Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ?


Recommended Posts

Καλημερα μανουλες:!::!:

Εχω γεννηθει και μεγαλωσει στο Περιστερι αλλα απο τα 18 μου μετακομισα σε αλλη περιοχη!!!

Ειναι καμια απο εσας γεννημενη το 1978 και εαν πηγαινε λυκειο στο 12 Γενικο Περιστεριου στην Αγ.Αναστασια???ας επικοινωνησει μαζι μου με πμ ψαχνω να βρω παλιες μου συμμαθητριες για reunion και γενικως να τα λεμε σαν μανουλες πια!!!

Πολλα φιλια

Καλώς ήρθες Poupe&Nikolas και να τον χαίρεσαι!!! :-D


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Σοφια τι τρελο μωρακι ειναι ο γιος σου ποσο μηνων ειναι???

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Είναι 7,5 μηνών και μόλις χτες έσκασε το πρώτο δοντάκι μας! Δεν βγήκε όλο αλλά γρατζουνάει! Περιττό να σου πω πως έχω κατουρηθεί από τη χαρά μου... :tongue::tongue::tongue:

Ο δικός σου κοντεύει να χρονίσει βλέπω, κουκλί! :D


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Είναι 7,5 μηνών και μόλις χτες έσκασε το πρώτο δοντάκι μας! Δεν βγήκε όλο αλλά γρατζουνάει! Περιττό να σου πω πως έχω κατουρηθεί από τη χαρά μου... :tongue::tongue::tongue:

Ο δικός σου κοντεύει να χρονίσει βλέπω, κουκλί! :D

Μεγια το καινουργιο δοντακι σας και εμενα 7μηνων εβγαλε τα πρωτα του δοντακια 2 κατω αλλα απο τοτε τζιφος τιποτε αλλο !!!!!φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε!!!! Σιδερένια και τα δικά σας! Να δούμε πότε θα βγεί ολόκληρο :tongue:

Άντε σήμερα κάτι έλεγε ο καιρός για βολτίτσα!!!! Τώρα όμως πάλι χάλασε.


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 months later...

καινουργια στο parents cafe.γιατι καλε τετοια σιωπη στην περιοχη μας!τοσες χιλιαδες κοσμος και μανουλες τιποτα ανησυχω!αν ακουει κανεις απο τις περιοχες μας ελατε να ζωντανεψουμε λιγο!!!!

Link to comment
Share on other sites

καινουργια στο parents cafe.γιατι καλε τετοια σιωπη στην περιοχη μας!τοσες χιλιαδες κοσμος και μανουλες τιποτα ανησυχω!αν ακουει κανεις απο τις περιοχες μας ελατε να ζωντανεψουμε λιγο!!!!

Καλημέρα μανούλες!!!

Γεια σου ρε zetaki καλώς ήρθες και να χαίρεσαι το παιδάκι/παιδάκια σου!!! Δεν μας είπες πόσα έχεις?

Αυτό λέω κι εγώ, να ζωντανέψουμε αλλά πουυυυυυ... Μιλάω κι εγώ θα μου πείς που μπαίνω αραιά και που πλέον... Πάνε τα καθημερινά κουβεντολόγια... Τώρα με τη δουλειά μέσα τα κεφάλια κορίτσια... Ο μικρός σκαρφαλώνει σε όλα τα έπιπλα κι έτσι τρέχω κι εγώ από πίσω.. Άντε να χάσω και κανά κιλό! :lol:


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Γεια σου ρε zetaki καλώς ήρθες και να χαίρεσαι το παιδάκι/παιδάκια σου!!! Δεν μας είπες πόσα έχεις?

Αυτό λέω κι εγώ, να ζωντανέψουμε αλλά πουυυυυυ... Μιλάω κι εγώ θα μου πείς που μπαίνω αραιά και που πλέον... Πάνε τα καθημερινά κουβεντολόγια... Τώρα με τη δουλειά μέσα τα κεφάλια κορίτσια... Ο μικρός σκαρφαλώνει σε όλα τα έπιπλα κι έτσι τρέχω κι εγώ από πίσω.. Άντε να χάσω και κανά κιλό! :lol:

ευχαριστω!μια μπεμπα εχω 5 μηνων γιναμε χτες και ακομα ειμαστε ησυχα αντε να δουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας!!Είμαι μέλλουσα μανούλα και μένω Χαιδάρι!!

annoula καλως ήρθες κι εσύ και με το καλό σου εύχομαι να έρθει και το μωράκι σου!!!! Πότε γεννάς?


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

annoula καλως ήρθες κι εσύ και με το καλό σου εύχομαι να έρθει και το μωράκι σου!!!! Πότε γεννάς?

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!! Είμαι στην αρχή ακόμα...Με το καλό θα γεννήσω Φεβρουάριο!


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κοριτσια!

Με λένε Αγγελική και εχω μια λατρεία 11 μηνων!

Μενουμε και μεις Χαϊδάρι στο υψος των Goodys.

Θα χαρω πολυ να τα λέμε!

Επισης αναζητουμε παιδιατρο στην περιοχη μας, αν κάποια κοπέλα έχει να προτεινει κάποιον ας μου στειλει πμ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...