Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αλλαγή μήνα στην εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!! Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα είχε κάποια συμπτώματα στην αλλαγή του μήνα στην εγκυμοσύνη. Μπαίνω στη 12η εβδομάδα κύησης και κανονικά αυτές τις μέρες θα είχα περίοδο. Εδώ και δύο μέρες εχω αρκετά πονάκια χαμηλά και πόνους περιόδου που με έχουν τρομάξει αρκετά..  συμβαίνει και σε κάποια άλλη κοπέλα; Είναι φυσιολογικό;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Panagiotapan είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα είχε κάποια συμπτώματα στην αλλαγή του μήνα στην εγκυμοσύνη. Μπαίνω στη 12η εβδομάδα κύησης και κανονικά αυτές τις μέρες θα είχα περίοδο. Εδώ και δύο μέρες εχω αρκετά πονάκια χαμηλά και πόνους περιόδου που με έχουν τρομάξει αρκετά..  συμβαίνει και σε κάποια άλλη κοπέλα; Είναι φυσιολογικό;; 

Κάθε φορά που θα αλλάζεις μήνα θα έχεις πονάκια. Μην φοβάσαι. Γιατί α να είναι κάτι ανησυχητικό θα πρέπει να πονάς παρα πολύ. Θα το καταλάβαινες ότι κάτι κακο συμβαίνει. Μην αγχώνεσαι. Κι εγώ στην 19η εβδομάδα είμαι κι είχα συνεχώς τα ίδια άγχη. Με το καλό κορίτσι μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Laky είπε:

Κάθε φορά που θα αλλάζεις μήνα θα έχεις πονάκια. Μην φοβάσαι. Γιατί α να είναι κάτι ανησυχητικό θα πρέπει να πονάς παρα πολύ. Θα το καταλάβαινες ότι κάτι κακο συμβαίνει. Μην αγχώνεσαι. Κι εγώ στην 19η εβδομάδα είμαι κι είχα συνεχώς τα ίδια άγχη. Με το καλό κορίτσι μου.

Έχω πονάκια όπως όταν περιμένω περίοδο όχι κάτι τραγικό αλλά είναι και η πρώτη μου εγκυμοσύνη και τρελαίνομαι με το παραμικρό δυστυχώς!! Ευχαριστώ πολύ .. εύχομαι και σε σένα με το καλό το μωράκι σου !! Να πάνε όλα κατ ευχήν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Panagiotapan είπε:

Έχω πονάκια όπως όταν περιμένω περίοδο όχι κάτι τραγικό αλλά είναι και η πρώτη μου εγκυμοσύνη και τρελαίνομαι με το παραμικρό δυστυχώς!! Ευχαριστώ πολύ .. εύχομαι και σε σένα με το καλό το μωράκι σου !! Να πάνε όλα κατ ευχήν 

Τότε όλα είναι φυσιολογικα. Μην ανησυχείς. Σ ευχαριστώ κι εγώ πολύ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...