Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...!!!!


ΜΥΡΙΑΜ

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 175 δημοσιεύσεις

  • Anstef

    Anstef 159 δημοσιεύσεις

  • ANNA27!

    ANNA27! 133 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 132 δημοσιεύσεις

Ουτε εμενα μου στελνουνε κουπονια.. με ρωτησε και φίλη με μωρο..

Γιατι αραγε???

Εγω τις βαριεμαι τις σειρες..απιστευτα..μιλαμε οτι ειναι το χειροτερο μου..να μου πεις οτι θα δουμε dvd..ποπο βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απο σιριαλ βλέπω μονο το Λιτσα.com και αυτο λογω του Μάριου!!!!!!! Αχ Μάριε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και αντίο!

Πάω νανι, σήμερα όλη μερα μόνη με μωρό, ξεποδαριαστηκα, σουρτουκεψαμε πολύυυυ.

Θα μου γίνει γυρίστρω πωπω τι θα πει ο Μάνος....

Αύριο θα συναντησω παρεντόβιες Αργυρουπολίτισσες!

Με μωρα 10-11 μηνων. Πλάκα θα χει!

Και το βραδυ τα συνομίλικα! Χεχε όλο βολτες!

Ρε κορίτσια, δε μου πολυτρώει....γιατίιιιιιι?

Αυτα, νύχτα!!!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως την honey-σιφουνα! Σιγα σιγα καλε!!!!!!

Βρε..την βλεπω την Ζωιτσα να ασχολείται με PR οταν μεγαλωσει!!!!!!!!!

Ποσο τρώει δηλ?

Εγω μια Χιωτισσα μονο εχω βρει στο φορουμ και ακομη δεν εχουμε αξιωθει να συναντηθουμε!

Link to comment
Share on other sites

είμαι πάρα πολύ down!!!!

το τελευταίο δίμηνο έχω πάρει αρκετά κιλά! χάλια νοιώθω, αλλά τώρα με το θηλασμό είμαι για δίαιτες? όλο πεινάω!!!! που θα πάει αυτό! θα ξαναρχίσω τα ρούχα εγκυμοσύνης μου φαίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Εισαι με τα καλα σου μωρε?

Εσυ ειχες μεινει πετσι & κοκκαλο!

Εγω εφταιξα ενα γλυκο που με επρηξε ο αντρας μου, τιγκα στην κουβερτουρα λέμε,ε και κλασσικα εφαγε 2-3 κομμάτια και το άλλο θα το φάει η βουβάλα.

Επεξεργάστηκαν by Anstef
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εσυ δε πιάνεσαι γεννησες αργουτσικα!!!!!!!!!!xaxaxa!!!!!!!!

Ναι καλά, δικαιολογίες!!

Τώρα ήρθε ο σύζυγος...οι ατροιβόλοι που λέγαμε Άννα άλλη μέρα, δεν του 'χουνε φύγει ακόμα!!

άντε να ξυπνήσω το παιδί τώρα να το κάνουμε μπάνιο, να πλυθώ κι εγώ λίγο!

Και αύριο φασίνα!!να υποδεχτώ την πεθερούλα!!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

ToΝ εκανα μπάνιο τον ταισα και τώρα είναι στο κρεβάτι του!!!Πάω να κάνω μπανάκι έχει παραγγείλει και ο καλός μου!!!Απο κιλά μην μιλάτε γιατί είμαι η πιο χοντρή 64 κιλά δεν λέει η ζυγαρια να πέσει ούτε 1 γραμμάριο!!!Αντε να δούμε μετά τον θηλασμό!!!Εχω μία φίλη και θα μου γράψει διατροφή.


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

άσε θα πάθω κατάθλιψη! με 59 είχα μείνει και τώρα η ζυγαριά φτάνει κοντά στα 63!!!!

και δε μπορώ να σταματήσω, δε το παρακάνω με το φαί, αλλά με τις σοκολάτες!!!!!!!!!!!!

τέλειο αυτό με τους ατροιβόλους!!! εμένα νομίζω τέτοιο έχει το μεγάλο μου το παιδί!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...