Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. Μένω Χαϊδάρι εδώ και 13 χρόνια κοντά στην Καραϊσκάκη. Τα παιδάκια μου είναι 9 (αγόρι) και 11 (κορίτσι). Μεγαλώσανε λιγάκι αλλά για μένα παραμένουν τα μωρά μου. Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά.

Γεια σου Σοφία. Εγώ μένω πλατεία Παπάγου. Εσύ; Για καφέ Αίνιγμα κλασικά. Αλλά τώρα με 3 μωρά πολύ σπάνια.

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς λίγες και καλές! Οχι ότι υπάρχει πολύ χρόνος, αλλά όταν υπάρχει θέληση κάτι θα καταφέρουμε.

Σωστή η συνονόματη!!!! ;)


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γειά σας κορίτσια.Και εγώ μένω πλέον Περιστέρι και μου αρέσει πάρα πολύ!!!!Μένω κοντά στο Εκθεσιακό!!!!Είναι πολύ ωραία γειτονιά και μιας και έχω μείνει και πιο κέντρο πιστεύω ότι είναι η καλύτερη!!!!!Εμείς τη βάφτιση του γιού μας την κάναμε στον Άγιο Γεώργιο και το τραπέζι κοντά στην Πλατεία Μπουρναζίου.Αλλά είναι για λίγα άτομα.Μας πήγε 19 ευρώ το άτομο με τα ποτά μαζί αλλά ήταν όλα πολύ νόστιμα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειτόνισσες τότε.Είμαστε όντως πολύ κοντά!!!!

Γεια σου ρε νυχτοπούλι!!!! ;)

Βασιλική καλώς ήρθες και να σου ζήσουν τα διδυμάκια!!!! Πως τα βγάζεις πέρα βρε θηρίο??????


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημερα μανουλες:!::!:

Εχω γεννηθει και μεγαλωσει στο Περιστερι αλλα απο τα 18 μου μετακομισα σε αλλη περιοχη!!!

Ειναι καμια απο εσας γεννημενη το 1978 και εαν πηγαινε λυκειο στο 12 Γενικο Περιστεριου στην Αγ.Αναστασια???ας επικοινωνησει μαζι μου με πμ ψαχνω να βρω παλιες μου συμμαθητριες για reunion και γενικως να τα λεμε σαν μανουλες πια!!!

Πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...