Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

Έχω ξαναγράψει για την σχέση μου με τους γονείς μου η οποία είναι αλλόκοτη.Οπως έχω πει έχω υπάρξει θύμα ενδοοικογενειακής βίας από τον πατέρα μου.Η δε μητέρα μου όλο φωνάζει γκρινιάζει και αδιαφορεί.Ειναι φυσιολογικό λέτε εσείς το γεγονός ότι δεν θέλω να τους ξαναμιλήσω ποτέ απλά ζω μαζί τους για οικονομικούς λόγους αναγκαστικά και θέλω να φύγω από το σπίτι και μετά να μην τους ξαναδώ;με έχουν κάνει να νιωθω μπερδεμένη 24 ώρες το 24ωρο δεν ξέρω πια τι να κάνω και είμαι και 19χρονων.Πολλοι θα μου πείτε κ σχολιάζετε να βρω δουλειά εγώ όμως δεν νιώθω την κινητοποίηση να το κάνω σαν να έχω πέσει σε κατάθλιψη νιώθω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Yoler19 είπε:

Έχω ξαναγράψει για την σχέση μου με τους γονείς μου η οποία είναι αλλόκοτη.Οπως έχω πει έχω υπάρξει θύμα ενδοοικογενειακής βίας από τον πατέρα μου.Η δε μητέρα μου όλο φωνάζει γκρινιάζει και αδιαφορεί.Ειναι φυσιολογικό λέτε εσείς το γεγονός ότι δεν θέλω να τους ξαναμιλήσω ποτέ απλά ζω μαζί τους για οικονομικούς λόγους αναγκαστικά και θέλω να φύγω από το σπίτι και μετά να μην τους ξαναδώ;με έχουν κάνει να νιωθω μπερδεμένη 24 ώρες το 24ωρο δεν ξέρω πια τι να κάνω και είμαι και 19χρονων.Πολλοι θα μου πείτε κ σχολιάζετε να βρω δουλειά εγώ όμως δεν νιώθω την κινητοποίηση να το κάνω σαν να έχω πέσει σε κατάθλιψη νιώθω 

Παρε τηλεφωνο σε μια γραμμη βοήθειας και ψυχολογικής υποστήριξης να μιλήσεις με ψυχολόγους στο πλαίσιο που πρεπει. Ειναι εντελώς δωρεάν και ανώνυμα. Αν το γκουκλαρεις οπως στο εγραψα θα σου βγαλει πολλα αποτελέσματα.

 Δεν μπορείς να ακούς απο την καθεμία μας το μακρύ και το κοντό της.

  • Μου αρέσει 6

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...