Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Υποψίες εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Γειά σας... Με τον σύντροφο μου είχαμε ελεύθερη επαφή κατά τις γόνιμες μέρες... Έκανα το predictor early  μετά από 5 μέρες καθυστέρηση και ήταν αρνητικο... Έχουν περάσει άλλες 5 μέρες και ακόμη δεν έχω αδιάθετηση... Υπάρχει περίπτωση να έχει κάνει λάθος το τεστ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

Με πεντε μερες καθυστερηση θα επρεπε να δειξει λογικα! Γτ δεν ξανακανεις ενα τεστ ή μια εξεταση χοριακης η οποια θα λυσει την απορια σου χωρις αμφιβολια,η καθυστερηση σου ειναι μεγαλη! Γενικα εχεις σταθερους κύκλους? Αλλα συμπτωματα πλυν της καθυστερησης?

 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ναι... Είχα κάποιες φορές καθυστέρηση αλλά όχι τόσες μέρες και δεν είχαμε και ελεύθερες επαφές... Έχω συχνόουρια και με πιάνουν μικρές ζαλάδες... Και έχω πολλά υγρά... 

Link to comment
Share on other sites

Αυτα μοιαζουν με συμπτωματα εγκυμοσυνης! Προτεινω να κανεις μια χοριακη εχει παρομοιο κοστος με ενα τεστ εγκυμοσυνης και δεν θα εχεις καμια αμφιβολια! Ευχομαι οτι εσυ επιθυμεις!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Χρειάζομαι και γω τις γνώμες σας ... Το Σάββατο (14η μέρα του κύκλου μου, ο οποιοσ είναι 28 μέρες) ήρθα σε ερωτική επαφή με τον σύντροφο μου χωρίς προφύλαξη αλλά δεν προσπαθούμε να κάνουμε παιδί. Υπάρχει πιθανότητα από την εξπερματωση να ξέφυγαν κάποια μέσα.... Σήμερα νιώθω από το πρωί έντονους πόνους κάτω στην κοιλιά και έχω ένα φούσκωμα που μου προκαλεί δυσφορία . Ξέρω πως είναι υπερβολικά νωρίς αλλά αυτά νιώθω .... Αρχικά υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης έστω με αυτά τα λίγα; Είναι δυνατόν να εμφανιστούν τέτοια μηδαμινά συμπτώματα από την 3 μέρα; 

Να σημειώσω ότι περιμένω περίοδο σε 9 μέρες και ότι ο κύκλος μου είναι πολύσταθερός 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς για να χεις συμπτώματα... Καμία φορά τα παθαίνουμε και από το άγχος..   Κάνε λίγες μέρες υπομονή και θα το δεις.... 

Υπάρχει όμως πιθανότητα εγκυμοσύνης χωρίς να έχεις ανεβάσει λίγο θερμοκρασία? 

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότητα εγκυμοσύνης υπάρχει έστω κ με λίγα ναι. Σ εμένα έτσι ακριβως εγινε. Βεβαια το ψιλοκαταλαβαμε αλλα ειπαμε δ πιανει ο κοσμος με τη μια. Αλλοι προσπαθουν κανονικα κ δεν. Κι ομως να σου πω οτι εχω διδυμα κ δεν εχω κανει εντελως ελευθερα η θα σε τρομοκρατησω? Αλλά έχω διαβάσει ότι κ με τα προεξπερματικα υγρα παλι υπαρχει πιθανοτητα (δεν γνωριζω απο πρωτο χερι γ αυτο). Συμπτωματα μπορει ν εχεις απο το πολυ αγχος κ το φοβο ομως. Ηρεμησε οτι κ αν ειναι σκεψου εγινε ηδη το αγχος δ θα αλλαξει το αποτελεσμα κ εγω ειχα ζαλαδες αλλη μια φορα κ φουσκωμα χωρις να ειμαι απο το φοβο μου κ πηρα χαπι την αλλη μερα τελικα γ ψυχολογικους λογους γτ αν ειχε γινει κατι θα φαινοταν μετα. Ηρεμησε κ θα φανει με τις μερες. Τωρα για το τεστ εγω ηξερα οτι πρεπει ν κανεις κ δυο κ τρια μπορει πχ το ενα ν ειναι αρνητικο κ τ αλλα θετικα η χοριακη τοτε ειχα διαβασει οτι ειναι πολυ αξιοπιστη κ καλυτερα χοριακη για ν εισαι πιο σιγουρη κ ν μη κανεις το ενα τεστ μετα το αλλο τζαμπα. Τις καλυτερες ευχες μου κ στις δυο μην αγχωνεστε ελπιζω να ειναι αυτο που θελετε η καθεμια. (ειτε εγκυμοσυνη ειτε απλα λιγο αγχος κ τπτ αλλο)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...