Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...!!!!


ΜΥΡΙΑΜ

Recommended Posts

Εεεεε που πηγατε ολες??

Σοφάκι καλως τα δέχτηκες βρε!!! Οπλισου με ψυχραιμία ετσι???!!!!!!!

Διαβάστε εδώ,εχω πεθάνει στο γέλιο!!!!!!!!!

http://mitrikosthilasmos.blogspot.com/2009/11/blog-post_7091.html

Επεξεργάστηκαν by Anstef
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 175 δημοσιεύσεις

  • Anstef

    Anstef 159 δημοσιεύσεις

  • ANNA27!

    ANNA27! 133 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 132 δημοσιεύσεις

Αλο και απο μενα!!!! Πριν λιγο πηρα το μηνυμα της Ντινας...Μα λεω και γω πού ειναι απο το πρωι οι πολυλογουδες. Μου εκανε εντυπωση που εξαφανιστηκατε!!!! Ωραια θα τα λεμε εδω...Ε με το καρπουζι να φαμε και κανενα πεπονι καλε...Ποια τον σκεφτηκε τον τιτλο και μου ανοιξε η ορεξη βραδιατικα;;;;;


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Α και για οσες δεν το διαβασαν στο αλλο καφε ειμαι η πρωην mitsi (κλαψ, κλαψ). Προτιμουσα το παλιο μου ονοματακι αλλα δεν μπορουσα να κανω ενεργοποιηση και αλλαξα...


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι σημαντικο: Οσες χρησιμοποιειτε υγραντηρα τον βαζετε πριν βαλετε το μωρο στο δωματιο να κοιμηθει ή δεν εχει σχεση;; Εβαλα στο air condition τη λειτουργια αφυγρανσης αλλα βγαζει κρυο αερα σιγα σιγα και η μπεμπα κοιμαται στο δωματιο. Ποτε ειναι καλο να τον χρησιμοποιουμε;;


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! Δεν διαβάζω πάλι 5 σελίδες! Εχω και τον δικό μου εδώ που με έχει κουζουλάνει: "Έχεις 5 λεπτά προθεσμία!" μου λέει!!

Και που λέτε...δασκάλα-δασκάλα αλλά η μάνα μου με έκανε Απρίλη και μάλιστα τέλη εξ ου και Ταύρος στο ζώδιο οπότε ναι το παραδέχομαι!!! ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΚΟΣ!! Τα πιάνω αλλά αργώ!!! Είμαι από αυτούς που ενώ έχω χιούμορ στα περισσότερα ανέκδοτα γελάω με χρονοκαθυστέρηση!!! Ενός λεπτού και βάααααλε!!!!!

Οπότε χύμα! ΘΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΒΟΣΚΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΦΕ ΣΕ ΚΑΦΕ??? Βέβαια δε διάβασα και καθόλου σήμερα το Αυγούστου οπότε αν σφαχτήκατε δεν το πήρα γραμμή.... Να πάω τώρα δεν παίζει... ο άντρας μου με κοιτάζει λοξά και μου λέει: "Ακόμααααα????" χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ρε συ Νεκταρία τι ωραία που τα λες! γέλασα. η αλήθεια πάντως είναι ότι και εγώ με χρονοκαθυστέρηση το πιάσα... επίσης με τη δέουσα χρονοκαθυστέρηση έπιασα ότι παίζει και συνάντηση σήμερα. αν το είχα δει νωρίτερα θα είχα πάει και εγώ αλλά ας όψεται που δεν πήρα χαμπάρι τίποτα και το είδα τώρα που μπήκα στο περίφημο φατσοβιβλίο για να απαντήσω μετά από πολύ καιρό σε κλήσεις που ειχαν κάνει και τα κορίτσια από από δω.

τι να πω; να αποδώσω τη... σπιρτάδα που έχω ειδικά τις τελευταίες ημέρες στο κρύωμα που έχω ή να τη θωρήσω χρόνια περίπτωση;

πείτε κανένα νεούλι ρε κορίτσια από τη συνάντηση. ζηλεύω...κάθομαι στον καναπέ με τους δύο μπέμπηδες να κοιμούνται στα ρηλάξ, τον μπαμπά τους να έχει πιάσει τον άλλο καναπέ και να κοιμάται και κοντεύω να αποβλακωθώ.


fYFap3.pngIV83p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαριτάκι μου τι γλυκά που είναι τα μπεμπάκια σου! Τελικά δε μας είπες... προχθές αναρωτιόμουν φωναχτά. Έκοψες το φαγητό στους μπέμπηδες? Εγώ δεν τολμώ. Επίσης σου κοιμούνται πόσες ώρες το 24ωρο? Έτσι όπως τα έλεγε το πρόγραμμα φαίνονταν πολλές οι ώρες ύπνου. Εμένα ζήτημα να κοιμηθεί 3 ώρες μες στην ημέρα. Αλλά το βράδυ καλά τα πάει κοιμάται και 11 καμιά φορά και 12 ώρες φυσικά ανά 3 ώρες τρώμε...

Επεξεργάστηκαν by mikio
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ορίστε αυτά γίνονται και θα μου μείνουν τα παιδιά ανύπαντρα! εμ βέβαια αφού τα έχω κλείσει μέσα. και το λέγα εγώ μια μέρα στον μπέμπη οτι όταν μεγαλώσει θα τον στείλω στο "αγρότης μόνος ψάχνει"...

δεν πειράζει Άννα μου. εγώ φταίω που δεν λόγω κούρασης τις τελευταίες μέρες δεν παρακολουθώ το φόρουμε πολύ στενά. είμαι σίγουρη οτι περάσατε καλά.

και φυσικά αν δεν βαριέστε να κάνετε μια μικρή εκδρομούλα, γιατί πρόσφατα μετακομίσαμε εκτός κέντρου, είστε όλες καλοδεχούμενες και στο δικό μας σπίτι.

Νεκταρία μου το πρόγραμμα της μαίας δεν το ακολούθησα γιατί ήταν πολύ σκληρό για τα παιδιά. κρατήσαμε μόνο λίγα απ΄αυτά που έλεγε γιατί για λίγες μέρες που πήγαμε να το εφαρμόσουμε μαύρισε η ψυχή μας.

το καλό είναι όμως ότι τα αστεράκια μας έχουν αρχίσει και κοιμούνται. ένα 5 - 6ωρο το κοιμούνται καημένα το βράδυ. το ξεκίνησαν πριν από καμία 10αριά μέρες και πάνε μια χαρούλα το εκπληκτικό εναι ότι αρχισαν και τα δύο ταυτόχρονα.

καλά παράπονο δεν έχω είναι υπναρούδικα μωράκια. χτυπάνε και μέσα στη μέρα κάτι τριωράκια μια χαρούλα. φυσικά είχαν και σε ποιον να μοιάσουν και εγώ και ο μπαμπάς τους είμαστε λάτρεις του σκληρού αυτού σπορ.


fYFap3.pngIV83p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...