Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Πρέσα ??????


Helen@

Recommended Posts

Για πειτε εντυπώσεις!!!???σκέφτομαι να πάρω μιας και τώρα με το μπεμπε θα έχω αρκετα για σιδερωμα κ είναι κάτι που σιχαίνομαι:oops::oops: κ μέχρι τώρα προσπαθούσα να το αποφύγω...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:να παρω ή τσάμπα τα χρήματα????καμια καλή ιδέα κ μάρκα???


xzXRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα με το καλό γλυκιά μου. είναι ότι πιο χρήσιμο. Διπλώνεις τα κατάσαρκα στα 3 και τα πατάς 3 μαζί μετά βάζεις και ατμό και τα ψήνεις. έτοιμα και αποστειρωμένα σε πολύ λίγο χρόνο!!! εγώ με δίδυμα ΄ΣΩΘΗΚΑ!!!! Εγώ έχω την divina της singer. Ολες ίδιες είναι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κι εγώ ενδιαφέρομαι για πρέσα, λατρεύω το σιδέρωμα ( ο καθένας με τη λόξα του...)

Αν και σκέφτομαι να αγοράσω την Έλνα, θα ήθελα να μάθω πιο πολλά για την Singer Maxima.

Καλησπέρα !

Το είχα γράψει και πιο παλιά στο δίπλα αλλά τα ξαναλέω :

η ΈΛΝΑ απλά ΔΕΝ υπάρχει* ! Την έχω από τότε που γέννησα την μικρή σχεδόν 3 χρόνια και σώθηκα ! Αξίζει τα λεφτά της... τα κάνει όλα "χαρτί"... :rolleyes: και θα πρότεινα σε όσες αμφιταλαντεύονται να ζητήσουν ας πούμε "επίδειξη" να δεις τί κάνει το εργαλείο στην πράξη !:-P

*Κατά μέσο όρο ένα πλυντήριο ανά 15λεπτο !

Link to comment
Share on other sites

http://elna.gr/

Εδώ έχει τηλέφωνα επικοινωνίας (για Αθήνα). Εγώ έχω πάρει αυτή που δείχνει την κόκκινη. Φίλη της μαμάς μου την έχει τουλάχιστον 25ετία και ακόμα.... σιδερώνει ! Αυτά ως προς την ποιότητα...

Γι' αυτό σου λέω ! Κάνεις απόσβεση χρημάτων ! :rolleyes:

Υ.Γ. Βέβαια "το παν" στην πρέσσα είναι θέμα χημείας εδώ που τα λέμε !!!! Να την βολευτείς, να την μάθεις και να την αγαπήσεις !!! :-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ήδη "έκλεισα" ραντεβού με την αντιπρόσωπο που θα βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη τον Σεπτέμβριο για την έκθεση.

Κι εγώ για την κόκκινη ενδιαφέρομαι, αν και δεν καταλαβαίνω τις διαφορές μεταξύ των μοντέλων.

Πάει το χιλιάρικο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Ήδη "έκλεισα" ραντεβού με την αντιπρόσωπο που θα βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη τον Σεπτέμβριο για την έκθεση.

Κι εγώ για την κόκκινη ενδιαφέρομαι, αν και δεν καταλαβαίνω τις διαφορές μεταξύ των μοντέλων.

Πάει το χιλιάρικο...

Δεν πιστεύω πως υπάρχει καμία διαφορά μεταξύ των μοντέλων πέραν του αισθητικού κομματιού δλδ :rolleyes:

Μην το κλαις το χιλιάρικο ! Θα σου κάνει απόσβεση σε χρόνο και σε κόπο !

Σου λέω πως αν το ήξερα πόσο καλή δουλειά κάνει, θα την έπαιρνα στον γάμο μου με τα χρήματα που είχαμε μαζέψει ευθύς εξαρχής !

Με το καλό !

Link to comment
Share on other sites

καλές οι πρέσες αλλά υπάρχουν και οι μεταχειρισμένες σε πολύ καλύτερες τιμές.Πολλές αγοράζουν, δεν τις βολεύονται τελικά και καταλήγουν να πιάνουν χώρο. Αγόρασα την έλνα καινούργια πριν 6 χρόνια (σκυλί η πρέσα) στα 900 περίπου. Κοιτάζοντας μετέπειτα τη χρυσή ευκαιρία οι τιμές της έπαιζαν στα 350 για εντός εγγύησης.

Η μητέρα μου είχε τη divina singer. Πολύ καλή αλλά η έλνα άλλο πράγμα.

Δεν περισσεύουν όμως χιλιάρικα σήμερα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...