Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Τζιτζίνα κ Ειρήνη , να χαιρεστε τα παιδάκια σας !!!!!!!!!!!!

Να είναι πολύχρονα , με υγεία !!!!!!!!!!!!!! κι εσείς πάντα κοντά τους να τα φροντίζετε και να τα αγαπάτε !!!!!!!!!!!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΧΡΟΝΙΣΑΜΕΕΕΕΕΕ.......................

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Κ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ !!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Μπήκα μόνο για να ευχηθώ!

Κίττυ,Ειρήνη και Τζιτζίνα να χαίρεστε τα μικρούλια σας !Πάντα υγεία και πάντα ευτυχισμένα να είναι!Και γερά παιδάκια να είναι.

Δεν μπόρεσα νωρίτερα να ευχηθώ.

Καλό βράδυ!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια κ μπεμπάκια !!!!!

πως είστε ?

ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές !!! να χαίρεστε τα μπουμπουκάκια σας !!!!!!!!

κάναμε σημερα τα γενέθλια μας , ο μικρός ήταν μια χαρά , πήγαινε σε όλους , γελούσε,περπατούσε , βούτηξε το χέρι του στην τούρτα και μετά δοκίμασε........χαχαχαχαχαχαχ


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ,τι κάνετε?Καλή Μ.βδομάδα!

Ντέλλα καλώςήρθαν οι γονείς σου.

Κορίτσια εχτές παραγγείλαμε τούρτα και γλυκά για την βάπτιση.

Τα γλυκά είναι προφιτερόλ και η τούρτα έχει παράσταση disney.

To Σάββατο ήρθαν τα πεθερικά μου.

Την Κυριακή πήγαμε και οι 3 για καφέ με ένα φιλικό μας ζευγάρι.

Καλό μεσημέρι!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, τι κανετε; Χαθηκαμε!

Περάσαμε δύσκολο αλλα κι όμορφο Σαββατοκύριακο.

Το Σάββατο είδαμε 4 σπίτια και μετα πήγαμε για καφε με τους φίλους μας που ήρθαν απο Ιταλία για λίγες μέρες.

Την Κυριακή είδαμε 2 σπίτια, μετα στις κουνιες και μετα πήγαμε στην αδερφη του άντρα μου να δώσουμε και τη λαμπάδα και τα δώρα για το Πάσχα στη βαφτιστηρα κι ανιψια μας. Είδα και τον μπεμπη τους που είναι τώρα 2 μηνών. Πόσο μικρο μου φάνηκε!

Όπως καταλαβαίνετε όλη μέρα έξω.

Καταλήξαμε σε σπίτι. Ελπίζω μόνο να μην το πουλήσει.. :rolleyes:

Ειναι νεοδμητο. Με προβληματίζει το εξής: το σπίτι ειναι μοντερνο αρκετα και τα έπιπλα μας ειναι εθνικ. Φοβάμαι οτι δεν θα ταιριάζουν. Απο την άλλη βέβαια δεν το αγοράζουμε το σπίτι. Πείτε μου τη γνώμη σας!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Εμείς είμαστε καλύτερα...επιτέλους συνήλθα. Πήγα και δουλειά σήμερα.

Εμείς θα φύγουμε την Παρασκευή θα πάμε Λιβαδειά, στα πεθερικά μου. Θα γυρίσουμε τη Δευτέρα καλά να είμαστε.

Nina-nana, γιατί λες ότι είναι μοντέρνο το σπίτι? Με την κατάλληλη διακόσμηση νομίζω ότι όλα διορθώνονται. Εξάλλου, όπως είπες και μόνη σου δεν το αγοράζετε...μη σκας...θα το φτιάξεις να ταιριάζει στο ύφος και των επίπλων σας αλλά κυρίως στο δικό σας στυλ, είμαι σίγουρη!

Dimista, αντε πάει και αυτό ταχτοποιήθηκε...με το καλό!

Πολλά φιλιά σε όλες,

Καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια.Εχει ξυπνησει η μαμα μου και μου φτιαχνει καφε.Ποσο μου λειπει αυτο οταν λειπει.Θα παμε βολτα στα μαγαζια μετα τη φρουτοκρεμα,αν δε βρεχει βεβαια.

Dimista,κι εμεις προφιτερολ θα εχουμε γλυκο βαφτισης!

Bιβη,κι εμενα η καταγωγη του αντρα μου απο ενα χωριο της Λιβαδειας ειναι.Ειναι κοντα στιν Ορχομενο το χωριο του πεθερου μου.Καλα να περασετε λοιπον!

Νινα-Νανα,πιστευω οτι το σπιτι θα το διαμορφωσετε εσεις και θα βαλετε το προσωπθκο σας γουστο οπως κι αν ειναι φτιαγμενο.Συμφωνω λοιπον με τη Βιβη!Μη σε νοιαζει το ποσο μοντερνα φτιαγμενο ειναι.Εσυ θα βαλεις τις δικες σου πινελιες.Αφου βρηκατε κατι που σας αρεσει μην κολλησετε εκει,ειναι κριμα.Εξαλλου βρε κοριτσακι,γιατι να μη μεινετε σε ενα καινουριο σπιτι ωραιο και να διαλεξετε κατι πιο συντηρητικο και ρετρο γιατι δεν θα ταιριαζουν τα επιπλα;Εγω δεν θα το εκανα.

Κιττυ,τη "χουφτωσε" την τουρτα ο μικρος ε;Του αρεσε το γλυκο;

Καλη σας ημερα κοριτσια!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες!!!

Νινα νανα μπραβο που βρήκατε σπίτι. Κι εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια. Όταν το σπίτι είναι άδειο έχει άλλη όψη. Όταν θα μπουν τα έπιπλα και θα γεμίσει με τα πράγματά σας θα είναι εντελώς διαφορετικό και το στυλ θα αλλάξει. Πού τελικά στο περίπου?

Εμείς θα φύγουμε μάλλον Παρασκευή για το χωριό. Κορίτσια θα βγούμε συντοπίτισες όλες. Εγώ είμαι από Τιθορέα και ο άντρας μου από Πολύδροσο. Βιβή ο άντρας σου μεγάλωσε στην Λιβαδειά? Μήπως πήγε φροντιστήριο στον Λεβέτα?

Ε ρε θα αναστενάξει η Ρούμελη!!!!!


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελιές

Dimista και della τελικα νομιζω πως το προφιτερολ ειναι η σιγουρη λυση. Δεν θα βρεθει κανεις που να στραβομουτσουνιασει...:?. Εγω δεν εκανα προφιτερολ ουτε στην Ελενα ουτε στον Παντελη και ακουσα μια ψιλογκρινια για τα γλυκα που διαλεξα... "ε ρε φιλε εαν δεν σου αρεσει τραβα παρε αυτο που θες απο το ζαχαροπλαστειο και μη μας τα ζαλιζεις, εμεις αυτο εχουμε!!!!"

della τι ωραια να σε φροντιζει η μανουλα ε? Αχ μανουλα θησαυρος εισαι!!!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.Εχει ξυπνησει η μαμα μου και μου φτιαχνει καφε.Ποσο μου λειπει αυτο οταν λειπει.Θα παμε βολτα στα μαγαζια μετα τη φρουτοκρεμα,αν δε βρεχει βεβαια.

Dimista,κι εμεις προφιτερολ θα εχουμε γλυκο βαφτισης!

Bιβη,κι εμενα η καταγωγη του αντρα μου απο ενα χωριο της Λιβαδειας ειναι.Ειναι κοντα στιν Ορχομενο το χωριο του πεθερου μου.Καλα να περασετε λοιπον!

Νινα-Νανα,πιστευω οτι το σπιτι θα το διαμορφωσετε εσεις και θα βαλετε το προσωπθκο σας γουστο οπως κι αν ειναι φτιαγμενο.Συμφωνω λοιπον με τη Βιβη!Μη σε νοιαζει το ποσο μοντερνα φτιαγμενο ειναι.Εσυ θα βαλεις τις δικες σου πινελιες.Αφου βρηκατε κατι που σας αρεσει μην κολλησετε εκει,ειναι κριμα.Εξαλλου βρε κοριτσακι,γιατι να μη μεινετε σε ενα καινουριο σπιτι ωραιο και να διαλεξετε κατι πιο συντηρητικο και ρετρο γιατι δεν θα ταιριαζουν τα επιπλα;Εγω δεν θα το εκανα.

Κιττυ,τη "χουφτωσε" την τουρτα ο μικρος ε;Του αρεσε το γλυκο;

Καλη σας ημερα κοριτσια!

όπως το λες τη...'χούφτωσε' :D:D:D ναι, του αρεσε , γλυφόταν και μετά έκανε παλαμάκια

Νινα-Νανα , συμφωνώ κι εγω , οταν μπουν τα επιπλα θα δείξει εντελώς διαφορετικό το σπίτι. Λατρεύω τα έθνικ έπιπλα!!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

πω....πω.......αυριο έχουμε πολλά γενέθλια !!!!!!!!!!!!!

Arma, Dimista.Della.Klimt k Nina-Nana να χαιρεστε τα παιδάκια σας , να ειναι γερα , τυχερα , να σας κάνουν να χαμογελάτε !!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*αυριο θα δουλευω όλη μερα και σίγουρα δεν θα προλάβω


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...