Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Αλλαντικά στην εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Κοριτσια μόλις γύρισα απο διακοπες κ εχω θετικό τεστ εγκυμοσύνης στα χερια μου.Εχω γραψει την ιστορία μου κ σε αλλο τοπικ ειχα προωρο τοκετο 22 εβδ κ το μωρακι μου πέθανε.Ημουν διακοπες κινοσο κ αν προσεχα φοβαμαι για τα μισοψημενα κρεατα κ μια φορα π εφαγα μαρουλι.Ποσο ευκολα κολλαεθ καποιος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eleni 86 said:

Κοριτσια μόλις γύρισα απο διακοπες κ εχω θετικό τεστ εγκυμοσύνης στα χερια μου.Εχω γραψει την ιστορία μου κ σε αλλο τοπικ ειχα προωρο τοκετο 22 εβδ κ το μωρακι μου πέθανε.Ημουν διακοπες κινοσο κ αν προσεχα φοβαμαι για τα μισοψημενα κρεατα κ μια φορα π εφαγα μαρουλι.Ποσο ευκολα κολλαεθ καποιος?

Καθόλου εύκολα δεν κολλάει κάποιος. Σκέψου εγώ έχω φάει άπειρες φορές σε εστιατόρια κ δν είχα αντισώματα τοξοπλάσματος. Αυτό βεβαια δεν σημαίνει οτι δεν πρέπει να προσέχεις. Θα κάνεις εξετασεις τώρα, θα δεις τα αποτελέσματα κ θα προσέχεις απο δω κ πέρα. 

Αλήθεια σε καταλαβαίνω. Κ γω στην εγκυμοσύνη αγχωνόμουνα πολύ με αυτό το θέμα. Θα ζητάς να είναι καλά ψημένο το κρέας κ θα προτιμάς βραστές σαλάτες. 

Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά. Να σαι αισιόδοξη. :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Καθόλου εύκολα δεν κολλάει κάποιος. Σκέψου εγώ έχω φάει άπειρες φορές σε εστιατόρια κ δν είχα αντισώματα τοξοπλάσματος. Αυτό βεβαια δεν σημαίνει οτι δεν πρέπει να προσέχεις. Θα κάνεις εξετασεις τώρα, θα δεις τα αποτελέσματα κ θα προσέχεις απο δω κ πέρα. 

Αλήθεια σε καταλαβαίνω. Κ γω στην εγκυμοσύνη αγχωνόμουνα πολύ με αυτό το θέμα. Θα ζητάς να είναι καλά ψημένο το κρέας κ θα προτιμάς βραστές σαλάτες. 

Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά. Να σαι αισιόδοξη. :)

Αλήθεια λες?τώρα μου εχει καρφωθει αυτη η ιδεα.Ειδικα αυτον το μηνα εφαγα παρα πολλες φορες εξω.Τι στο καλο ουτε στοιχειωδως δεν τα πλενουν?επισης φοβαμαι κ για τα κρεατα π.εφαγα αλλα τι να εκανα?μεχρι κ το χταποδι π εφαγα το ειχαν πανω απο γαρνιτουρα μαρουλι.Αχ Παναγιτσα μου πολυ αγχωθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni 86 said:

Αλήθεια λες?τώρα μου εχει καρφωθει αυτη η ιδεα.Ειδικα αυτον το μηνα εφαγα παρα πολλες φορες εξω.Τι στο καλο ουτε στοιχειωδως δεν τα πλενουν?επισης φοβαμαι κ για τα κρεατα π.εφαγα αλλα τι να εκανα?μεχρι κ το χταποδι π εφαγα το ειχαν πανω απο γαρνιτουρα μαρουλι.Αχ Παναγιτσα μου πολυ αγχωθηκα.

Δεν παιζει να κόλλησες κατι, είναι εξαιρετικά απίθανο. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...