Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ 1 φορά


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες !!!

 

Παρασκευη 20/10 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα . Συμπτώματα προς το παρόν περιόδου πολύ φούσκωμα στη κοιλιά και πρησμένο στήθος . Είχατε κάποιο συγκεκριμένο σύμπτωμα ; Κάτι που να δείχνει κάτι ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , EFI KARA είπε:

Καλησπέρα σε όλες !!!

 

Παρασκευη 20/10 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα . Συμπτώματα προς το παρόν περιόδου πολύ φούσκωμα στη κοιλιά και πρησμένο στήθος . Είχατε κάποιο συγκεκριμένο σύμπτωμα ; Κάτι που να δείχνει κάτι ;

Καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου το φούσκωμα να ξέρεις είναι και από τα φάρμακα, εγώ το μόνο που είχα ήταν έντονοι πόνοι περιόδου και την 7η εβδομάδα μετά από εμβρυομεταφορα είχα καφέ στο σκούπισμα .το κάθε σώμα αντιδράει διαφορετικά 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

@vikoula2023 τελικα τα καταφεραμε τη Κυριακη κλεινω 3 μηνες. Αν και εννοειται με ενδιαφερει να ναι καλα μονο το μωρακι αλλα επειδη με εχει φαει και αγωνια μηπως ξερεις αν ισχυει αυτο που λενε για τους παλμους; Δηλαδη αν ειναι κατω απο 140 αγορακι και αν ειναι απο 140 και πανω κοριτσακι ;

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EFI KARA said:

@vikoula2023 τελικα τα καταφεραμε τη Κυριακη κλεινω 3 μηνες. Αν και εννοειται με ενδιαφερει να ναι καλα μονο το μωρακι αλλα επειδη με εχει φαει και αγωνια μηπως ξερεις αν ισχυει αυτο που λενε για τους παλμους; Δηλαδη αν ειναι κατω απο 140 αγορακι και αν ειναι απο 140 και πανω κοριτσακι ;

Εφη Καλησπερα … μένεις στο εξωτερικό η είναι τυχαία η φωτογραφία ; Ρωτάω γιατί δ είμαι Ελλάδα κ ήθελα να ρωτήσω που έκανες την σπερματέγχυση … ευχαριστω ! Καλή Χρονια!

Link to comment
Share on other sites

@vikoula2023 οχι ειναι τυχαια η φωτογραφια εγω μενω Ελλαδα, με εξωσωματικη επιασα το μωρακι ειχα κανει και 3 σπερματεγχυσεις αλλα τιποτα.. Πηγα στο ΓΕΝΕΣΙΣ Αθηνων με γιατρο τον Παντο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, EFI KARA said:

@vikoula2023 οχι ειναι τυχαια η φωτογραφια εγω μενω Ελλαδα, με εξωσωματικη επιασα το μωρακι ειχα κανει και 3 σπερματεγχυσεις αλλα τιποτα.. Πηγα στο ΓΕΝΕΣΙΣ Αθηνων με γιατρο τον Παντο. 

Νόμιζα έμενες  Εξωτερικό μήπως έβγαζα άκρη εδώ χαχαχα…  Α ωραία !!!! Με το καλό !!!!! 

Link to comment
Share on other sites

@Lila ki ευχαριστω κοριτσι μου ευχομαι και σε σενα πολυ συντομα. Παντως και η κουμπαρα μου που μενει Λονδινο και και ταλαιπωρεται εδω και πολλα χρονια με εξωσωματικη ερχεται Ελλαδα δεν εχει προσπαθησει εξω.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, EFI KARA said:

@Lila ki ευχαριστω κοριτσι μου ευχομαι και σε σενα πολυ συντομα. Παντως και η κουμπαρα μου που μενει Λονδινο και και ταλαιπωρεται εδω και πολλα χρονια με εξωσωματικη ερχεται Ελλαδα δεν εχει προσπαθησει εξω.

Αστα …και εγώ έτσι θα το κάνω πρώτα ο θεός …. Περιμένω ήδη δυο χρόνια και με κάλεσαν να μ κλείσουν ραντεβού τηλεφωνικό χαχαχαχαχχα… όποτε αλλά δυο χρόνια θα φύγουν έτσι κ δ έχω περιθώρια …

Link to comment
Share on other sites

@Lila kiα καταλαβα οτι να  ναι.. αν αποφασισεις να ερθεις εδω θα σου λεγα εγγυημενα ΓΕΝΕΣΙΣ με γιατρο τον Παντο θα σου φαβει απομακρος και οτι δεν ειναι κοντα σου.. αλλα οχι ειναι σωστος εχει προσωοικο και πολυ καλους εμβρυολογους..  σπανια εχει αποτυχια

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EFI KARA said:

@Lila kiα καταλαβα οτι να  ναι.. αν αποφασισεις να ερθεις εδω θα σου λεγα εγγυημενα ΓΕΝΕΣΙΣ με γιατρο τον Παντο θα σου φαβει απομακρος και οτι δεν ειναι κοντα σου.. αλλα οχι ειναι σωστος εχει προσωοικο και πολυ καλους εμβρυολογους..  σπανια εχει αποτυχια

Τον έχω ξανά ακούσει υο γιατρό και θα μιλήσω με την γυναικολόγο μου να τα βάλουμε σε μια τάξη όλα να ξεκινησω να τα δρομολογώ …

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
On 8/1/2024 at 11:56 ΠΜ, EFI KARA είπε:

@Lila kiα καταλαβα οτι να  ναι.. αν αποφασισεις να ερθεις εδω θα σου λεγα εγγυημενα ΓΕΝΕΣΙΣ με γιατρο τον Παντο θα σου φαβει απομακρος και οτι δεν ειναι κοντα σου.. αλλα οχι ειναι σωστος εχει προσωοικο και πολυ καλους εμβρυολογους..  σπανια εχει αποτυχια

EFI, θα μπορουσες σε παρακαλω να μου στειλεις περισσοτερες πληροφοριες για τον Παντο σε πριβε μηνυμα? Η βοηθεια σου θα ηταν πολυ σημαντικη!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...