Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...!!!!


ΜΥΡΙΑΜ

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 175 δημοσιεύσεις

  • Anstef

    Anstef 159 δημοσιεύσεις

  • ANNA27!

    ANNA27! 133 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 132 δημοσιεύσεις

Καλησπέρα! πάλι στα παλιά μας λημέρια?

Αγγελική θα έρθει κι ο κουνιάδος μαζί με το νονό? την άλλη φορά είχανε χάσει την πτήση μαζί?

Ερχονται χωριστα!

Ειπανε να μην ξαναδοκιμάσουνε την τυχη τους μαζι!!! χαχαχα

Ασε που ο κουμπαρος μου τωρα παραλίγο να χάσει και το καράβι!!!!!!!

Ο κουνιάδος ερχεται στις 28/11 με αεροπλάνο!

Link to comment
Share on other sites

Βρε αθεόφοβες γράψατε κιόλας 2 σελίδες?? Και μετά λέτε τις άλλες γλωσούδες, εμείς πίσω πάμε?? Ξεχάσατε πόσα καφέ μας κλείσανε???Αχαχα

Ωραιά είμαστε εδώ. Καλώς σας βρήκαμε!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται χωριστα!

Ειπανε να μην ξαναδοκιμάσουνε την τυχη τους μαζι!!! χαχαχα

Ασε που ο κουμπαρος μου τωρα παραλίγο να χάσει και το καράβι!!!!!!!

Ο κουνιάδος ερχεται στις 28/11 με αεροπλάνο!

Ε καλώς να δεχτείς το σύντεκνό σου, που λέμε εδώ στην Κρήτη!!

Πρέπει να 'ναι αφασία, δεν τα πάει καλά με το ρολόι ε?


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε καλώς να δεχτείς το σύντεκνό σου, που λέμε εδώ στην Κρήτη!!

Πρέπει να 'ναι αφασία, δεν τα πάει καλά με το ρολόι ε?

Ευχαριστω,εντωμεταξυ φτάνει στις 2 τα ξημερωματα και το σπιτι δε το ξέρει!

Προβλεπω να χάνεται και να μου έρχεται κατά τις 9 το πρωι!χαχαχα

Με το ρολόι οχι δε τα πάει καλα, εδω καναμε αμαν και πως να μην αργησει στο γάμο..που ητανε και κουμπάρος..καταλαβαινεις!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μένα πριν λίγο κοιμόντουσαν μαζί μέχρι που ξύπνησε ο μικρός και τον πήρε η μαμά!!!Ο μπαμπάς κοιμάται ακόμα η μαμά πότε???

Η μαμα ειναι ακουραστη..δε κοιμαται ΠΟΤΕ!!!!!!!!!

Στο σπιτι μας τουλαχιστον ετσι συμβαινει!!!!!!!

Ενταξει η αληθεια ειναι οτι οσο κουρασμένη και να ειμαι προτιμω να κοιμηθει εκείνος που δουλευει κιολας...

Αν του πω οτι θελω να κοιμηθω θα την κρατησει εκεινος,αλλά το κάνω σπάνια..οταν ειμαι εντελως πτωμα.

Καλα πηγα να σφουγγαρισω τωρα και κάνει ενα κρατσ η σφουγγαριστρα και κοβεται στα 2! και το κοντάρι της σκουπας δε ταιριάζει..άι σιχτίρι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω,εντωμεταξυ φτάνει στις 2 τα ξημερωματα και το σπιτι δε το ξέρει!

Προβλεπω να χάνεται και να μου έρχεται κατά τις 9 το πρωι!χαχαχα

Με το ρολόι οχι δε τα πάει καλα, εδω καναμε αμαν και πως να μην αργησει στο γάμο..που ητανε και κουμπάρος..καταλαβαινεις!!!!!!!!

Α και κουμπάρος και νονός? 2 σε 1! ωραία! μόνο μην μείνει να σας ψάχνει και κοιμηθεί σε κανένα παγκάκι στο λιμάνι!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Η μαμα ειναι ακουραστη..δε κοιμαται ΠΟΤΕ!!!!!!!!!

Στο σπιτι μας τουλαχιστον ετσι συμβαινει!!!!!!!

Ενταξει η αληθεια ειναι οτι οσο κουρασμένη και να ειμαι προτιμω να κοιμηθει εκείνος που δουλευει κιολας...

Αν του πω οτι θελω να κοιμηθω θα την κρατησει εκεινος,αλλά το κάνω σπάνια..οταν ειμαι εντελως πτωμα.

Καλα πηγα να σφουγγαρισω τωρα και κάνει ενα κρατσ η σφουγγαριστρα και κοβεται στα 2! και το κοντάρι της σκουπας δε ταιριάζει..άι σιχτίρι.

Είδες η νοικοκυρά γυναίκα πως φαίνεται? από την πολύ τη χρήση τα έφτυσε η σφουγγαρίστρα!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η μαμα ειναι ακουραστη..δε κοιμαται ΠΟΤΕ!!!!!!!!!

Στο σπιτι μας τουλαχιστον ετσι συμβαινει!!!!!!!

Ενταξει η αληθεια ειναι οτι οσο κουρασμένη και να ειμαι προτιμω να κοιμηθει εκείνος που δουλευει κιολας...

Αν του πω οτι θελω να κοιμηθω θα την κρατησει εκεινος,αλλά το κάνω σπάνια..οταν ειμαι εντελως πτωμα.

Καλα πηγα να σφουγγαρισω τωρα και κάνει ενα κρατσ η σφουγγαριστρα και κοβεται στα 2! και το κοντάρι της σκουπας δε ταιριάζει..άι σιχτίρι.

Η μαμά στο δικό μας σπίτι εχθες κοιμήθηκε 5 παρά και σήμερα πίνει καφε για να συνέλθει!!!Η αλήθεια είναι πως είναι απο τα πολύ λίγα απογευματα που δεν είναι στο μαγαζί και μπορεί να κοιμηθεί λίγο ο καλός μου!!!Ξανακοιμήθηκε το μωγιό μας (έτσι είναι το χαιδευτικό μας)!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα πηγα να σφουγγαρισω τωρα και κάνει ενα κρατσ η σφουγγαριστρα και κοβεται στα 2! και το κοντάρι της σκουπας δε ταιριάζει..άι σιχτίρι.

Κάτσε εδώ παιδάκι μου. Σημάδι είναι πως δεν είναι μέρα για σφουγγάρισμα για σένα!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε εδώ παιδάκι μου. Σημάδι είναι πως δεν είναι μέρα για σφουγγάρισμα για σένα!

Σημερα μονο? πειραζει που θελω να μην ειναι γενικα???!!!!!!!!!!

Οχι οτι ειχα καμιά ορεξη...θα τα εκανα το Σ/Κ αλλά ερχεται ο κουμπάρος μη μας πει και βρωμιάρηδες!!!!!!!!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...