Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μαμαδες απο κομοτηνη


Μπουμπουλιθρα

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια τι κανετε;καλη εβδομαδα να εχουμε!βλεπω ολες σχετικα μενουμε κοντα...αντε ας κανονισουμε να βρεθουμε για κανενα καφε!

indie τι να κανεις το θεμα ειναι να σε προσεξουν λιγο και να εισαι καλα.οποτε αν δεν ειναι η κλινικη τοτε ειναι η αλεξανδρουπολη.για πειτε κοριτσια τις ηλικιες σας;εγω την τεταρτη γινομαι 26...

fecebook οχι δεν εχω μαλλον ειμαστε απο τους λιγους με τον αντρα μου που δεν καναμε.παιδιατρο πηγαιναμε στην αλικη απο την αρχη μεχρι και που εκλεισε.ημουν παρα πολυ ευχαριστημενη.τωρα πηγαινω στην αραπατζη.ευχαριστημενη ειμαι αλλα θα προτειμουσα την αλικη.


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 325
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η αλικη ανοιξε και εγω αλικη πηγαινα οταν εκλεισε τους πηρ ολους παραμαζομα και κατελιξα σε μια ντιλεκ καλη αλλα μολις επεστεψε η αλικη ξανα επεστρεψα τωρα οταν καμια φορα δεν βρισκω αλικη αποφασισα να πηγαινω φακιριδι ο μονος που σηκωνει τηλ και περνει και ο ιδιος αντιθετα με την αλικη που δεν περνει ποτε απο μονη της ακομα ειναι λιγο της υπομονης δεν δινει ευκολα φαρμακα και αυτο μαρεσε η αραμπατζη πια ειναι; πως μου ξεφυγε ειναι η κυρ σουλα μαλλον δεν εχω παει σε αυτην δεν χωνευω τον αντρα της καλη ειναι;;;να βρεθουμε εγω ειμαι 27 το 83 γεν.ελσα εχεις ιδια μερα με τον μικρο μου γενεθλια 20.1... γιατι δεν ξανα πας αλικη;;


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

η αλικη ανοιξε και εγω αλικη πηγαινα οταν εκλεισε τους πηρ ολους παραμαζομα και κατελιξα σε μια ντιλεκ καλη αλλα μολις επεστεψε η αλικη ξανα επεστρεψα τωρα οταν καμια φορα δεν βρισκω αλικη αποφασισα να πηγαινω φακιριδι ο μονος που σηκωνει τηλ και περνει και ο ιδιος αντιθετα με την αλικη που δεν περνει ποτε απο μονη της ακομα ειναι λιγο της υπομονης δεν δινει ευκολα φαρμακα και αυτο μαρεσε η αραμπατζη πια ειναι; πως μου ξεφυγε ειναι η κυρ σουλα μαλλον δεν εχω παει σε αυτην δεν χωνευω τον αντρα της καλη ειναι;;;να βρεθουμε εγω ειμαι 27 το 83 γεν.ελσα εχεις ιδια μερα με τον μικρο μου γενεθλια 20.1... γιατι δεν ξανα πας αλικη;;

δεν ηξερα οτι ανοιξε παλι δεν ετυχε να αρρωστησει και ο μικρος για να θελει γιατρο.μαλλον αυτη πρεπει να ειναι εχει κοινο ιατρειο με τον αντρα της που ειναι γυναικολογος.ειναι παρα πολυ καλη και σχολαστικη.καθε φορα που πηγαινουμε τον κανει κοσκινο τον μικρο.η αλικη ειναι λιγο πιο φλου στις εξετασεις σε σχεση με αυτην .ομως αφου ξαναανοιξε την επομενη φορα θα παω σε αυτην σιγουρα.τωρα μπορω να πω οτι χαρηκα...να τον χαιρεσαι τον γιοκα σου!θα το θυμηθω σιγουρα την τεταρτη....θα το γιορτασετε δεοντος;εμεις θα ειμαστε μονοι μας με τον γιο μου μιας και ο αντρας μου θα ειναι στο στρατοπεδο μεχρι της 9 το βραδυ:-(....και περσι στα γενεθλεια μου παλι μεσα ηταν μεχρι της 10:-(....αφου σκεφτομαι να πω την μαμα μου να ερθει μην το κανω και συνηθεια καθε χρονο μονη...


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

nai ανοιξε η αλικη στην συμπεριφορα της καλη ειναι η κυρ σουλα εαν χρειστει θα περασω και απο αυτην η αλικη απλα τωρα και λογω ασθενειας ειναι γρηγορη και δεν πολυ σηκωνει τηλ και μου φενετε οτι δινει πιο ευκολα φαρμακα αλλα επειδη απο την αρχη πηγαινα σε αυτην δεν θελω να την αφησω αλλα μ,αρεσε και ο φακιριδης απο αυτους που πηγα ...λοιπον σημερα εκανα τα γενεθλια του μεγαλου και του μικρου στον παιδικο του μεγαλου ειχε την γιορτη του και επειδη δεν του καναμε το καλοκαιρι που τα ειχε στο χωριο που εχουμε και παιδακια λογω βαπτισης,,, καναμε νωριτερα του κων/νου αφου εδω παιδακια δεν εχουμε:-( ,,,βλεπεις ειμαστε στα ιδια εχουμε πολλα κοινα θα χαρω να τα πουμε απο κοντα εαν θες πες μου να σου στειλω τηλ να παιξουν και τα παιδακια μας που ειναι της ιδιας ηλικιας,,


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα!!!!!!Με το καλο να ρθουν τα μωρακια σας οσες περιμενετε και να χαιρεστε τα ζουζουνια σας οσες ειστε ηδη μανουλες!!!!!

Εγω ειμαι Θεσσαλονικια....ομως...στη Κομοτηνη περασα τα 4 πιο ομορφα και αξεχαστα χρονια της ζωης μου....Ημουν φοιτητρια πριν απο μια δεκαετια...(πως περναν τα χρονια..)

Θα μπορουσα ανετα να μεινω μονιμα στη Κομοτηνη...την αγαπω αυτη τη πολη!Εχω υπεροχες αναμνησεις...οσες φορες εχω καταφερει να ερθω απο τοτε που εφυγα ειδα οτι εχει ομορφυνει κι αλλο...Οταν πηγα πρωτη φορα ως φοιτητρια ημουν πολυ στεναχωρημενη που εφευγα απο τη πολη μου και οταν μπηκα στο ταξι να παω στην εστια...μου λεει ο ταξιτζης...κοριτσι μου οσο ερχονται εδω....ερχονται κλαιγοντας..και φευγουν κλαιγοντας!Ποσο δικιο ειχε το καταλαβα 4 χρονια αργοτερα...Χαιρομαι να σας διαβαζω γιατι νιωθω λιγο πιο κοντα....Να ειστε παντα καλα!Ζειτε σε μια υπεροχη πολη....τουλαχιστον για μενα...! :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κοριτσακια τι κανετε;χθες ημουν δραμα,ειχα ραντευβου με τον γαβριηλο.ευτηχως εμεινα πολυ ευχαριστημενη.κανονισαμε για καισαρικη γυρω στις 28 φεβρουαριου.αντε πλησιαζει ο καιρος....

μπουρμπουλιθρα να χαιρεστε τον γιοκα σας...να ζησει ο μικρος σας και χρονια πολλα μεγαλος να γινει με ασπρα μαλλια!!!παντου να σκορπιζει της νιοτης το φως και ολοι να λενε να ενας σοφος!!!!!!!

ELKARAK να χαιρεσαι το νινακι σου απο οτι βλεπω νεογεννητο ειναι!!!για πες πως το πηρε ο γιος σου;


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Ελσα και εσυ πολυχρονη και ευτιχισμενη μετο καλο ολα να πανε καλα μην στεν... ο δικος στηνν αρχη το πηρε λιγο δυσκολα απλα πρεπει η παππουδες γιαγιαδες το περιβαλλον να μην διχνει αδυν στο μικρο αλλιως οταν θα ειστε μονη θα ειναι πιο ευκολα τα πραγματα με το χρονο θα το αποδεχθει ο δικος οτι και να τον κανει ομικρος δεν τον χτυπαει και τον προσεχει απλα οταν ο αλλοι στρεφουν το ενδιαφερον στον μικρο κανει τα παντα για ερθει σε προσοχη... να φανταστεις ο μεγαλος τωρα ζητα μπεμπα...

ELKARAK να σου ζησει και εαν θες ελα να σε φιλοξενισουμε....


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στη Κομοτηνη!!!Ελσα σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου και εσυ με το καλο να φερεις στο κοσμο το δευτερο μωρακι σου!!!Εμενα ο δικος μου το εχει παρει πολυ καλα.....παραπανω απο καλα θα ελεγα...ολη την ωρα θελει να κανει αγκαλιες και φιλια στο μωρο....βεβαια εχει τα ξεσπασματα του...του στυλ δε με αγαπατε πια...αλλα δεν τα εννοει...τα λεει μονο για να τραβηξει τη προσοχη μας!Μπουρμπουλιθρα πολυχρονος ο γιοκας σου κι απο μενα!Να τα χιλιασει!!!! :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!το μεγαλυτερο αγχος μου ειναι αυτο για το πως θα το παρει ο γιος μου.μεχρι τωρα δεν εχει δειξει σημαδια ζηλειας ακομη και με αλλα μωρα οταν ασχολουμαστε.δεν ζηλευει ποτε τιποτα.με την ιδεα του μωρου ειναι πολυ χαρουμενος και το περιμενει πως και πως αλλα περιμενω να δω πως θα ειναι στην πραξη....εμενα απο τωρα λεει πως αν μεγαλωσει ο αδερφουλης του που θα γεννηθει θελει και μια αδερφουλα.....


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια κρυο τι κανετε χαθηκατε;;;σημερα ειναι απελπισια χειμωνιασε αποτομα idie που εισαι τι κανουν τα μπεμπεσας;;;; και αυτα που ειναι απεξω και αυτα που ειανι μεσα ελσα...ελμαρακ εευχαριστω γαι τις ευχες και σενα να σου ζησει το μικρο ελα να σε φιλοξενησουμε εαν θες τοσο πολυ την κομοτηνη...φιλακια καλα να περνατε,,,,


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Hello girls!!!!

Κ εγω Κομοτηναια!!!!!:D

Elkarak μου θα ερθεις καποια στιγμη...το διαισθανομαι!!!! :) ....περιμενε να γεννησω ομως για να βγαλουμε γουστα εεεεε;;;;;!!!!! :) :)

Indie μπορεις να παρεις depon κ αποσυμφορητικο για τη μυτη(ακομα κ αντιβιωση σε σοβαρες περιπτωσεις)...ρωτα το γιατρο σου.Δεν ειναι καλο να παιδευεσαι...;)

Περαστικα σου!!!!!:P


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

To κακό είναι ότι δε μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ...

Έχω και διάβασμα... Παραδίδω εργασία την Τρίτη και μάλλον δεν θα την κάνω γιατί αφενός δεν προλαβαίνω και από τηνάλλη είμαι κομμάτια!!! Το κρυολόγημά μου δεν επηρεάζει το φυστίκι μου, ε??


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι εργασια κ διαβασμα κοριτσακι;;;; :)

Παντως εγω στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα κρυωμα με πολυ φτερνισμα κ μπουκωμα κ ο γιατρος μου ειπε να μην το αφησω γιατι ειχα κ αποκολληση κ με τα ταρακουνηματα δεν ηταν κ οτι καλυτερο για το μωρο....

Ρωτα το γιατρο σου ,ΜΟΝΟ αν ειναι εντελως αντιθετος με τα φαρμακα δεν θα σου δωσει Depon.Μπορεις εναλλακτικα να κανεις εισπνοες σε ζεστο νερο με λιγο ευκαλυπτο-


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...