Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Annoula1987 τώρα είδα το μήνυμά σου. Ο καιρός φτιάχνει και έχω πολύ όρεξη για καφέ (απογευματινό γιατί εργάζομαι μέχρι τις 3:00). Οποτε σου κάνει κέφι call me (σου στέλνω πμ).

Οκ γειτόνισσα!!Αποθήκευσα τον αριθμό,θα σε πάρω με την πρώτη ευκαιρία να κανονίσουμε!!!


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσάκια!!!Κανονίζω με κάποιες μανούλες και εγκυούλες καφεδάκι την εβδομάδα που μας έρχεται (μάλλον Πέμπτη απόγευμα) αν κάποια ενδιαφέρεται μπορεί να έρθει μαζί μας!!Μέρος ακόμα δεν κανονίσαμε αλλά παίζει το Village του Ρέντη,ο Φλοίσβος και το OSTRIA!!Όποια θέλει να μου πει για να την ενημερώσω όταν κανονίσουμε!;)


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα ενημέρωσέ με και εμένα, αλλά μάλλον για Ρέντη. Ισως να τα καταφέρω να έρθω.

Σάββατο,6 το απόγευμα ραντεβού στα Flocafe των Village του Ρέντη!!!Θα χαρούμε πολύ να έρθεις!!Και όποια άλλη κοπέλα θέλει!!!


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Διαφημίσεις


annoula1987 τι κάνεις; δεν σε έχω ξεχάσει γειτόνισσα. Τώρα που θα φτιάξει ο καιρός θα πάμε για πρωινό καφεδάκι; Με 1 ευρουδακι πίνουμε στην παγωτομάνια. Τι λες;

Έλα Σοφάκι,πριν λίγες μέρες πρέπει να πέρασα από το σπίτι σου με τον μικρό,ανακαλύψαμε μια παιδική χαρά πάνω στην Θερμοπυλών προς Δημαρχείο μεριά και σε σκεφτόμουν!!Είμαι Χαλκιδική στους γονείς μου και επιστρέφω 21 του μηνός,μέχρι τότε θα έχει φτιάξει ο καιρός (εμείς σήμερα έχουμε ήλιο!) και θα κανονίσουμε να τα πούμε!!!Μόνο που το ζουζούνι μου σιγά μην κάτσει σε καφετέρια ήσυχος!!:tongue::tongue::tongue: Φιλιά!


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Το εγκαταλείψαμε τελικά...Κρίμα...

belladona,Περιστέρι που κοντά??Εγώ είμαι Χαϊδάρι.

Παλ.Καβάλας, σύνορα με Αιγάλεω, το πατρικό μου, αλλά μένω Β.Ελλάδα πια, παντρεύτηκα κι έφυγα. Έρχομαι όμως κάπου κάπου Αθήνα.


PYqip3.png

Link to comment
Share on other sites

Παλ.Καβάλας, σύνορα με Αιγάλεω, το πατρικό μου, αλλά μένω Β.Ελλάδα πια, παντρεύτηκα κι έφυγα. Έρχομαι όμως κάπου κάπου Αθήνα.

Εγώ το αντίθετο,ζούσα βόρεια Ελλάδα και πάντρευτηκα και μένω Αθήνα στο Χαϊδάρι λίγο πιο πάνω από την Καραϊσκάκι αν ξέρεις!Σύνορα Αιγάλεω/Αγ.Βαρβάρα


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...