Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Κορίτσια ΣΟΣ


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν ειχα καθόλου αιμορραγια... Μου εκανε πολύ καλή δουλειά πτος τιμην του! 

Μ ειπε αν ηθελα να παρω αναρρωτικη, αλλα επελεξα μονη μ να επιστρεψω στην δουλειά για να ξεχνιεμαι... Βεβαια σε αυτό βοηθησε οτι η δουλειά μου είναι καθθστικη και καθόλου κουραστικη και επιπλέον εκανα την επέμβαση Παρασκευή οπότε ενδιαμεσα είχα το σ/κ.. Αν ειχα ορθοστασια ή κουραση, δεν πιστεύω πως θα αντεχα, γτ ήταν ταλαιπωρία για το σώμα μου και πονουσα αρκετά... 

@anemoni1989 βλέπω οτι πλησιάζουν οι μέρες να γεννήσεις σου εύχομαι ολα καλα να πάνε κοριτσάκι μου και να κρατας το μωρακι σου αγκαλια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@anemoni1989 βλέπω οτι πλησιάζουν οι μέρες να γεννήσεις σου εύχομαι ολα καλα να πάνε κοριτσάκι μου και να κρατας το μωρακι σου αγκαλια

Αχ σε ευχαριστώ παρα πολυ Γιωτα μου!!! Εχω λίγο ακόμα βεβαια, αλλα ναι πλησιάζει ο καιρός και δεν το πιστεύω!!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Θα ερθει και ο δικός σου καιρός και ολων των κοριτσιών!!! Θα δεις!! Και εμενα όταν μου το ελεγαν δεν το πιστευα!!! Αλλα ειχαν δικιο!!!! Ειχαμε μια απώλεια αλλα δεν είμαστε μονες... Ειμαστε πολλες και στηρίζουμε η μια την άλλη!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ παρα πολυ Γιωτα μου!!! Εχω λίγο ακόμα βεβαια, αλλα ναι πλησιάζει ο καιρός και δεν το πιστεύω!!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Θα ερθει και ο δικός σου καιρός και ολων των κοριτσιών!!! Θα δεις!! Και εμενα όταν μου το ελεγαν δεν το πιστευα!!! Αλλα ειχαν δικιο!!!! Ειχαμε μια απώλεια αλλα δεν είμαστε μονες... Ειμαστε πολλες και στηρίζουμε η μια την άλλη!!! 

@anemoni1989  αχ κοριτσάκι μου μακαρι να ξορκιστει το κακό και να εχουμε ολα τα κορίτσια εδώ μεσα μπεμπακια πως νιώθεις για πες μου δεν εχεις ανυπομονησία έχεις ψωνισει πραγματα αχ πες μου τρελενομαι χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν ειχα καθόλου αιμορραγια... Μου εκανε πολύ καλή δουλειά πτος τιμην του! 

Μ ειπε αν ηθελα να παρω αναρρωτικη, αλλα επελεξα μονη μ να επιστρεψω στην δουλειά για να ξεχνιεμαι... Βεβαια σε αυτό βοηθησε οτι η δουλειά μου είναι καθθστικη και καθόλου κουραστικη και επιπλέον εκανα την επέμβαση Παρασκευή οπότε ενδιαμεσα είχα το σ/κ.. Αν ειχα ορθοστασια ή κουραση, δεν πιστεύω πως θα αντεχα, γτ ήταν ταλαιπωρία για το σώμα μου και πονουσα αρκετά... 

Η δικιά μου η δουλειά δεν είναι καθιστική κ φυσικά δεν θέλω να μάθουν κάτι στην δουλειά μου γιατί δεν μου αρέσει ούτε να με λυπούνται ούτε κ καλα να στεναχωριουνται.. Δυστυχώς μόνο οι γυναίκες μπορούν να καταλάβουν οι άντρες κ φυσικά ο εργοδότης μου θα σκεφτεί να βγάλω την δουλειά κ όχι η ψυχολογία μου.. 

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια μου, περίεργα νιωθω... Δεν πιστεύω πψς ειναι για εμενα ολα αυτα... Σαν να πρόκειται για καποια αλλη... Νομιζω πψς αφού γεννησω θα συνειδητοποιησω τι μ συμβαίνει!! Είναι πολύ περίεργο ολο αυτό!!! 

πρίν από 3 λεπτά , riaki25 είπε:

Η δικιά μου η δουλειά δεν είναι καθιστική κ φυσικά δεν θέλω να μάθουν κάτι στην δουλειά μου γιατί δεν μου αρέσει ούτε να με λυπούνται ούτε κ καλα να στεναχωριουνται.. Δυστυχώς μόνο οι γυναίκες μπορούν να καταλάβουν οι άντρες κ φυσικά ο εργοδότης μου θα σκεφτεί να βγάλω την δουλειά κ όχι η ψυχολογία μου.. 

Εγω δε ειπα τίποτα σ δουλειά μ... Τη μερα της αποξεσης ζητησα άδεια για μια μικροεπεμβαση που έπρεπε να κανω (χωρίς λεπτομέρειες)  και μετα για να μην πολυκουραζομαι του είπα πως είτε θα λειψω μ αναρρωτικη ειτε θα με βοηθησουν περιιριζοντας τις μετακινήσεις μου


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Να σου πω την αλήθεια μου, περίεργα νιωθω... Δεν πιστεύω πψς ειναι για εμενα ολα αυτα... Σαν να πρόκειται για καποια αλλη... Νομιζω πψς αφού γεννησω θα συνειδητοποιησω τι μ συμβαίνει!! Είναι πολύ περίεργο ολο αυτό!!! 

Να γεννήσεις με το καλό κορίτσι μου.. Με ένα πόνο δεν λένε στο εύχομαι.. 

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Να σου πω την αλήθεια μου, περίεργα νιωθω... Δεν πιστεύω πψς ειναι για εμενα ολα αυτα... Σαν να πρόκειται για καποια αλλη... Νομιζω πψς αφού γεννησω θα συνειδητοποιησω τι μ συμβαίνει!! Είναι πολύ περίεργο ολο αυτό!!! 

Εγω δε ειπα τίποτα σ δουλειά μ... Τη μερα της αποξεσης ζητησα άδεια για μια μικροεπεμβαση που έπρεπε να κανω (χωρίς λεπτομέρειες)  και μετα για να μην πολυκουραζομαι του είπα πως είτε θα λειψω μ αναρρωτικη ειτε θα με βοηθησουν περιιριζοντας τις μετακινήσεις μου

Σε μένα έχει αρκετή ορθοστασία κ κουβάλημα.. Δεν ξέρω τι θα κάνω :sad:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , riaki25 είπε:

Να γεννήσεις με το καλό κορίτσι μου.. Με ένα πόνο δεν λένε στο εύχομαι.. 

Σε μένα έχει αρκετή ορθοστασία κ κουβάλημα.. Δεν ξέρω τι θα κάνω :sad:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Σύντομα θα είσαι και εσυ στην θεση μ!! Θα το δεις!!! 

Να παρεις τοτε αναρρωτικη!!! Μην ρισκαρεις!! Αλλωστε απαγορεύεται να σηκωνεις βαρη τον πρώτο καιρό! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Σύντομα θα είσαι και εσυ στην θεση μ!! Θα το δεις!!! 

Να παρεις τοτε αναρρωτικη!!! Μην ρισκαρεις!! Αλλωστε απαγορεύεται να σηκωνεις βαρη τον πρώτο καιρό! 

Να δω στη αναρρωτική τι θα γράψει. Γιατί κ πάλι δεν θέλω να το μάθουν.. Δεν χρειάζεται.. Μακάρι να είμαι κ εγώ στην θέση σου κ όλα τα κορίτσια από εδώ .. Με είπε να ξανά προσπαθώ σε 3 μήνες κ είμαι σε μια κατάσταση που αλήθεια μου φαίνονται βουνό οι 3 μήνες .. Αιώνας.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , riaki25 είπε:

Να δω στη αναρρωτική τι θα γράψει. Γιατί κ πάλι δεν θέλω να το μάθουν.. Δεν χρειάζεται.. Μακάρι να είμαι κ εγώ στην θέση σου κ όλα τα κορίτσια από εδώ .. Με είπε να ξανά προσπαθώ σε 3 μήνες κ είμαι σε μια κατάσταση που αλήθεια μου φαίνονται βουνό οι 3 μήνες .. Αιώνας.. 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. Εμενα μ φαινοντουσαν βουνό οι 15 μερες για να έρθουμε σε επαφή με τον αντρα μ... Οταν καναμε για 1η φορά σεξ ενιωσα καπως καλύτερα και μετα την 1η περίοδο εστρωσε λίγο η ψυχολογία μ... Προσπαθησε να γεμίσεις το χρόνο σου και να μην σκέφτεσαι πότε θα ξαναμεινεις εγκυος (το εκανα εγω και ηταν οτι χειρότερο) και θα περασει γρήγορα ο καιρος!! Στο εγγυωμαι! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. Εμενα μ φαινοντουσαν βουνό οι 15 μερες για να έρθουμε σε επαφή με τον αντρα μ... Οταν καναμε για 1η φορά σεξ ενιωσα καπως καλύτερα και μετα την 1η περίοδο εστρωσε λίγο η ψυχολογία μ... Προσπαθησε να γεμίσεις το χρόνο σου και να μην σκέφτεσαι πότε θα ξαναμεινεις εγκυος (το εκανα εγω και ηταν οτι χειρότερο) και θα περασει γρήγορα ο καιρος!! Στο εγγυωμαι! 

Έχω ώρες ώρες απίστευτα νεύρα κ πεσμένη ψυχολογία .. Όταν ήμουν έγκυος με είπε ο γιατρός να μην ερχόμαστε σε επαφή. Σίγουρα έχει να έρθουμε ένα μήνα κ τωρα με αυτό πάλι θα περιμένουμε .. Πράγματικα ώρες ώρες πως με αντέχει.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, giotitsa είπε:

@Ele@n εσύ έχεις ξεκινήσει προσπαθειες ;

@giotitsa, ναιιιι ξεκινήσαμε!!!! Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μου φάνηκαν βουνό οι δεκαπέντε μέρες περιορισμού στην αρχή!!!! Την πρώτη μάλιστα φορά έκλαιγα από τη χαρά μου!!!!τσίτα οι ορμόνες.... Τωρα, μετά την μικρή περίοδο που ειχα, ξεκινήσαμε πάλι.... Τώρα είμαι καλύτερα!!! Δεν ξέρω όμως την ωορρηξία!!!περιμένω από αύριο τα hometest  ( με το τελευταίο έμεινα έγκυος)να  έρθουν και προς το παρόν χρησιμοποιώ θερμοδιαγραμμα!!!σήμερα 36.5! Δεν έχει εμφανιστεί αυγουλάκι ακόμα!!! Άντε να έρθει και να είναι καλό!!!

 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , riaki25 είπε:

Έχω ώρες ώρες απίστευτα νεύρα κ πεσμένη ψυχολογία .. Όταν ήμουν έγκυος με είπε ο γιατρός να μην ερχόμαστε σε επαφή. Σίγουρα έχει να έρθουμε ένα μήνα κ τωρα με αυτό πάλι θα περιμένουμε .. Πράγματικα ώρες ώρες πως με αντέχει.. 

Και εμεις το ιδιο... Σχεδον 2 μηνες χωρίς επαφες λογω εγκυμοσυνης και μετα αλλες 15 μερες λογω αποβολής... Οι 15 αυτες μερες μ ειχαν φανει ατελείωτες... Μαλλον επειδή δεν υπήρχε σημαντικός λόγος απαγορευτικος... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Και εμεις το ιδιο... Σχεδον 2 μηνες χωρίς επαφες λογω εγκυμοσυνης και μετα αλλες 15 μερες λογω αποβολής... Οι 15 αυτες μερες μ ειχαν φανει ατελείωτες... Μαλλον επειδή δεν υπήρχε σημαντικός λόγος απαγορευτικος... 

Εμένα να δεις Πως μου φαίνονται όλα.. Που θα πάει θα στρώσουν.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ παρα πολυ Γιωτα μου!!! Εχω λίγο ακόμα βεβαια, αλλα ναι πλησιάζει ο καιρός και δεν το πιστεύω!!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Θα ερθει και ο δικός σου καιρός και ολων των κοριτσιών!!! Θα δεις!! Και εμενα όταν μου το ελεγαν δεν το πιστευα!!! Αλλα ειχαν δικιο!!!! Ειχαμε μια απώλεια αλλα δεν είμαστε μονες... Ειμαστε πολλες και στηρίζουμε η μια την άλλη!!! 

@anemoni1989,με το καλό!!!!!άντε λίγο ακόμα έμεινε και αρχίζουν τα καλύτερα!!!!!μετά την αποξεση πρόλαβες να δεις μόνο μια περίοδο; Ήταν κανονική; Στείλε μας λίγη από την τιτανοτεραστια νεραιδοσκονη σου!!!!!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Ele@n είπε:

@anemoni1989,με το καλό!!!!!άντε λίγο ακόμα έμεινε και αρχίζουν τα καλύτερα!!!!!μετά την αποξεση πρόλαβες να δεις μόνο μια περίοδο; Ήταν κανονική; Στείλε μας λίγη από την τιτανοτεραστια νεραιδοσκονη σου!!!!!

Δυο περιοδους ειχα, πηγα για παπ και μου εδωσε το οκ!! Τρίτη περίοδος δεν ηρθε!!! Συνήθως μετα απο αποβολη πιανεις ευκολα, γτ το σώμα θυμαται!!! 

Εχετε οοοοολη τη θετική μου ενέργεια!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...