακεια απο την μια η κοιλια απο την αλλη η σκεψεις και ο καλος μου εκανε σαν μυγιαγκιχτος ,η απολυτη αποτυχια.ασε με το καλο να ερθει το νεουδι και μετα γινει με ολα τα κομφορ.

πρίν από 38 λεπτά , Elpidaaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Δεν κατάφερα χθες να σας απαντήσω, που μου γράψατε για τον υπέρηχο.  Από χθες λοιπόν  μέχρι τώρα παθαίνω κρίσης ταχυκαρδίες με δύσπνοια κ πόνο στο στήθος.  Έχω πέσει πολύ ψυχολογικά φοβάμαι να φάω να κάνω διάφορα γενικά γιατί πνίγομαι. Το έχω ξαναζήσει αυτό το κακό κ είναι από την αυξημένη δωση της θυροξινης κ χαμηλός σίδηρος μαζί όλη μέρα μιλάω με τον γιατρό κ μου είπε πρέπει να ανεβάσω το σίδηρο κ να παίρνω εναλλάξ τα χάπια μου. Μια μέρα μικρή κ την άλλη την μεγάλη δώση της θυροξινης. Κ ό Θεός βοηθός μην φτάσω πάλι στους καρδιολόγους. Από ταχυκαρδία με το ζόρι ανασάνω κ τρέμουν τα χέρια μου .:shock:

Καμπύλη κ πριν κ τώρα 7 μηνών θα κάνω 

Περαστικα ρε κοριτσακι.Πακετο οι ταχυκαρδιες και εγω ειμαι καθε μερα ετσι απο το αγχος.Δεν.πηγες για υπέρηχο.θα πρεπει να οας και σε καρδιολογο ε?

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

Ρε συ δεν κουνηθηκα απο το αμαξι καναμε μια μεγαλη βολτααααα και πισω.

Γενικα σου βαζει  εξεταση σακχαρου?Μπορει να ειναι τυχαιο Αναστασια μου.Και τοσες ωρες νηστικη μηπως για αυτο.αφου εισαι οκ τωρα μια χαρα.μονη εισαι σπιτι?

Οχι με τον αντρα μου ευτυχως. Με ειδε που χλωμιασα και μου λεει βγαλε τα γυαλια :-P

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Καλα εισαι απιστευτη και λεμονακι και βολτα στην παραλιακη :-D

Πηγα να φαω για μεσημερι κι ενω ημουν μια χαρα, μολις ξεκινησα να τρωω ασπρισα και μου ρθε λιποθυμια. Να φταιει η γλυκοζη; Λιγο πριν με ειχε πιασει κι ενας πονος ψηλα στην κοιλια. Τωρα συνηλθα. Νερο, ποδια ψηλα και ερκοντισιον στο τερμα. 

Μπορει η γλυκοζη να σε πειραξε στο στομαχι..Οταν εφαγες συνηλθες;

2 ώρες πρίν, Elpidaaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Δεν κατάφερα χθες να σας απαντήσω, που μου γράψατε για τον υπέρηχο.  Από χθες λοιπόν  μέχρι τώρα παθαίνω κρίσης ταχυκαρδίες με δύσπνοια κ πόνο στο στήθος.  Έχω πέσει πολύ ψυχολογικά φοβάμαι να φάω να κάνω διάφορα γενικά γιατί πνίγομαι. Το έχω ξαναζήσει αυτό το κακό κ είναι από την αυξημένη δωση της θυροξινης κ χαμηλός σίδηρος μαζί όλη μέρα μιλάω με τον γιατρό κ μου είπε πρέπει να ανεβάσω το σίδηρο κ να παίρνω εναλλάξ τα χάπια μου. Μια μέρα μικρή κ την άλλη την μεγάλη δώση της θυροξινης. Κ ό Θεός βοηθός μην φτάσω πάλι στους καρδιολόγους. Από ταχυκαρδία με το ζόρι ανασάνω κ τρέμουν τα χέρια μου .:shock:

Καμπύλη κ πριν κ τώρα 7 μηνών θα κάνω 

Περαστικα να ειναι κοριτσι μου..

2 ώρες πρίν, Rena87 είπε:

Κοριτισα μου ...έκανα τη β ... η μπεμπα μου είναι κουκλα.. τέλειες όλες οι μετρήσεις της..  απλά μου βρήκε χαμηλή προσφυση πλακούντα...  αγχώθηκα πολύ να σας πω την αλήθεια.. αλλά μου είπε ότι 8 στις 10 γυναίκες στη β έχουν χαμηλό κ μέχρι το ντοπλερ συνήθως ανεβαίνει...  απλά μέχρι να ανεβει ...πρέπει να προσεχω πολύ... καθόλου βάρος...καθόλου σεξ..λίγο περπατημα..Όχι ταραχες.. πφφφφφ.... απο μόνο του όλο αυτό ότι πρέπει να προσεχω με κάνει να έχω φόβο... ήλπιζα να ηρεμήσω μετά τη β κ ειδικα που είναι καλά το κοριτσι μου... αλλά εγώ είμαι μες το άγχος μέχρι να ανεβει κ αν... αυτά!

Ειρηνακι κ εγώ 18/10 έχω ντοπλερ.  Στο progenesis τα κάνω όλα...

Πωπω Μαριγουλα μου..δύσκολα τα πράγματα με την πεθερα..εμπλεξες..θέλει προσοχή γιατί όπως λες μπορεί να στο ξανά κανει..

Ελπίδα μου ζορυ αυτό που περνάς... ηρέμησε κ θα πάνε όλα καλά...

Αναστασακι...κ εγώ έφαγα σαν τη χαζή γλυκό από μόνη μου πριν μπω χθες.. και κουνιοταν τόσο πολύ...δε μας άφησε ούτε 1 καλή λήψη 3d να δουμε καλά το πρόσωπακι της.  Συνέχεια πόδια κ χέρια μες τα μουτρακια... για εμένα...μη φας αν δε στο πει.. έχε μαζί μια καραμέλιτσα κ αν χρειαστεί τσιμπα τη...  

Αα επίσης μου είπε ότι κ οι συσπασουλες π έχω είναι νορμαλ να τις έχουμε... μου έδωσε 3 μαγνησιο τη μέρα..

Μπραβο σπυ κοριτσι μου παντα καλα νεα να εχεις.. Κοριτσια εγω ηθελα να σας ρωτησω χρησιμοποιειτε πολυ το κινητο;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...