Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γεια σας!


mariatr

Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , mariatr είπε:

Γεια σας και καλώς σας βρήκα κορίτσια. Είναι η πρώτη φορά που γράφω σε φόρουμ. Είμαι η Μαρία 26 ετών φρεσκοπαντρεμενη και ελπίζω σύντομα και μανούλα !

 

Να ζησετε να ειστε γεροι κ ευτυχισμενοι ευχομαι συντομα ενα μωρακι στην κοιλιτσα σου με λενε βαλεντινα ειμαι 20 χρονων αρταβωνιασμενη εγκυος στο πρωτο μ παιδακι(κοριτσακι)κ συντομα θα κανουμε κ τον γαμο(πολιτικο) να ξερεις οτι το φορουμ ειναι γουρλιδικο κ τα κοριτσια εδω υπεροχα....υπαρχει αλληλοΰποστηριξη και μπολικη θετικη ενεργεια! Καλωσηρθες κ ευχομαι τα καλυτερα!!;)

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Μαρία! 

Καλωσηρθες και με το καλο μανούλα!  Αν καΙ είσαι μικρούλα,  θα είσαι μικρομανουλα! Εγώ έχω μια κορούλα 6 χρονών και πρόσφατα απέκτησα και την δεύτερη που τώρα έγινε 1 μηνός! 

Ότι χρειαστείς από γιατρούς, συμβουλές,  γνώμες τα πάντα θα τα βρεις εδώ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...