Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλησπερα κι απο μενα!

Τζαμιν,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου.Να ειναι παντα γερη και καλοτυχη!

Nina-Nana,περαστικουλια για το ατυχημα της μικρουλας.Την ποναει;Για το μεταπτυχιακο δεν πειραζει,εχεις ολοκληρο θησαυρο!

Dimista,τελη του μηνα θα ξεκινησουμε.Η αδελφη σου Γαλλια μενει αν θυμαμαι;θα κατσει μερες;

Εμεις δεν εχουμε νεα,παρα μονο οτι φαγαμε σημερα ψαρακι και δεν τρελαθηκε!

Καλο απογευμα σε ολες!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια, χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!

tzasmin να χαίρεσαι την κουκλάρα σου!!!Να είναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη!

Σας ευχαριστώ και για τις ευχές σας για τον Βασιλάκη μου! Περάσαμε πολύ ωραία στο χωριό αλλά με το που γυρίσαμε ο Βασίλης αρρώστησε και ταλαιπωρείται πολύ για ακόμα μία φορά με βήχα και μύξα..:-(.

Φιλιά σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Τζιτζίνα μεγειά το φόρεμα ,καλοφόρετο!Η μικρούλα μανεκέν!Για τα γλυκά τελικά αποφάσισες ?Το είχες δει το πμ.?Πότε είναι η βάφτιση?

Κίττυ Νίνα Νάνα και Ντέλλα καλή αρχή με το ψάρι.

Νίνα Νάνα και η δικιά σου μανεκέν.

Κίττυ τι γλυκά αποφασίσατε?Η βάφτιση πότε είναι?

Μια χαρά το έφαγε και τι ψαράκι. Μπακαλιάρο έβρασα , σουρωσα το ζουμί και μεσα εβαλα πατάτα , κολοκύθι , καρότο κ κρεμμύδι. τα πάτησα λιγο με το πηρούνι και τα έφαγε. αλλά εχει μανία με το ψωμί:P

Για γλυκά , παστάκια σε κουτάκι disney. Η βάφτιση ειναι 15 Ιουλίου.....εχουμε καιρό ακόμη........κατακαλόκαιρο


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Τζαμίν, να χαιρεσαι το κοριτσάκι σου !!!!!!!!!!!!!!! Να τα εκατοστήσει !!!!!!!!!!

αααααχχχχχχχχ.......ενα - ενα χρονίζουν τα παιδάκια μας !!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Della πρώτη φορα έφαγε ψάρι, θέλει το χρόνο του.

Arma περαστικά!!

Kitty κι εμένα τρελο κόλλημα με το ψωμι. Το μεσημέρι δεν ήθελε φαγητο, μόνο ψωμι.

Γενικώς κορίτσια ακόμα και τώρα που μεγάλωσε έχω τεράστιο θέμα με το φαγητο!! :( δεν τρώει, τι να την κάνω;;;;;;; Έχει ξεκινήσει και καινούριο τώρα, αναγουλιαζει με τις μαλακες τροφές πχ ψίχα ψωμιού ή μπανάνα. Τι να πω;;;

Tzamin την μέρα που είχαμε την συνάντηση έδινες την Έλενα ψάρι. Πως το είχες κανει, θύμισέ μου.

Καληνύχτα!!!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια

Ευχαριστώ για τις ευχές!!!

Arma περαστικά στον Βασιλάκη.

Νινα νανα εγώ το εξωτερικό φύλλο στην πίτα δεν της το δίνω, γιατί ειδικά τα φύλλα που ανοίγπυν στο χωριό είναι χοντρά και γίνοντα πολύ σκληρά.

Το ψαράκι της το είχα κάνει στο γκριλ και είχα βράσει καρότο -πατάτα. Στον σταθμό τους το κάνουν σούπα ή ψητό στον φούρνο με πατάτες.

Θα ξαναμπώ αργότερα

Φιλιά


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα...χάθηκα αλλά δεν έχω προλάβει να μπω καθόλου!!!

Tzamin να τα εκατοστήσει η μπουμπούκα σου!!!Να την χαίρεστε και να είναι πάνταγερή και δυνατή!!!

Άντε μόνο εμείς μείναμε τώρα...

Εμείς ψάρι ακόμη δεν το προτιμάμε...όσες φορές της έδωσα δεν το έφαγε. Θα αφήσω να περάσει λίγος καιρός και θα ξαναπροσπαθήσω. Αυτό όμως που έφαγε με μεγάλη χαρα είναι το αυγό! Επίσης, της έδωσα και φέτα και της άρεσε πολύ! Σιγά σιγά της δίνω να δοκιμάσει από όλα όσα τρώμε και εμείς. Τα μακαρόνια με κιμά της αρέσουν πολύ!

Θα πρέπει να αρχίσω να ετοιμάζω το πάρτυ μας...δεν έχω ακόμη ιδέα τι θα κάνουμε, οπότε πρέπει να ανασκουμπωθώ! Σίγουρα θα τα κάνουμε Κυριακή, γιατί πέφτουν Τετάρτη. Εκείνη την ημέρα θα κόψουμε μόνο μια τουρτίτσα για το καλό...

Αυτά από εμάς...φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου.Πριν λιγο κοιμηθηκε ο μικρουλης μου.Εφυγαν οι γονεις μου σημερα και το καημενο ειναι μεσα στη γκρινια.Μειναμε οι δυο μας παλι.Εψαχνε τα δωματια και εκλαιγε.Τον πηρα και πηγαμε βολτιτσα και ηταν τα ιδια.Ευτυχως τωρα το μεσημερι ηρθε ο μπαμπας του απο τη δουλεια και ειναι καλυτερα.

Το απογευμα μπορει να παμε για τα μπαλονια της βαφτισης αλλιως αυριο το πρωι.

Καλο απογευμα κοριτσακια μου!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το έφαγε και τι ψαράκι. Μπακαλιάρο έβρασα , σουρωσα το ζουμί και μεσα εβαλα πατάτα , κολοκύθι , καρότο κ κρεμμύδι. τα πάτησα λιγο με το πηρούνι και τα έφαγε. αλλά εχει μανία με το ψωμί:P

Για γλυκά , παστάκια σε κουτάκι disney. Η βάφτιση ειναι 15 Ιουλίου.....εχουμε καιρό ακόμη........κατακαλόκαιρο

Mπραβο νοικοκυρουλες σας διαβαζω και σας θαυμαζω εγω αραγε θα τα καταφερω οταν γινω μανουλα????Ουφφφφφ ειναι τοσα πολλαααα

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο νοικοκυρουλες σας διαβαζω και σας θαυμαζω εγω αραγε θα τα καταφερω οταν γινω μανουλα????Ουφφφφφ ειναι τοσα πολλαααα

M ην ανησυχεις καθολου.Μια χαρα θα τα καταφερεις οπως ολες μας.Εξαλλου η εισαγωγη στα στερεα γινεται σιγα σιγα και προλαβαινεις να συνειδητοποιησεις τις αλλαγες.Σου ευχομαι συντομα να αποκτησεις μωρακι και να εισαι σιγουρη οτι θα γινεις πολυ καλη μανουλα!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια,του εδωσα χθες και δοκιμασε λουκουμαδες.Μη φανταστειτε 1/4 απο ενα λουκουμαδακι εφαγε και τρελαθηκε!Το μελι οσο μπορουσα το σκουπισα αλλα οι οδηγιες του παιδιατρου μας πλεον μας το επιτρεπουν.Εγω βεβαια ακομα φοβαμαι αλλα πρεπει να ξεπερασω τιυς δικους μου φοβους.

Εγω το ψαρι το εβρασα,το καθαρισα,σουρωσα το ζουμακι και προσθεσα πατατουλα-καροτο-κολοκυθακι και σελινο.Θα του ξαναδωσω σε κανα δυο μετες να δω αντιδρασεις.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ,τι κάνετε?

Εγώ προσπαθώ να είμαι καλά.Η βάφτιση δεν θα γίνει ,την ακυρώσαμε ,γιατί την Πέμπτη το μεσημέρι "έφυγε" από την ζωή 1α θεία μου πάρα πολύ αγαπημένη.Τον Ιούνιο θα γινόταν 61 χρονών.Δεν πρόλαβε η κακομοίρα.

Ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω .Εχτές πήγαμε στην κηδεία και όταν της έδωσα το τελευταίο μου φιλί δεν πίστευα ότι έβλεπα την θεία μου.Έριξα το κλάμα της ζωής μου.Δεν το χωράει ο νους μου ότι "έφυγε".Η τελευταία της πρόταση ήταν:να ετοιμαστούμε για την βάφτιση.Και με την λέξη βάφτιση "έφυγε".:cry::cry::cry:


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Ο γαμπρός μου ήρθε για την βάφτιση την Πέμπτη .Και αντί για την βάφτιση βρέθηκε σε κηδεία.Κρίμα τα έξοδα που έκανε ,γιατί ήρθε από Γαλλία.Θα φύγουνε για Γαλλία την Δευτέρα.Δεν προλάβαμε να τον ενημερώσουμε για την θεία μου.Γιατί ήρθε την ίδια μέρα που "έφυγε".

Αυτά τα νέα.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Dimista συλλυπητήρια κορίτσι μου! Απο τι έφυγε η θεια σου; Δύσκολες καταστάσεις ειδικα ένα βήμα πριν τη βάφτιση.

Della εγω μελι της έχω δώσει. Όχι τεράστια ποσότητα, μαζι με ταχινι, δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκε κιόλας με τη γεύση. Τι να πω, αυτο το κορίτσι με έχει χαζεψει... Του έχω δώσει του κόσμου τα καλα να τρώει, απο 7 μηνών τρώει ο,τι κι εμείς, κι αυτη θέλει μόνο ψωμι, ρυζογκοφρετες κι αβοκάντο. Τίποτα άλλο, χωρίς πλάκα! :shock::evil:

Φιλακια!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κ αλησπερα κοριτσια.Μολις φαγαμε,αργησαμε να γυρισουμε οποτε καθυστερησε και το φαι.Ευτυχως ο μικρος εφαγε στην ωρα του οποτε για μας δεν πειραζει.

Dimista,συλληπητηρια σ'εσενα και την οικογενεια σου για την απωλεια σας.Πραγματικα σε αυτες τις περιπτωσεις δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας για να απαλυνει ο πονος.Μιναχα κουραγιο μποεω να σου πω.Ευτυχως τουλαχιστον "γνωρισε" τον μικρο σου.

Νινα-Νανα,σημερα του πηρα κατι βιολογικα γιαουρτακια που εχει στον Βασιλοπουλο τα teddy,με μελι.Εχει διαφορες γευσεις μπανανα,φραουλα,αχλαδι.Τα εχει φαει μεχρι στιγμης ολα.Σημερα τολμησα κι αυτα με το μελι.Θα του το δωσω αυριο.

Καλο απογευμα!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...