Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αννούλα μου μπορούμε να πιουμε καφέ στις κούνιες και θα μας ερθει πιο οικονομικά.Ορεξη να υπάρχει και θα περάσουμε καλά. Φιλάκια. Οταν γυρίσεις ενημέρωσέ με.

Δεν είναι κακή ιδέα!!!!οκ!Θα τα πούμε από την άλλη εβδομάδα!;)


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Γεια κι από μένα κορίτσια!Και εγώ Χαΐδαριώτισα είμαι:o!Όποτε κανονίσεται συνάντηση βάλτε με κι εμένα στο κόλπο:tongue:!Είχαμε δύσκολο χειμώνα και σάλταρα...Αέρααααα:lol:...

Link to comment
Share on other sites

Γεια κι από μένα κορίτσια!Και εγώ Χαΐδαριώτισα είμαι:o!Όποτε κανονίσεται συνάντηση βάλτε με κι εμένα στο κόλπο:tongue:!Είχαμε δύσκολο χειμώνα και σάλταρα...Αέρααααα:lol:...

Καλώς το γλυκό το κοριτσάκι!!!!!:D Θα σε βάλουμε κι εσένα,μην μείνεις με το παράπονο!!!Να δεις και τι έβγαλε η κοιλίτσα μου!!!Τι κάνει ο μπομπιράκος σου?


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρα η επόμενη εβδομαδα αν έχει καλό καιρό θα έχει και καλό καφέ. Ολες μέσα;

Από όσο κοίταξα,θα έχει καλό καιρό!!!!!!Οπότε έχουμε συναντησούλα!!!!:D:D:D


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Καλώς το γλυκό το κοριτσάκι!!!!!:D Θα σε βάλουμε κι εσένα,μην μείνεις με το παράπονο!!!Να δεις και τι έβγαλε η κοιλίτσα μου!!!Τι κάνει ο μπομπιράκος σου?

Γεια σου αστέρι μου!Άντε να βρεθούμε να δω τον ¨φαγανούλη¨ σου:D!Ο μπουρμπούλης μου καλά είναι!Είναι γλυκός και ζωηρός και αγαπάει πολύ τα παιδάκια το μανάρι μου:D!Όποτε γίνει συνάντηση ρίξετε μηνυματάκι να τα πούμε!Θα μπορούσαμε αν θέλετε να πάμε και στον βοτανικό κήπο στο Δαφνή!Πήγα σήμερα και είναι τέλεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια Χριστός Ανέστη!Χρόνια πολλα σε όλες με υγεία και αγάπη!!Τι λέτε να βρεθούμε Παρασκευή ή Σάββατο στις κούνιες στο κολυμβητήριο??


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...