Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Σαμπρινααααααακιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Σαμπρινακι μου..ομορφο..Πολλα πολλα πολλα παρα πολλα Συγχαρητηρια κοριτσακι...!!!!!!!!!!!!!

Τωρα το ειδα το θεματακι σας..

Γεννησες καρδια μου????????

ποπο ρε κοριτσια δεν το πιστευω..πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος ε?

Ο αντρακλας σου 4 κιλα????????????χαχα Τελεια!!!!!!!!!!! Σωστος αντρακλας!!!!!!!!!

Μπραβο ρε θηριο κ χωρις επισκληριδιο...τι να σου πω....χαρα στην δυναμη σου με τοσο μεγαλο μωρακι!!!!!!Μωραρος..χαχα

Αχου πολυ συγκινηθηκα!!!!!!!!!!!!

Να το καμαρωνεις κοριτσακι μου..κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι με το παιδακι σας!!!!!!!!!!

Ζουμπηξε το λιγακι κ για μας..τον ζυμαρουλη σου ναι?

Φιλακια κ στα δυο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Σαμπρινάκιιιιιιιιι, να μας ζήσουν τα μωράκια μας κουκλάρα μου!!!

Σωστός άντρας εεεε???

Και εμένα πέρασε τα 4κιλά ήδη, ο μπούμπης, η μπέμπα ακολουθεί, αν και γεννήθηκε μεγαλύτερη το έχασε στην πορεία με την αλεργία στο γάλα και είναι 200γρ πίσω, μεγαλώνουν μέρα τη μέρα ε???

Χαθήκαμε και θέλω και εγώ να τα λέμε αλλά δεν έχω χρόνο ούτε για τουαλέτα.... έχω εξαντληθεί βρε φιλενάδες.... αλλά αξίζει το κόπο!!!


lRZRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...