Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Εννοειται ουτε σε συγγενείς! Μονο γονεις, τα αδερφια μας μ 3 φίλες μου που μενουν κ μακρυα. Αλλα με στηρίζουν πολυ. 

Δυστυχως κάποιοι το έμαθαν απο τη φαρμακοποιό μας μ ρωτουσαν τη μαμά μου κ η γειτόνισσα μου η κατα κουτσομπόλα.

Στο σχολείο επίσης γιατι ο μπιπ ο διευθυντής μου εκανε παράπονα στους δασκάλους εκει κ στην πρώην διευθύντρια μου οτι τους άφησα!! Άνευ αποδοχών πηραν! Οι μόνιμες Μολις μενουν έγκυες φεύγουν για 2 χρονια Ασε με!! Μα επρεπε να ειμαι ξαπλα κ του ειπε πει πως αν πετύχει δεν θα επιστρέψω για υπάρχουν επικίνδυνα παιδακια που δεν μπορω σε αυτη τη φαση να τα διαχειριστώ. Στα τετοια του. Κ ειπε κ οτι εκανα κ εμβρυομεταφορα σε ολους αυτους. Αν τον δω θα τον πνίξω αλλα έμαθα οτι τωρα με την κρίση των διευθυντών εμεινε εκτος. Εεε μα θεια δίκη! 

Οποτε μπορει και να το ξερουν μερικοί αλλα εμεις δεν επιβεβαιώνουμε τιποτα. 

Απο κακιά αλλο τιποτα... 

Ειναι οι λεγομενοι μ@λ@κ1δ3ς.ας πανε ολα καλα και οταν βρεις ευκαιρια κανε τον ρομπα

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Αχ βρε κοριτσια μονο εσεις με καταλαβαινετε. Μεχρι και με τη μανα μου τσακωθηκα σημερα. 

Γιατι πουλακι μου τι εγινε; 

πρίν από 9 λεπτά , ERIANTON είπε:

Ειναι οι λεγομενοι μ@λ@κ1δ3ς.ας πανε ολα καλα και οταν βρεις ευκαιρια κανε τον ρομπα

Νομιζω πως η ζωή κ ο θεος μας ν δικαιώνουν. Ας γεννηθεί γερο το κοριτσακι μου.. Ασε που στην πρωτοβάθμια ξερουν ποσο δουλευω κ ποσο εκείνος. Σε ολα τα πόστα με ειχε κ μπροστα για να τον γλιτώσω απο πατατες. Δεν πειραζει. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Γιατι πουλακι μου τι εγινε; 

Τι να σας λεω επειδη θα ανεβω για 2 μερες στην Αθηνα για εξετασεις εχει βαλθει να μας φορτωσει ενα σωρο φαγητα για την αδερφη μου, ενω εγω κοιταζω να παρω μαζι οσο το δυνατον λιγοτερα ρουχα γιατι θα παρουμε ενα μικρο σακιδιακι και για τους 2, αφου εγω δε μπορω να μεταφερω τιποτα εννοειται. Και επειδη αντεδρασα αρχισε να φωναζει οτι ειμαι αχαριστη και παρτακιας. Ενω το Πασχα με το που εμαθα οτι ειμαι εγκυος στο ταξιδι απο Συρο για Πειραια ημουν χωρις τον αντρα μου και η γυναικολογος ειχε πει λογω και της προηγουμενης αποβολης να μη σηκωσω τιποτα. Και φαγωθηκε η αδερφη μου να αλλαξω το εισιτηριο της επιστροφης να φυγω μαζι με εκεινη και το αγορι της για να με βοηθησουν με τα πραγματα. Ειχα μια βαλιτσα και το γατο μου που ειναι 7 κιλα. Και τελικα στο ταξιδι δε μου πηραν τιποτα αυτος πηγαινε καμαρωτος καμαρωτος και εσερνε μια βαλιτσα με ροδες και στα @@ του και η αδερφη μου παλι δεν ειπε τιποτα. Ο αντρας μου που ηρθε να μας παρει απο το καραβι μολις καταλαβε τι εγινε ηταν ετοιμος να τον κοπανησει. Πειτε λοιπον ειμαι παρτακιας;

Ε κι εγω νευριασα τοσο γιατι μου εκανε επιθεση και με γεμιζε τυψεις οτι η αδερφη μου δουλευει μες στη ζεστη στην Αθηνα. Και λεω καλα εγκυο να με κανεις να εχω τυψεις και να με στεναχωρεις; Και ο δικος μου ο αντρας δηλαδη ειναι ο μαλακας να κουβαλαει για τους αλλους; Και τα πηρα και λεω να παω Αθηνα και να μην ξαναγυρισω αν ειναι να της εχω υποχρεωση και να μου το κοπαναει.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Τι να σας λεω επειδη θα ανεβω για 2 μερες στην Αθηνα για εξετασεις εχει βαλθει να μας φορτωσει ενα σωρο φαγητα για την αδερφη μου, ενω εγω κοιταζω να παρω μαζι οσο το δυνατον λιγοτερα ρουχα γιατι θα παρουμε ενα μικρο σακιδιακι και για τους 2, αφου εγω δε μπορω να μεταφερω τιποτα εννοειται. Και επειδη αντεδρασα αρχισε να φωναζει οτι ειμαι αχαριστη και παρτακιας. Ενω το Πασχα με το που εμαθα οτι ειμαι εγκυος στο ταξιδι απο Συρο για Πειραια ημουν χωρις τον αντρα μου και η γυναικολογος ειχε πει λογω και της προηγουμενης αποβολης να μη σηκωσω τιποτα. Και φαγωθηκε η αδερφη μου να αλλαξω το εισιτηριο της επιστροφης να φυγω μαζι με εκεινη και το αγορι της για να με βοηθησουν με τα πραγματα. Ειχα μια βαλιτσα και το γατο μου που ειναι 7 κιλα. Και τελικα στο ταξιδι δε μου πηραν τιποτα αυτος πηγαινε καμαρωτος καμαρωτος και εσερνε μια βαλιτσα με ροδες και στα @@ του και η αδερφη μου παλι δεν ειπε τιποτα. Ο αντρας μου που ηρθε να μας παρει απο το καραβι μολις καταλαβε τι εγινε ηταν ετοιμος να τον κοπανησει. Πειτε λοιπον ειμαι παρτακιας;

Πωωω αυτη η ελληνίδα μανα!! 

Θα πεις μαμά κανω τοσο κόπο για αυτη την εγκυμοσυνη κ ξερεις τι εχω περασει. Δεν μπορουμε να κανουμε βολτες στην Αθήνα με τα πεσκεσια. Εγω δεν μπορω να κουβαλισω τιποτα κ ο σύζυγος επίσης θα με κρατάει για να με βοηθήσει. Γι αυτο κ θα εχουμε μια αποσκευή. 

Αν ειναι τοσο επείγον ας τα βαλει στο καράβι, εκει που βαζουν τα κατοικίδια κ αυτα που μεταφέρονται κ ας κατέβει η αδερφη Πειραιά να τα παρει. 

Εχουμε αλλες έγνοιες τωρα, δεν μπορουμε να εχουμε κ το νου μας στα φαγητα. Εχει κ μεταφορικές φαγητών αν ειναι τοσο επείγον. Εμεις ετσι στέλνουμε στον αδερφο μου στο Λονδίνο. 

Μην μαλώσεις απλα να εστιάσεις στην δύσκολη εγκυμοσυνη, την αγωνία σου κ πως ναι ειμαι παρτάκιας για το καλο του παιδιού μου!! Αυτο εχει προτεραιοτητα! 

 

  • Μου αρέσει 2

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dwroulita85 είπε:

Πωωω αυτη η ελληνίδα μανα!! 

Θα πεις μαμά κανω τοσο κόπο για αυτη την εγκυμοσυνη κ ξερεις τι εχω περασει. Δεν μπορουμε να κανουμε βολτες στην Αθήνα με τα πεσκεσια. Εγω δεν μπορω να κουβαλισω τιποτα κ ο σύζυγος επίσης θα με κρατάει για να με βοηθήσει. Γι αυτο κ θα εχουμε μια αποσκευή. 

Αν ειναι τοσο επείγον ας τα βαλει στο καράβι, εκει που βαζουν τα κατοικίδια κ αυτα που μεταφέρονται κ ας κατέβει η αδερφη Πειραιά να τα παρει. 

Εχουμε αλλες έγνοιες τωρα, δεν μπορουμε να εχουμε κ το νου μας στα φαγητα. Εχει κ μεταφορικές φαγητών αν ειναι τοσο επείγον. Εμεις ετσι στέλνουμε στον αδερφο μου στο Λονδίνο. 

Μην μαλώσεις απλα να εστιάσεις στην δύσκολη εγκυμοσυνη, την αγωνία σου κ πως ναι ειμαι παρτάκιας για το καλο του παιδιού μου!! Αυτο εχει προτεραιοτητα! 

 

Μαλωσα ηδη γιατι δεν καταλαβαινει.

  • Μου αρέσει 2

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Μαλωσα ηδη γιατι δεν καταλαβαινει.

Εμενα μετα απο 3 αποβολές άρχισε να με νοιωθει, νομίζουν οτι επειδη δεν ζητάμε βοηθεια ειμαστε οκ. Μην δινεις σημασία κ κοιτά τον εαυτό σου κ το μωρο. Τιποτα αλλο. Μην στεναχωριεσαι καθολου. 

Εχουμε ενα στόχο, οτι κ να γινει προχωράμε!! 

  • Μου αρέσει 3

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Εμενα μετα απο 3 αποβολές άρχισε να με νοιωθει, νομίζουν οτι επειδη δεν ζητάμε βοηθεια ειμαστε οκ. Μην δινεις σημασία κ κοιτά τον εαυτό σου κ το μωρο. Τιποτα αλλο. Μην στεναχωριεσαι καθολου. 

Εχουμε ενα στόχο, οτι κ να γινει προχωράμε!! 

Το θεμα ειναι οτι επειδη βοηθαει πιστευει οτι πρεπει να κανω οτι θελει εκεινη.

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Το θεμα ειναι οτι επειδη βοηθαει πιστευει οτι πρεπει να κανω οτι θελει εκεινη.

Κ εμενα βγαζει κατι τετοια τωρα κ πανω στη δουλεια του ανδρα μου. Ταχα βαζει λόγια σε μενα για να τον συνετίσω, οτι σιχαίνομαι. Της λεω καλη μου μανα εδω εχω τον πόνο μου με το τι κανει ο αλλος θα ασχολούμαι. Κ γιατι δεν ερχεται να με δει περισσοτερο κλπ. Το ανδρας μου δεν ειναι του σπιτιού κ ποσο μαλλον να καθησει στο σπίτι της μαμας μου. Δεν βολεύεται, δεν μπορει να κοιμηθεί στο κρεβατι δίπλα μου, φοβάται μην με χτυπήσει. Απο το υπέρδιπλο στο εναμισαρι δύσκολα.. Ε υπομονη. Ξύδι. Τι να κανουμε.. Μάνες Ελληνίδες το ειπαμε. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Κ εμενα βγαζει κατι τετοια τωρα κ πανω στη δουλεια του ανδρα μου. Ταχα βαζει λόγια σε μενα για να τον συνετίσω, οτι σιχαίνομαι. Της λεω καλη μου μανα εδω εχω τον πόνο μου με το τι κανει ο αλλος θα ασχολούμαι. Κ γιατι δεν ερχεται να με δει περισσοτερο κλπ. Το ανδρας μου δεν ειναι του σπιτιού κ ποσο μαλλον να καθησει στο σπίτι της μαμας μου. Δεν βολεύεται, δεν μπορει να κοιμηθεί στο κρεβατι δίπλα μου, φοβάται μην με χτυπήσει. Απο το υπέρδιπλο στο εναμισαρι δύσκολα.. Ε υπομονη. Ξύδι. Τι να κανουμε.. Μάνες Ελληνίδες το ειπαμε. 

Γι' αυτο ειπα μονο εσεις με καταλαβαινετε τελος. Λες κι αυτες δεν εμειναν εγκυες τι να πω... 


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Γι' αυτο ειπα μονο εσεις με καταλαβαινετε τελος. Λες κι αυτες δεν εμειναν εγκυες τι να πω... 

Αυτο που καταλαβα ειναι οτι επειδη δεν ειχαν τόσες εξετασεις, τοσους υπερήχους ή πληροφορηση ηταν πιο κουλ. Δεν αγχωνονταν. Στον δευτερο ο πλακουντας της ηταν πολυ χαμηλά κ της ειπε να μεινει στο κρεβατι, Οχι εκεινη δουλεια κ οτι γινει. Βεβαια ειχε εμενα κ ηταν κ ειναι γυναικα καριερας. Μονο στον 3 φοβήθηκε τοτε ηταν κ οι υπέρηχοι οποτε 2 μήνες τους τελευταίους που ειχε συσπάσεις κάθησε σπίτι. 

Εμεις βλεπεις ολη μερα κατι θα διαβάσουμε, κατι θα συζητήσουμε. Κ δεν μιλάω για μενα που εχω ιστορία αλλα κ οι κοπέλες που δεν ειχαν κ δοξα το θεο δεν εχουν παλι ενημερώνονται κ αγχώνονται. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε με και μενα στο κλαμπ.Με την μαμα μου ολο σαν τα γατοσκυλα κανουμε.Εγω βασικα φταιω γιατι την κρινω για ολα και εκεινη με την σειρα της φορτωνει .

Προσπαθω και εγω να μην δεχομαι τιποτα απο χαρες και δωρα γιατι μετα οταν θελει κατι και δεν γινεται το χτυπαει.

@Αναστασία33 μαθε να λες οχι σε οτι δεν.θελεις ή δεν μπορεις.μου το ειχε πει ψυχολογος.ενω εγω μεχρι τοτε δεν ηθελα να χαλαω κανενος το χατίρι και ειδικα στην μαμα μου.Θα.εισαι μια χαρα!!!

@Maria D με το καλο να δεις αυριο το μικρουλι σου!!καλο δρομο να εχετε!!

 

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε με και μένα στο κλαμπ , προσπαθώ να μην δέχομαι βοήθεια γιατί μετά επεμβαίνουν και με τσατιζουν , μέχρι και στα κιλά μου την είπαν οτι παχυνα πολύ λες και δεν βλέπω ότι πήρα . Και έχω τον άνδρα μου να μου λέει μην τσατιζεσαι για καλό τα λένε , από αγάπη και με νευριάζει και αυτός :-p. Μάνα και πεθερά και άντε με την μάνα μαλώνω και ηρεμώ με την πεθερά τι κάνεις ? 


MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Alzira είπε:

Βάλτε με και μένα στο κλαμπ , προσπαθώ να μην δέχομαι βοήθεια γιατί μετά επεμβαίνουν και με τσατιζουν , μέχρι και στα κιλά μου την είπαν οτι παχυνα πολύ λες και δεν βλέπω ότι πήρα . Και έχω τον άνδρα μου να μου λέει μην τσατιζεσαι για καλό τα λένε , από αγάπη και με νευριάζει και αυτός :-p. Μάνα και πεθερά και άντε με την μάνα μαλώνω και ηρεμώ με την πεθερά τι κάνεις ? 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

@Rena87  Καλή απολαυση της νεραιδενιας σου!!!να μας ενημερωσεις γλυκουλα μου!!

5 ώρες πρίν, Alzira είπε:

Βάλτε με και μένα στο κλαμπ , προσπαθώ να μην δέχομαι βοήθεια γιατί μετά επεμβαίνουν και με τσατιζουν , μέχρι και στα κιλά μου την είπαν οτι παχυνα πολύ λες και δεν βλέπω ότι πήρα . Και έχω τον άνδρα μου να μου λέει μην τσατιζεσαι για καλό τα λένε , από αγάπη και με νευριάζει και αυτός :-p. Μάνα και πεθερά και άντε με την μάνα μαλώνω και ηρεμώ με την πεθερά τι κάνεις ? 

Και με την πεθερα μαλώνεις και ηρεμεις.Δεν θα ξεχασω την μέρα που πηγα να γεννήσω.Ξεκίνησε και τηλεφωνούσε στα παιδιά της για να ενημερωσει όπου της έλεγα μην πάρει αν δεν γεννησω και μου λεει σιγα τι εγινε.Ε αυτο ηταν..... αρχισα και δεν  Θυμαμαι και εγω τι ελεγα.εκανε ενα βημα.πισω και εκατσε στην καρεκλα και δεν ξαναακουσα να μου λεει τιποτα για μερες.αφου της ειπα δεν θα σηκωσετε το μωρο? Και μου λεει.ασε ειναι μικρο.και ειχε δυο.εγγονακια ακομα.που τα ειχε.συνεχεια απο μικρουλια.

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ καλη βδομαδα με υγεια σε μας κ στα μωράκια μας. 

Ωραια συζήτηση ανοίξαμε!! Αχαχαχ Ευτυχως έλειπα 10χρονια λόγω σπουδών κ δουλειάς κ ετσι απομακρύνθηκε η μαμά απο μενα κ επιασε τα καημένα τα αδερφια μου. Γυρισα κ παντρεύτηκα στον τόπο μου κ τοτε η μαμά αρχίσε να θελει να επέμβει αλλα δεν την άφησα. Εκανε μουτρα αλλα δεν με πειράζουν. Τωρα ομως η συγκράτηση μαζι της δεν παλευεται.. 

με πεθερα ολα καλα. Απλα ειναι αρκετα αφελής, υπέρ του δεοντος κ πολλες φορες δεν μπορουμε να επικοινωνήσουμε. Ειναι καλοπροαίρετη πολυ. Μονο κατι χωριάτικα του τύπου κ η ταδε ηταν ξαπλα μια χαρά πηγαν ολα, ρωτησε κ την τετοια που δεν θα πει τιποτα πως ηταν οταν ηταν σε ακινησία κ αλλα τετοια για να μου δωσει κουραγιο. Ομως ειναι 1000 φορες καλυτερη απο την μανα μου την έξυπνη κ την μορφωμένη. Γινεται αυταρχική αν την δωσει χώρο. 

  • Μου αρέσει 2

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...