Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...!!!!


ΜΥΡΙΑΜ

Recommended Posts

Σημερα μονο? πειραζει που θελω να μην ειναι γενικα???!!!!!!!!!!

Οχι οτι ειχα καμιά ορεξη...θα τα εκανα το Σ/Κ αλλά ερχεται ο κουμπάρος μη μας πει και βρωμιάρηδες!!!!!!!!!χαχαχα

Και εμάς θα έρθει αύριο η νονά με τον νονό μας! Τώρα που το λες πρέπει να δω τι θα φτιάξω για αύριο.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 175 δημοσιεύσεις

  • Anstef

    Anstef 159 δημοσιεύσεις

  • ANNA27!

    ANNA27! 133 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 132 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Αααα η νονά είναι δικιά μου. Δεν θα αναφέρουν κουβέντα!

Σωστηηηηηηηηηηη!!!!!!!!

Αααα δε μας ειπες, ολα καλά με την πιπιλα???!!!

Εμενα το μπιμπερο τιποτα..εχω δοκιμάσει τα πάντα..μονο με Ultrex που δε την εχω λουσει ακομη!

Link to comment
Share on other sites

έχω βαρεθεί τα 3 γουρουνάκια!!!!!!!

γιατί δε τα φαγε τελικά ο κακός λύκος να τελειώνουμε!!!!!!!!!

το μικρό μου τελευταίες μέρες δε ρεύεται καλά και έχει λόξυγγα έντονο και για πολλή ώρα! ε και με λόξυγγα κοιμάται αυτός δεν έχει θέμα!

το ξέρω για το greys Ντινάκι, τελειώνει γ....ο τι κρίμα! αρχίζει νέα σειρά από βδομάδα, με τη πρώην Σεπαρντ, είχε ξαναδείξει 1 2 επεισόδια με αυτό σε προηγούμενη σεζόν.

από τότε που έμεινα έγκυος το μητσάκι όλο σειρές βλέπουμε! παθιαζόμαστε μιλάμε!

τελικά έτσι όπως το σκέφτομαι καλά είμαστε εδώ, που δεν έχουμε μήνα και χρονολογία, έτσι αν μείνει καμιά έγκυος ξανά να μην αλλάξει καφέ!

Link to comment
Share on other sites

Σωστηηηηηηηηηηη!!!!!!!!

Αααα δε μας ειπες, ολα καλά με την πιπιλα???!!!

Εμενα το μπιμπερο τιποτα..εχω δοκιμάσει τα πάντα..μονο με Ultrex που δε την εχω λουσει ακομη!

Τα νουκ τα δοκίμασες βρε Άντζι?

Ε είπαμε δεν την λατρέψαμε αλλά την πιάνει καλύτερα από τις άλλες και πιο πολύ ώρα. Κυρίως όταν του την δίνει άλλος έχουμε ελπίδες. Εμένα με βλέπει σαν μπιμπερό και πιπίλα μαζί. Εννοείτα πως δεν έχω επιχειρήσει να του δώσω μπουκάλι εγώ. Μήπως γι'αυτό αντιδράει και η δικιά σου? Κάνε μια πρόβα με τον άντρα σου μπας και...


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ααα κάτι άσχετο που θυμήθηκα. Λαμβάνετε εσείς κουπόνια από pambers, libero κτλ? Μου έλεγε προχθές η κουνιάδα μου ό,τι της στέλνουν ένα σωρό και εγώ δεν έχω λάβει ποτέ από πουθενά.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...