Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Εμβόλιο HPV


Maria hram

Recommended Posts

Ειστε υπέρ ή κατά αυτου του εμβολίου του τραχήλου της μήτρας  ; Να το κάνω ή Οχι; Κάποιοι γιατροί λένε είναι σημαντικό και κάποιοι άλλοι να μην το κάνουμε γιατί προκαλεί κινδύνους. Ποιον ακούμε λοιπον; Εγω θεωρώ πως μαλλον τα λεφτά μας θέλουν, χωρίς να τους νοιάζει η υγεία μας, οπότε μας προτρέπουν να το κάνουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Maria hramυπερ κ το εχω κανει πριν αρκετα χρονια

κ μαλιστα συνταγογραφειτε απο 9ετων εως κ 26αν δ κανω λαθος.εγω το προλαβα στα 26

καλο θα ηταν πριν την εναρξη των σεξ.επαφων αλλα μπορεις κ μετα φυσικα

φυσικα αυτο δ σημαινει οτι παραλειπεις το τεστ παπ καθε χρονο

οποτε δ παιζει θεμα εκμεταλλευσης

Link to comment
Share on other sites

Εγω τ εκανα όταν ήμουν 18 χρονων περιπου και θα το ξανακανα και θα το κανω και σ κορη μ όταν μπει σ εφηβεια... Θεωρώ πως η ιατρική εξελίσσεται και χαρη σε αυτη έχουν εξαλειφθει ενα σωρό νοσήματα και εχει αυξηθεί το προσδοκιμο ζωής.. Και αντι να χαιρομαστε, ψαχνουμε συνομωσιες για να επιστρεψουμε στο μεσαιωνα. 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός που είχα τότε επέμενε ότι απο τη στιγμή που έχω επαφες δε θα επρεπε να το κάνω κ ήταν κ σίγουρος.. Κακώς που δεν είχα πάρει κ 2η γνώμη γτ θεωρούνταν απο τους καλούς κ αρκέστηκα σε αυτό...Ημουν μόνο 20 και με έναν σύντροφό

Σήμερα αμα με Ρωτάς μετανιώνω που δεν το έχω κάνει!!! Σαφως και να το κάνεις!!! Τα εμβόλια δε βγαίνουν για πλάκα. Όλες αυτές οι συνωμοσίες που υπάρχουν για κάθε είδους φάρμακο τις θεωρώ τουλάχιστον γελοίες..

Link to comment
Share on other sites

Γενικώς κι εγώ διαφωνώ με την τάση του να αποφεύγουμε τους εμβολιασμούς. Ωστόσο για το συγκεκριμένο όταν είχα ρωτήσει μου είχαν πει ότι δεν χρειάζεται. Τώρα όταν έρθει ο καιρός της μικρής μου θα το ξανακοιτάξω κια θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...