Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 2

CLEAR BLUE....ΘΕΤΙΚΟ!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 26.05,Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ...!!ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΤΟ 1 ΛΕΠΤΟ ΕΜΦΑΝΙΣΕ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ¨ΕΓΚΥΟΣ 2-3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ"...!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ...:-P:tongue:


fly185ns___.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλη σου μερα μπραβο μπραβο μπραβο να εχεισ μια χαρουμενη εγκυμοσηνη ειναι το πρςτο σου μωρακι?κι εγω μετα απο 2.5 χρονια προσπαθιων ειμαι εγκυος 6 εβδομαδων τωρα να πρωσεχεισ μη σικωνεισ βαρια πραγματα ασε τωρα το σπιτι σου να το αναλαβει ο αντρας σου.......

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΣΚΑΣΩ...ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΑ,Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΟΠΩΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ,ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Κ ΜΕΣΗ Κ ΠΟΛΥ ΥΠΝΗΛΙΑ ΕΣΥ??


fly185ns___.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στην κορη μου εκανα τον πρωτο υπερηχο 7,5 εβδομαδων και την ακουσαμε αμεσως.ο μικρος μας ταλαιπωρησε λιγο γιατι ηταν κατα μια εβδομαδα καθυστερημενη η συλληψη και μας κατατρομαξε!!!


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!!εξαφανιστηκα ολη τη βδομαδα και δε σας ειπα τα νεα μου...ολα καλα το νινακι μου σημερα γινεται 6εβδομαδων,ετρεχα με τις εξετασεις που μου εδωσε η γιατρος και τωρα απο βδομαδα θα παμε να ακουσουμε την καρδουλα...πιθανη ημερομηνια τοκετου μου εδωσε 31-1-12(πρωτα ο θεος) και ημερομηνια γαμου 17-9-11....ολα μπηκαν σε μια σειρα..!!!:-P:-):P


fly185ns___.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εύχομαι ξεχωριστά για την καθεμιά καλή εγκυμοσύνη να έχει!!!!!...Κοιτάξτε να την απολαυσετε όσο γίνεται περισσότερο....να σκέφτεστε θετικά, όλα θα πάνε καλά...

Συγχαρητήρια και πάλι...!!!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλησπερα...η ψυχολογια μου ειναι χαλια..χθες πηγαμε στη γυναικολογο για να ακουσουμε την καρδουλα,αλλα...τιποτα.ειμαι 7εβδομαδων κ 6 ημερων ακριβως.η γιατρος σοβαρεψε παρα πολυ κ ειπε οτι δεν ειναι κ πολυ ευχαριστα τα πραγματα,επρεπε να ακουστει.αν κ ο σακος μου μεγαλωσε παρα πολυ αποτι ειπε μεσα φαινοντουσαν 2 κυκλακια.δεν καταλαβα κ πολλα γιατι ειχα παγωσει απτο σοκ μου.μου ειπε να ξαναπαμε την πεμπτη να με δει γιατι φοβαται οτι ειναι παλλιδρομη κυηση!!θεοουλη μου κανε το θαυματακι σου κ να ανατραπουν ολα..ειπε οτι καμμια φορα μπορει να εχει γινει πιο μετα η συλληψη κ γιαυτο να μην ακουγεται κατι ακομα.. Β Ο Η Θ Ε Ι Σ Τ Ε Μ Ε :-(:-(


fly185ns___.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι προσπαθησε να ηρεμησεις αν εχει γινει καθηστεριμενη συληψη ειναι λογικο να μην ακους καρδουλα οπως υπολογιζεις κανε υπομονη μεχρι την πεμπτη ευχομαι ολα να ειναι καλα!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...