Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 40 λεπτά , Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν σήμερα απο το εμβρυολογικό.. προς το παρόν προχωράνε και τα 3 και περιμένουμε την Πέμπτη να δουμε αν και ποσα θα γινουν βλαστοκυστες.. δεν μου είπαν κατι αλλο..μολις εχουν λεει τελικό αποτελεσμα θα μας πουν αναλυτικα λεπτομερειες..

      Το σπερμα εμας ειχε σκαμπανεβασματα, και καλο και μετριο και κακο.. με προβλημα μονο στον αριθμο και κινητικοτητα.. βεβαια ταλαιπωρηθηκαμε με λαθος διαγνώσεις μικροβιολογικου κεντρου, ενω εκανε επεμβαση κηρσοκηλης και εδειχνε να φτιαχνει στην πορεια.. τωρα ειναι μετρια τα πραγματα και παίρνει βιταμινες...ίσως τελικα δεν μου εκατσε καλα το πρωτοκολλο εμενα..θα μαθω ελπιζω! Προς το παρον περιμενουμε τωρα την Πεμπτη με αγωνια!! 

      Και εγω πιστευω οτι αν ειναι το βασικο θεμα σας το σπερμα θα τα καταφέρετε!!! Αυτη η αποψη επικρατει αλλωστε!!

       

      Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

       

Θέλω βοήθεια (19χρονων :( )


Recommended Posts

Γεια σας επέλεξα να γράψω εδώ γιατί αρκετές κυρίες και κοπέλες υποψήφιες μαμάδες σίγουρα θα ξέρουν να Μ πουν είμαι 19 χρόνων πήγα με έναν βλάκα 22 απροφυλαχτα και με κόλλησε έρπη έκανα την θεραπεία έφυγα και ευτυχώς δεν υποτροπιάσει ξανά το θέμα είναι ότι κ κατά τη σεξουαλική επαφή πονάω αυτό είναι ένα σύμπτωμα του έρπη?επίσης να πω ότι με πήγε η μάνα μου να κάνω το Παπ κ μια καλλιέργεια κ περιμένω αποτελέσματα υπάρχει περίπτωση να συνοδεύεται αυτός ο πόνος από χλαμύδια η γοννορροια?έκανα κάποιες εξετάσεις για Έιτζ κ ηπατίτιδα αρνητικά βγήκαν ούτε οξυτενη κονδυλώματα έχω έχει κάνα 1,5μηνα που έχω πάει μαζί του οπότε θα είχαν εκδηλωθεί.Η παθολόγος μου είπε ότι από τις εξετασεις κ αίματος κ ούρων συμπέρανε ότι είναι ο τύπος άλφα ο επιχείλιος δλδ όχι ο τύπος π προκαλεί το νόσημα κ χάρηκα αρκετά αλλά θέλω να κάνω μια ειδική αιματολογική να αναγνωριστεί ο τύπος..η γυναικολόγος δεν μνπηρε δείγμα από τις φυσσαλιδςς τις ανέφερα τον πόνο στο σεξ μου είπε ότι μπορεί να είναι μυκητιαση λογικά δε ξέρω επίσης να πω ότι είχα σεξουαλική επαφή μέγα με άλλα δύο αγόρια και δεν κόλλησε κανείς τους κάτι δεν εμφάνισαν συμπτώματα έστω σας παρακαλώ βοηθήστε με όσες ξέρετε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχώς δεν γνωρίζω για τίποτα από αυτά που γράφεις για να σε βοηθήσω..πόνος στην επαφή μπορεί να είναι όντως από μύκητες. Όπως και να έχει το τεστ Παπ και η καλλιέργεια θα δείξουν. Με τόσες εξετάσεις που έκανες αν υπάρχει κάτι θα φανεί σίγουρα. Απλά βρε κοριτσάκι μου οκ είσαι νέα ,μικρή και θέλεις να περνάς καλά και να αρέσεις στα αγόρια..το καταλαβαίνω όλες μας ειμασταν 19. Όμως μπορείς να περνάς καλά προσέχοντας και χρησιμοποιοντας προφυλακτικό!!! Δεν στο λέω επειδή θέλω να σε κρίνω κτλ .μεχω καλή πρόθεση που στα λέω αυτά. Σε παρακαλώ από δω κι περα να προσέχεις και να έρχεσαι σε επαφή μόνο με προφύλαξη. Το χειρότερο δεν είναι ο έρπης αλλά ο καρκίνος του τραχήλου της μήτρας ,το aids  και η στειρότητα που προκαλειται από διάφορα αφροδίσια νοσήματα κτλ που θα σε σημαδέψουν για πάντα. Να μην ακούς κανένα βλάκα που θα σε πιέσει να κάνεις ελεύθερα. Αν δεν γουστάρει με προφυλακτικό να του δώσεις πόδι! Είσαι μια νεαρή γυναίκα του 21 αιώνα όχι καμία χαζή που βάζει τα θέλω του άλλου πάνω από τον ίδιο της τον εαυτό !!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna Boo89 είπε:

Δυστυχώς δεν γνωρίζω για τίποτα από αυτά που γράφεις για να σε βοηθήσω..πόνος στην επαφή μπορεί να είναι όντως από μύκητες. Όπως και να έχει το τεστ Παπ και η καλλιέργεια θα δείξουν. Με τόσες εξετάσεις που έκανες αν υπάρχει κάτι θα φανεί σίγουρα. Απλά βρε κοριτσάκι μου οκ είσαι νέα ,μικρή και θέλεις να περνάς καλά και να αρέσεις στα αγόρια..το καταλαβαίνω όλες μας ειμασταν 19. Όμως μπορείς να περνάς καλά προσέχοντας και χρησιμοποιοντας προφυλακτικό!!! Δεν στο λέω επειδή θέλω να σε κρίνω κτλ .μεχω καλή πρόθεση που στα λέω αυτά. Σε παρακαλώ από δω κι περα να προσέχεις και να έρχεσαι σε επαφή μόνο με προφύλαξη. Το χειρότερο δεν είναι ο έρπης αλλά ο καρκίνος του τραχήλου της μήτρας ,το aids  και η στειρότητα που προκαλειται από διάφορα αφροδίσια νοσήματα κτλ που θα σε σημαδέψουν για πάντα. Να μην ακούς κανένα βλάκα που θα σε πιέσει να κάνεις ελεύθερα. Αν δεν γουστάρει με προφυλακτικό να του δώσεις πόδι! Είσαι μια νεαρή γυναίκα του 21 αιώνα όχι καμία χαζή που βάζει τα θέλω του άλλου πάνω από τον ίδιο της τον εαυτό !!!

Το ξέρω και έχετε απόλυτο δίκιο σε όσα λετε..απλά δυστυχώς από την ηλικία των 16 που έγινε η πρώτη φορά δυστυχώς πήγα με πολλούς γιατί ίσως δεν ξέρω δεν ήξερα τι έκανα στον εαυτό μου αλλά χρησιμοποιούσα προφυλακτικό πάντα..με τον συγκεκριμένο όμως δεν πίστευα και λόγω ηλικίας ότι θα είχε κάτι τέτοιο η δεν ξέρω ήταν ίσως η ένταση τις στιγμής..δεν φαντάστηκα ότι θα είχε κάτι τέτοιο..και απλά όντως φοβαμαι

Link to comment
Share on other sites

@Yoler19Προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι όλα οκ με τις εξετάσεις σου. Όπως προείπα με τόσες εξετάσεις που έκανες θα φανεί αν υπάρχει κάποιο μικρόβιο κτλ. Μα ίσα ίσα αυτός που είναι 22 έχει πάει ήδη με αρκετές γυναίκες (μάλλον) οπότε ένας λόγος παραπάνω να προσέχεις. Επίσης τα περισσότερα αφροδίσια νοσήματα είναι ασυμπτωματικα. Οπότε μπορεί να μην είχε κάποια ενόχληση και να μην το γνώριζε ( αυτό είναι το καλό σενάριο) ή το γνώριζε και πολύ απλά δεν τον ένοιαζε γιατί είναι ένας ανευθυνος μ@@@ς και ήθελε απλά να περάσει καλά. Έχεις το κάθε δικαίωμα να ευχαριστιεσαι την σεξουαλική σου ζωή  και να πηγαίνεις με όποιον σου αρέσει όμως με προσοχη. Δεν είσαι κάδος απορημματων ούτε χαζή (δεν το λέω για να σε μειώσω αλλά να σε ταρακούνησω). Να αγαπάς τον εαυτό σου και να τον φροντιζεις. Ότι κανείς να το κάνεις για σένα και να σκέφτεσαι πάντα τα υπέρ και τα κατα των πράξεών σου.  Το ότι φοβάσαι κοριτσάκι μου είναι από την μια καλό σημάδι γιατί σημαίνει ότι δεν θα την ξαναπατησεις...ότι το πάθημα ευτυχώς έγινε μαθημα. Είσαι πολύ νέα κι έχεις το δικαίωμα να μάθεις από τα λάθη σου. Να προσέχεις και σου εύχομαι να είσαι εντελώς υγιείς ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna Boo89 είπε:

Προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι όλα οκ με τις εξετάσεις σου. Όπως προείπα με τόσες εξετάσεις που έκανες θα φανεί αν υπάρχει κάποιο μικρόβιο κτλ. Μα ίσα ίσα αυτός που είναι 22 έχει πάει ήδη με αρκετές γυναίκες (μάλλον) οπότε ένας λόγος παραπάνω να προσέχεις. Επίσης τα περισσότερα αφροδίσια νοσήματα είναι ασυμπτωματικα. Οπότε μπορεί να μην είχε κάποια ενόχληση και να μην το γνώριζε ( αυτό είναι το καλό σενάριο) ή το γνώριζε και πολύ απλά δεν τον ένοιαζε γιατί είναι ένας ανευθυνος μ@@@ς και ήθελε απλά να περάσει καλά. Έχεις το κάθε δικαίωμα να ευχαριστιεσαι την σεξουαλική σου ζωή  και να πηγαίνεις με όποιον σου αρέσει όμως με προσοχη. Δεν είσαι κάδος απορημματων ούτε χαζή (δεν το λέω για να σε μειώσω αλλά να σε ταρακούνησω). Να αγαπάς τον εαυτό σου και να τον φροντιζεις. Ότι κανείς να το κάνεις για σένα και να σκέφτεσαι πάντα τα υπέρ και τα κατα των πράξεών σου.  Το ότι φοβάσαι κοριτσάκι μου είναι από την μια καλό σημάδι γιατί σημαίνει ότι δεν θα την ξαναπατησεις...ότι το πάθημα ευτυχώς έγινε μαθημα. Είσαι πολύ νέα κι έχεις το δικαίωμα να μάθεις από τα λάθη σου. Να προσέχεις και σου εύχομαι να είσαι εντελώς υγιείς ❤️❤️❤️

Just now, Anna Boo89 είπε:

Προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι όλα οκ με τις εξετάσεις σου. Όπως προείπα με τόσες εξετάσεις που έκανες θα φανεί αν υπάρχει κάποιο μικρόβιο κτλ. Μα ίσα ίσα αυτός που είναι 22 έχει πάει ήδη με αρκετές γυναίκες (μάλλον) οπότε ένας λόγος παραπάνω να προσέχεις. Επίσης τα περισσότερα αφροδίσια νοσήματα είναι ασυμπτωματικα. Οπότε μπορεί να μην είχε κάποια ενόχληση και να μην το γνώριζε ( αυτό είναι το καλό σενάριο) ή το γνώριζε και πολύ απλά δεν τον ένοιαζε γιατί είναι ένας ανευθυνος μ@@@ς και ήθελε απλά να περάσει καλά. Έχεις το κάθε δικαίωμα να ευχαριστιεσαι την σεξουαλική σου ζωή  και να πηγαίνεις με όποιον σου αρέσει όμως με προσοχη. Δεν είσαι κάδος απορημματων ούτε χαζή (δεν το λέω για να σε μειώσω αλλά να σε ταρακούνησω). Να αγαπάς τον εαυτό σου και να τον φροντιζεις. Ότι κανείς να το κάνεις για σένα και να σκέφτεσαι πάντα τα υπέρ και τα κατα των πράξεών σου.  Το ότι φοβάσαι κοριτσάκι μου είναι από την μια καλό σημάδι γιατί σημαίνει ότι δεν θα την ξαναπατησεις...ότι το πάθημα ευτυχώς έγινε μαθημα. Είσαι πολύ νέα κι έχεις το δικαίωμα να μάθεις από τα λάθη σου. Να προσέχεις και σου εύχομαι να είσαι εντελώς υγιείς ❤️❤️❤️

Ότι δεν πρόκειται να τη ξαναπατήσω είναι το μόνο σίγουρο γιατί όχι μόνο δεν θα ξαναπάω χωρίς προφυλακτικό αλλά θα είμαι και πολύ πιο επιλεκτική..δεν ξέρω αν το ήξερε εγώ του το είπα και με εβγαλε τρελή ότι το κόλλησα από αλλού και τέτοια δυστυχώς από ότι έμαθα πήγε μετέπειτα και με άλλες δύο κοπέλες απροφυλαχτα οπότε ποιος ξέρει πόσες έχεις κολλήσει το μπάζο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Yoler19 είπε:

Ότι δεν πρόκειται να τη ξαναπατήσω είναι το μόνο σίγουρο γιατί όχι μόνο δεν θα ξαναπάω χωρίς προφυλακτικό αλλά θα είμαι και πολύ πιο επιλεκτική..δεν ξέρω αν το ήξερε εγώ του το είπα και με εβγαλε τρελή ότι το κόλλησα από αλλού και τέτοια δυστυχώς από ότι έμαθα πήγε μετέπειτα και με άλλες δύο κοπέλες απροφυλαχτα οπότε ποιος ξέρει πόσες έχεις κολλήσει το μπάζο..

@Yoler19Ααα καλά πάνω σε μ@@κα έπεσες κορίτσι μου. Δεν πειράζει κοιτάμε μπροστά τώρα. Για τις άλλες δύο τώρα τι να πω.....

Just now, Anna Boo89 είπε:

Ααα καλά πάνω σε μ@@κα έπεσες κορίτσι μου. Δεν πειράζει κοιτάμε μπροστά τώρα. Για τις άλλες δύο τώρα τι να πω.....

@Yoler19Φυσικά και να γίνεις πιο επιλεκτική. Θα δεις που άμα "σέβεσαι " η ίδια τον εαυτό σου θα σε σέβονται κι οι άλλοι γιατί θα το βγάζεις προς τα έξω αυτό το πράγμα ..οπότε θα αποθεις τους ανόητους. Και τι καλύτερο από το να περνάς καλά με αγόρι που εκτός από το σώμα σου θα θαυμάζει και την προσωπικότητά σου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna Boo89 είπε:

Ααα καλά πάνω σε μ@@κα έπεσες κορίτσι μου. Δεν πειράζει κοιτάμε μπροστά τώρα. Για τις άλλες δύο τώρα τι να πω.....

Δεν καταλαβαίνω γιατί ο κόσμος είν' τόσο ότι να ναι κ δεν φτάνει που του το είπα να μην κολλήσει και καμιά άλλη να μην γίνει ρεζίλι με έβριζε κιόλας..αυτό που έγινε από ότι κατάλαβα είναι ότι πριν τέλος πάντων γίνει ότι γίνει μεταξύ μας του έκανε στοματικό μια αλλη που είχε έρπη στα χείλη και έτσι τον κόλλησε για αυτό όπως είπα και παραπάνω έχω τον επιχείλιο έρπη και όχι τον τύπο του έρπητα που προκαλεί το αφροδίσιο αλλά αυτό είναι πιο εξειδικευμένη γυναικολογική συζήτηση ο τύπος είναι τελείως για τα μπάζα πάλι καλά που δεν με άφησε και έγκυο λέω τέλος πάντων απλά αν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο με έρπη κ μπορεί να μου πει τη γνώμη της θα το εκτιμούσα πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...