Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Dwroulita85 είπε:

Στον ποπο εκανε την λεντοτζεστ αλλα εχει ελειψη στις φάρμακο αποθήκες κ αναγκάστικα κανω την προλουτεξ στην κοιλια. Ηταν κ οι ενέσεις τις εξωσωματικής κ καταλαβαίνεις οως ειναι η κοιλια. Στην αυχενική που ειχα παει δεν ειχε πει τιποτα για τις μελανιές. Εμενα ειναι ολη μαύρη. Ειναι κ θεμα δέρματος Οχι μονο να χτυπήσουμε αγγείο. 

 Α κανεις prolutex γιατι κ εγω παλιοτερα εκανα λεντοτζεστ κ μου ελεγαν ποπο.

Ναι θα συμφωνησω ειναι και θεμα δερματος.Βεβαιαμε τωρα με την εγκυμοσυνη με τις inohep κ το σαλοσπιρ κ να χτυπησω καπου μαυριζω αρκετα ευκολα ειναι η αληθεια.Τωρα με τον γιατρο να δουμε τι θα μου πει στην εξεταση.Εγω παντως για καλο κ για κακο θα κανω οτι μπορω να μην μαυρισω αλλο:-D


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 23 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Ναι Αναστασια μου το θυμαμαι. 25 Αυγουστου αν δεν κανω λαθος.Αυτος μου ειπε οτι δεν θελει μελανιες.Απλα καμια φορα προφανως χτυπαω αγγειακι.Γιατι μπορει για 20 μερες να ειμαι μια χαρα κ μετα να  κανω 3-4 μαυριλες απανωτες οι οποιες απλωνονται ...Να μην τις κανω καλα? 

Ασε παλι εχω αγωνια κ για αυτην την εξεταση περιμενω πως κ πως!!!!

Κι εγω αλλα παλι τελευταια θα ειμαι και κατααγχωμενη οπως καταλαβα :-P

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ηι αντιπηκτική για να μην μαυρισει το δέρμα δεν θελει τρίψιμο μετά την ένεση. Χτυπάς βγαίνει η σύριγγα κ τέλος. Εγώ τις έκανα μηρό και χέρι, στην αρχή έτριβα για να διαλυθεί το φάρμακο αλλά οι νοσοκόμες μιυ είπαν όχι τρίψιμο. Έτσι τέλος στο μαύρισμα. 

2 ώρες πρίν, tinkerbell1991 είπε:

Γεια σας κοριτσια εγω ηθελα να ρωτησω κατι ασχετο..Συκα τρωτε;

Ναι, αρκετά σχεδόν όλα τα φρούτα. Προσοχή μόνο γιατί εχουν αρκετή ζάχαρη. 

Φραγκοσυκα, ρίχνουν την ζάχαρη στην εγκυμοσύνη. Δοκιμασμένο!!! 

  • Μου αρέσει 1

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας !!!!!

Ολες βαζετε κρεμουλες στην κοιλιτσα και εγω βαζω μουσικουλα!!!εβαζα και στον γιο  μου  μουσικη με ηχους απο δελφινακια απο κυματα και οτι αλλο χαλαρωτικο εβρισκα.εβαζα τα ακουστηκα στο κινητο τα ακουμπαγα αριστερα και δεξιά και κρατιωταν εκει με το εσωρουχο και κολυμπαγε αυτο το γλυκουλι.οταν λοιπον βγηκε απο τα ενδοτερα και συνεχισα αν του βαζω τους ιδιους ηχους εμενε καγκελο!!κοιταζε ταβανι ακουνητος σαν να μου ελεγε "ναι ρε μανα το θυμαμαι" χαχαχΑ.δεν ξερω αν ηταν ιδεα μου παντως εγω  ετσι το εκλαμβανα.αρχικα το εκανα γιατι ειχα διαβασει οτι οπου ακουει τους ηχους παει προς τα εκει για αυτο και εγω εβαζα τα ακουστηκα πολυ χαμηλα.δεν ξερω ουτε αν αυτο ισχυει ομως ηταν παντα προς τα κατω το κεφαλακι του.με λιγα λογια κρεμες δεν εβαζα γιατι ειχα παρει μια την salba mama που ελεγε απο τον 6 και μετα ,οποτε και μετα βαριωμουν.

  • Μου αρέσει 5

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 50 λεπτά , ERIANTON είπε:

Γεια σας !!!!!

Ολες βαζετε κρεμουλες στην κοιλιτσα και εγω βαζω μουσικουλα!!!εβαζα και στον γιο  μου  μουσικη με ηχους απο δελφινακια απο κυματα και οτι αλλο χαλαρωτικο εβρισκα.εβαζα τα ακουστηκα στο κινητο τα ακουμπαγα αριστερα και δεξιά και κρατιωταν εκει με το εσωρουχο και κολυμπαγε αυτο το γλυκουλι.οταν λοιπον βγηκε απο τα ενδοτερα και συνεχισα αν του βαζω τους ιδιους ηχους εμενε καγκελο!!κοιταζε ταβανι ακουνητος σαν να μου ελεγε "ναι ρε μανα το θυμαμαι" χαχαχΑ.δεν ξερω αν ηταν ιδεα μου παντως εγω  ετσι το εκλαμβανα.αρχικα το εκανα γιατι ειχα διαβασει οτι οπου ακουει τους ηχους παει προς τα εκει για αυτο και εγω εβαζα τα ακουστηκα πολυ χαμηλα.δεν ξερω ουτε αν αυτο ισχυει ομως ηταν παντα προς τα κατω το κεφαλακι του.με λιγα λογια κρεμες δεν εβαζα γιατι ειχα παρει μια την salba mama που ελεγε απο τον 6 και μετα ,οποτε και μετα βαριωμουν.

Σε ποια βδομαδα το ξεκίνησες; κ γω βαζω μουσικούλα αλλα για να ηρεμώ εγω. Αχαχαχα

διαβασα στην εγκυκλοπαίδεια της εγκυμοσυνης πως στην φαση που ειμαστε δεν ακούνε εξωτερικούς ήχους μονο την καρδια μας κ το εντερο μας. Τελεια ακούσματα! Αχαχα 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απο καιρο βαζω αλλα εγω διαβασα σε μια εφαρμογη που εχω στο κινητο οτι απο τωρα αρχιζουν και ακουνε την φωνη μας.εννοειται πως δε ν εχω προθεση να καταπιω το ακουστικο για να ακουει dolby surround.αν ακουει εχει καλως!!!αν θελει εγω του δινω τα εφοδια ας το διασκεδασει αν θελει εστω και μονος. :P μονο μην π(χ)ιει  "τα αντερα" μου χαχα

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ERIANTON είπε:

Απο καιρο βαζω .αλλα.εγω διαβασα σε μια εφαρμογη που εχω στο.κινητο οτι απο τωρα αρχιζουν.και ακουνε την φωνη μας.εννοειται πβς Δ ν εχω προθεση να καταπιω το ακουστικο για να ακουει dolby surround.αν ακουει εχει καλως!!!αν θελει εγω του δινω τα εφοδια ας το διασκεδασει αν θελει εστω και.μονος. :P μονο μην π(χ)ιει  "τα αντερα" μου χαχα

Αχαχαχ τι αλλο να κανει η μανα!! 

Σημερα εμενα ειναι πολυ ήσυχη κ με ανησυχεί.. συνήθως με τρελαίνει.. ποιος ξερει.. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 12 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Αχαχαχ τι αλλο να κανει η μανα!! 

Σημερα εμενα ειναι πολυ ήσυχη κ με ανησυχεί.. συνήθως με τρελαίνει.. ποιος ξερει.. 

Να σου πω και εγω σημερα δεν θυμαμαι να τον ενιωσα καθολου το πρωι και αφου εφαγα και τίποτα πηγα ξαπλωσα και εβαλα μουσικη στο ραδιο του κινητου  οτι ναναι.παντελιδης ψιλοακουγωτανε χαχα και ξεκινησε πολεμος μετα.μωρε να προτιμαει μαζωνακη?

Για πες πως εισαι εσυ κοριτσακι μου? Συνήλθες απο τους εμετους?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ERIANTON είπε:

 

Να σου πω και εγω σημερα δεν θυμαμαι να τον ενιωσα καθολου το πρωι και αφου εφαγα και τίποτα πηγα ξαπλωσα και εβαλα μουσικη στο ραδιο του κινητου  οτι ναναι.παντελιδης ψιλοακουγωτανε χαχα και ξεκινησε πολεμος μετα.μωρε να προτιμαει μαζωνακη?

Για πες πως εισαι εσυ κοριτσακι μου? Συνήλθες απο τους εμετους?

Αχαχαχα εγω βαζω ξένα, Jazz, soul.. μαλλον γι αυτο κάθεται ήσυχη.. Αχαχ 

πολυ καλυτερα ειμαι. Αλλα σηκωθηκα, πηγα μεχρι την κουζινα κ το σαλονι. Μην φανταστεις πηγα ηρθα αργα αργα. Καθησα κ λιγο στο κρεβατι. Μου ειχε πει να κάθομαι αλλα εγω φοβόμουν. Τωρα το τόλμησα γιατι δεν παει αλλο ξαπλα. Ξαπλα τρωω κ ολο μου μενει το φαγητο εκει. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχχ ρε συ εισαι δυναμη!!εσυ πρεπει να μας εμψυχωνεις.καλα εκανες και σηκωθηκες αυτο δειχνει οτι εισαι καλυτερα.περνανε οι μερες εστω και ετσι.πωπω αντε να φυγει ο αυγουστος ρε γαμωτο.δεν θελω ουτε να υπαρχει στο ημερολογιο

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ERIANTON είπε:

Αχχ ρε συ εισαι δυναμη!!εσυ πρεπει να μας εμψυχωνεις.καλα εκανες και σηκωθηκες αυτο δειχνει οτι εισαι καλυτερα.περνανε οι μερες εστω και ετσι.πωπω αντε να φυγει ο αυγουστος ρε γαμωτο.δεν θελω ουτε να υπαρχει στο ημερολογιο

Εγω λεω συνεχεια ποτε θα χειμωνιασει!! Αχαχ θα μας ακούσει κανενας παραθεριστής ή αδειούχος κ θα μας δείρει! 

Οποτε βρέχει ή βλεπω συννεφιά ανεβαίνει η ψυχολογία μου!! Πλησιάζουμε λεω.. 

κ Εσεις μου δίνετε τοσο κουραγιο Ειρήνη μου! Πιο πολλα ξέρετε Εσεις για μενα παρα άλλοι "γνωστοί" και " φίλοι". Ολες μ εχετε βοηθήσει παρα πολυ. Με μεγαλη αγαπη μ αγκαλιάσετε! Σας ευχαριστω ξεχωριστά!! 

Καλα ολοι ξερουν πως ειμαι στα ενοικιαζόμενα που εχουμε στο πρωτο πόδι. Ανεβάζω κ φωτο στο προφίλ μου απο εκει ταχα πως κανω διακοπές. Η ειρωνία: δώρα για σενα ειναι η ζωή!! Αχαχα  

  • Μου αρέσει 4

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Εγω λεω συνεχεια ποτε θα χειμωνιασει!! Αχαχ θα μας ακούσει κανενας παραθεριστής ή αδειούχος κ θα μας δείρει! 

Οποτε βρέχει ή βλεπω συννεφιά ανεβαίνει η ψυχολογία μου!! Πλησιάζουμε λεω.. 

κ Εσεις μου δίνετε τοσο κουραγιο Ειρήνη μου! Πιο πολλα ξέρετε Εσεις για μενα παρα άλλοι "γνωστοί" και " φίλοι". Ολες μ εχετε βοηθήσει παρα πολυ. Με μεγαλη αγαπη μ αγκαλιάσετε! Σας ευχαριστω ξεχωριστά!! 

Καλα ολοι ξερουν πως ειμαι στα ενοικιαζόμενα που εχουμε στο πρωτο πόδι. Ανεβάζω κ φωτο στο προφίλ μου απο εκει ταχα πως κανω διακοπές. Η ειρωνία: δώρα για σενα ειναι η ζωή!! Αχαχα  

Καλυτερα να μην ξερουν και πολλα οι γνωστοι μην σου πω ουτε οι συγγενεις.θα σε κακομοιριαζουν μονο και αυτο ειναι το χειρότερο.ασε που υπαρχουν ΔΥΣΤΥΧΩΣ  και αυτοι που χαιρονται με τις δυσκολιες που περνανε οι ανθρωποι .Βεβαια εχουν αρρωστη ψυχη αλλα τι να το κανεις?Ολα μια χαρα αλλωστε για σενα ειναι η ζωη αλλα τωρα κανεις ενα μικρο διαλειμμα και θα επανέλθεις με "νεα βελτιωμενη συνθεση".ολα καλα !


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ERIANTON είπε:

Καλυτερα να μην ξερουν και πολλα οι γνωστοι μην σου πω ουτε οι συγγενεις.θα σε κακομοιριαζουν μονο και αυτο ειναι το χειρότερο.ασε που υπαρχουν ΔΥΣΤΥΧΩΣ  και αυτοι που χαιρονται με τις δυσκολιες που περνανε οι ανθρωποι .Βεβαια εχουν αρρωστη ψυχη αλλα τι να το κανεις?Ολα μια χαρα αλλωστε για σενα ειναι η ζωη αλλα τωρα κανεις ενα μικρο διαλειμμα και θα επανέλθεις με "νεα βελτιωμενη συνθεση".ολα καλα !

Κι εγω δεν το πολυλεω αλλα αρχισε να φαινεται, οποτε δεν εχω επιλογη...

 

  • Μου αρέσει 2

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , ERIANTON είπε:

Καλυτερα να μην ξερουν και πολλα οι γνωστοι μην σου πω ουτε οι συγγενεις.θα σε κακομοιριαζουν μονο και αυτο ειναι το χειρότερο.ασε που υπαρχουν ΔΥΣΤΥΧΩΣ  και αυτοι που χαιρονται με τις δυσκολιες που περνανε οι ανθρωποι .Βεβαια εχουν αρρωστη ψυχη αλλα τι να το κανεις?Ολα μια χαρα αλλωστε για σενα ειναι η ζωη αλλα τωρα κανεις ενα μικρο διαλειμμα και θα επανέλθεις με "νεα βελτιωμενη συνθεση".ολα καλα !

Εννοειται ουτε σε συγγενείς! Μονο γονεις, τα αδερφια μας μ 3 φίλες μου που μενουν κ μακρυα. Αλλα με στηρίζουν πολυ. 

Δυστυχως κάποιοι το έμαθαν απο τη φαρμακοποιό μας μ ρωτουσαν τη μαμά μου κ η γειτόνισσα μου η κατα κουτσομπόλα.

Στο σχολείο επίσης γιατι ο μπιπ ο διευθυντής μου εκανε παράπονα στους δασκάλους εκει κ στην πρώην διευθύντρια μου οτι τους άφησα!! Άνευ αποδοχών πηραν! Οι μόνιμες Μολις μενουν έγκυες φεύγουν για 2 χρονια Ασε με!! Μα επρεπε να ειμαι ξαπλα κ του ειπε πει πως αν πετύχει δεν θα επιστρέψω για υπάρχουν επικίνδυνα παιδακια που δεν μπορω σε αυτη τη φαση να τα διαχειριστώ. Στα τετοια του. Κ ειπε κ οτι εκανα κ εμβρυομεταφορα σε ολους αυτους. Αν τον δω θα τον πνίξω αλλα έμαθα οτι τωρα με την κρίση των διευθυντών εμεινε εκτος. Εεε μα θεια δίκη! 

Οποτε μπορει και να το ξερουν μερικοί αλλα εμεις δεν επιβεβαιώνουμε τιποτα. 

Απο κακιά αλλο τιποτα... 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...