Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...!!!!


ΜΥΡΙΑΜ

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 175 δημοσιεύσεις

  • Anstef

    Anstef 159 δημοσιεύσεις

  • ANNA27!

    ANNA27! 133 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 132 δημοσιεύσεις

Ναι ρε γμτ! Άστα φωτιά θα με κλέψουν Θεός ξέρει τι θα μου πουν ότι του έκαναν για να το φτιάξουν! Αφού ήρθε σήμερα η επιστροφή από την εφορία και λέω του άντρα μου "Θα μας χρειαστούν για να φτιάξουμε το αυτοκίνητο!" χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ο μπέμπης δεν λέει να ξυπνήσει με τίποτα το βράδυ βλέπω όχι μόνο να ξυπνάμε ανά 2ωρο αλλά να έχουμε και πάρτυ!!!

Θα μας καλεσετε στο πάρτυ???

Κοιμαται απο τις 18,30........αν κάνει τωρα το 2ωρο της θα τη βαλω σε σακβουαγιαζ και θα τη στείλω πακέτο στην Αντριάννα που θελει 2ο παιδι αμεσα!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω δεν παίζεται αυτό το παιδί. 1 ώρα έχει κοιμηθεί σήμερα και με χίλια ζόρια κοιμήθηκε πριν λίγο! Τι μαρτύριο και αυτό με τον ύπνο ρε παιδί μου.

Μανταλενάκι πήρα τον γιατρό για το μάδημα. Μου είπε πως ως ένα σημείο είναι φυσιολογικό αλλά αν πέφτει και η ρίζα μαζί με την τρίχα τότε δεν θα ξαναβγούν τα μαλλιά. Ο μόνος τρόπος να δούμε αν πέφτει και η ρίζα είναι μια εξέταση θυροειδή.Αυτά!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλεό δίκιο έχεις μωρέ αλλά με τα μωράκια μας έχουμε μια ανασφάλεια. Εγώ που δεν ήμουν ποτέ και με τίποτα ανασφαλής και πάντα μέσα σε όλα ομολογώ κορίτσια πως δεν με αναγνωρίζω!

Αλλά δεν ηρεμεί να κοιμηθεί αν δεν πάρει στήθος, τι να του κάνω? Τι πιπίλες επιστρατεύω, τι κούνημα στα χέρια, στο καρότσι, στο ριλάξ, τι τραγούδια και χορούς! Δεν θέλει ΤΙΠΟΤΑ!!!Μόνο το βυζί του!!!

Νεκταριάκι περαστικά στο τουτούνι σου.

Αγγελική αν βρεις γιατί δεν κοιμάται η δικιά σου πες το και σένα να παίρνω ιδέες για τον δικό μου!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και μένα κοιμάται από τις 7 και τώρα βήχει! Προειδοποιεί!!

Αααα σε προειδοποιεί εσενα κιολας??Μια χαρα!

Σε λιγο θα βγαζουνε και φλας!

Εμενα μιση ωρα κοιμηθηκε και ξυπνησε,την εβαλα κατω και τη ρουφηξα απο την κορυφη μεχρι τα νυχια,εκανε κάτι κάρκαρα..τα κράταγε για τον πατερα της γιατι μονο σε αυτον κάνει, αλλά αφου είδε & αποειδε 2 μερες οτι δεν εχει φανει σου λεει,ας κάνω και τη μανα μου να χαρεί λιγάκι..το τσογλάνι!

Απο τη χαρα μου την ηχογράφησα και το εστειλα στον αντρα μου να δει οτι εκτος απο "φαϊ" ειμαι και "διασκέδαση" :D

Link to comment
Share on other sites

Προειδοποίησε αλλά ως εκεί...Δεν έχει ξυπνήσει ακόμη. Ε ρε γλέντια που μας περιμένουν απόψε! Λέτε να τον ταίσω μόλις ξυπνήσει στα σκοτεινά και μουλωχτά μπας το πάει σερί μέχρι το πρωί? Το θέμα είναι πόσο πρωί θα είναι 5-6??


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για τα μπαστούνια δεν εχω ιδέα....φαντάζομαι μετά τον 5ο-6ο μήνα....λέω εγώ τώρα!

Ξέρω για τα άλλα μπαστούνια, αυτά που τραβάω σήμερα, μα τι γκρίνια την έχει πιάσει, πωπωπω, ρε τι κάνω λάθος, ξέρω γω, τι αισθάνεται αυτό το μωρό και γκρινιάζει ρε γμτ, δε περνάει καλά, τι στο καλό???

Οσο για τον ύπνο τι να πω κ γω εδώ, κοιμάται μισή ώρα το πρωί, άλλη μισή το πολύ μία ωρα(σπάνιο αυτό) το μεσημέρι και άλλη μισή το απόγευμα. Δε πολυτολμάω να παραπονεθώ γιατί το βράδυ κοιμάται σερί 22.00-7.00/8.00 και το προτιμώ, δε παλεύεται το νυχτερινο νταχτιρντι με τη καμία.

Αλλά όσο ναναι τι να τη κάνω κ γω η άμοιρη όλη μέρα στο πόδι??

Ολο ψάχνω να την απασχολήσω αλλά και εγώ κουράζομαι κ τίποτα άλλο δε μπορώ να κάνω, κ αυτή πήζει, μπορεί κ να βαριέται γιαυτό να γκρινιάζει, ξέρω γω....

Και να τονίσω ότι τα μισάωρα ύπνου που κάνει εγώ τη βάζω, αυτή δε σκόπευε, απλά όταν τη πιάνει η γκρινίλα η καλή, της βάζω πιπίλα, λίγο αγκαλίτσα, λίγο ριλάξ κ κοιμάται. Μέσα στο νεύρο, όχι βαθιά.

Τι να κάνω, να πάω σε παιδοψυχολόγουπνοαναλυτήειδικόμπεμποσυμπεριφοράς να μου πει τι κάνω λάθος??


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Αχαχα αν κάνεις κάτι λαθος εσύ τότε μάλλον το κάνουμε όλες μας. Όλες και κάτι έχουμε να αντιμετωπίσουμε τελικά με τα τσαπερδόνικα μπεμπόνια που κάναμε! Όσο για την γκρίνια μήπως της χρειάζεται περισσότερος ύπνος και δεν ξέρει πως να κοιμηθεί? Μην σου φαίνεται παράξενο! Εγώ αν δεν τον κοιμίσω νομίζω πως δεν θα κοιμηθεί ποτέ μόνος του!

Ο δικός μου ξύπνησε 9 παρά και επί μισή ώρα ήταν στο βυζί, πιπίλισμα και φαγητό. Έχει να το κάνει πολύ καιρό και έχω αρχίσε να ψιλιάζομαι πως αυτό που ζω σήμερα είναι φάση ταχείας ανάπτυξης. Δεν μπορεί εκεί που είχαμε φτιάξει και το βυζί το ήθελε μόνο για μαμ και άντε λίγο νανουρισματάκι και εκεί που χθες κοιμήθηκε 4 ώρες το μεσημέρι και 1 το πρωί σήμερα να τα διαγράφει όλα με την μία. Θα το παρακολουθήσω και αύριο!

Ντίνα εσένα τι έκανε που την πέρασες αυτή την έρμη ταχεία ανάπτυξη??Πόσες μέρες κράτησε να παίρνω κουράγιο?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχαχα Ελευθερία πρόσεξέ το γιατί αν κάνει 2-3 ταχείες αναπτύξεις εσένα θα φτάσει το 1 μέτρο και τον βλέπω σε κανα μήνα ένα πρωί να έρθει τσουπ τσουπ περπατώντας και να σου πει "τι θα γίνει ρε μάνα θα φάμε??"

Φτου φτου ο παίδαρος!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τον ύπνο, σίγουρα θέλει κιάλλο, δε μπορεί, μωρό είναι. Τι να κάνω, εκεί που ξυπναει τη ξανα-νανουρίζω αλλά μπααααα έχει αποφασίσει να ξυπνήσει, τι να πω!

Ο Μανού γιατί κοιμάται???

Θελω κ γω!!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...