Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μαμαδες απο κομοτηνη


Μπουμπουλιθρα

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 325
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια τι παλιοκαιρος μου την δινει η βροχη:mad::x

Εγω ψαχνω να παρω επιπλα μηπως ξερει καμια κανενα καλο μαγαζι οικονομικο ξανθη κομοτηνη αλεξανδρουπολη ακομα και δραμα...

χαθηκαμε τι κανουν οι εγκυες ολα ΚΑΛΑ

Elsa poy eisai;

καλο μηνα και καλη αποκρια να εχουμε θα πατε πουθενα;;

φιλακια...


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια και απο εμενα κοριτσια ημουν δραμα 4ημερο.καλο μηνα να εχουμε οσο για τις αποκριες αχ δεν με συγκυνουν καθολου ισα ισα μου τη δινουν στα νευρα....

26 του μηνος γενναω.....θα κανω καισαρικη με επισκληριδιο.αντε κοντευει ο καιρος μου 23 μερουλες εμειναν.....

μπουρμπουλιθρα εμεις τα επιπλα μας τα πηραμε απο τον κατσικακη εδω στην κομοτηνη εχει και τσουχτερες τιμες αλλα εχει και πιο οικονομικα για ολα τα βαλαντια και εχει και επιπλα σε προσφορες τελευταια κομματια και τετοια...φθηνες τιμες εχει ενα στον αγιο αθανασιο στη δραμα IDEA νομιζω το λενε.και επισης πανω στο δρομο δραμας - καβαλας εχει ενα που λεγετε caza di coupro και επισης εχει καλες τιμες.


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο Ελσα!!!!!!...εφτασε ο καιρος εεεε;;;;!!!!! (κ εγω ετσι γεννησα):) :) :)

Καλος ειναι ο Κατσικακης....IDEA εχει κ εδω.... ειναι κ ο Δουλγερης (ακριβουτσικος).....κ ενα νομιζω μουσουλμανικο....ISTIKBAL.....(προς την Καρυδιά)


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια πηγα σε ολα τα μουσουλμανικα ,ιστιμπαλ στον αρατο και και στο dogtas δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενη δεν βρισκω γωνια να γινετε κρεβατι και αυτοι δεν δεχοντε τραπεζα και δοσεις τα θελουν ολα στο χερι..θα παμε και στον κατσικακι..

ελσα με το καλο το μπεμπε σου μηπως ξες εαν κανουν τωρα την δραμα επισκληριδιο και στον φυσιολογικο...θα κανεις σιγουρα επισκληριδιο η ραχαια για τι απο οτι ξερω δεν κανουν επισκληριδιο εκει,,,


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελσα με το καλο το μπεμπε σου μηπως ξες εαν κανουν τωρα την δραμα επισκληριδιο και στον φυσιολογικο...θα κανεις σιγουρα επισκληριδιο η ραχαια για τι απο οτι ξερω δεν κανουν επισκληριδιο εκει,,,

εμεις για επισκληριδιο μιλησαμε αλλα και ραχιαια να μου κανουν δεν εχω προβλημα ουτως η αλλως το ιδιο πραγμα ειναι σχεδον.για φυσιολογικο τοκετο να σου πω την αληθεια δεν ξερω αλλα θα ζητουσα αν ηταν να γεννησω φυσιολογικα.χαιρομαι μονο που θα ειμαι ξυπνια και θα δω το μωρο αμεσως και οχι μετα απο καμμια ωρα.

ο κατσικακης δοσεις δεχετε νομιζω.


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια σημερα εκανα την αυχενικη.....ΟΟΟΟΟΟΟλα καλααααα!!!!!

Η α.δ.ειναι 0,8mm κ φτασαμε και τα 5,2cm!!!!...κ ειναι κ αγορακι !!!!!!!!:) :) :)

Τωρα αναμονη για τα αποτελεσματα του αιματος-το εστειλε Αγγλια-σε καμια 10αρια μερες......


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε;χαθηκαμε ε;

nikijo ευχαριστα τα νεα σου αντε με το καλο να βγουν και οι αιματολογικες αν και με τετοια αυχενικη σιγουρα θα ειναι αψογες.και εμενα στην αυχενικη μου ειχαν πει οτι ειναι αγορι.συνηθως στα αγορακια δεν κανουν λαθος...


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε;; nikijo με το καλο η εξετασεις ολα θα πανε καλα αντε και εσυ ετο κλαμπ των αγορομανων:tongue:

ελσα τι κανετε;;

τι παλιοκαιρος ειανι αυτος εχθες πηγα με τα παιδια απεναντι απο το ικα σε εναν παιδοτοπο και ηταν μες στην καπνιλα αυτος ο νομος τελικα ισχυει βγηκαμε με πρισμενα πνευμονια ;;που να τα παμε τα καημενα τα παιδακια μας...


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!!!!:)

Ελσα ελπιζω να μην αλλαξει το φυλο γιατι ο πεθερουλης μου τρελαθηκε απο τη χαρα του!!!!!!!:) :) :)

Μπουρμπου κ μενα δεν μ αρεσει αυτος ο παιδοτοποτος....κ τωρα με τη γριπη δεν την παω πουθενα!!!!!...οχι οτι μπορω βεβαια!!!!χαχαχαχα!!!!!:) :)

...για ρινικο οστο δεν μου ειπε τιποτα.... ολα τελεια μου ειπε....ελπιζω κ οι αιματος να ειναι καλες!!!!!!


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια τι κανετε;χαθηκαμε ε;καλα για τον καιρο δεν το συζηταω χαλια αλλα τι να κανεις.εγω εχω αρχισει να δυσκολευομαι πολυ με τις κινησεις μου και να κουραζομαι παρα πολυ ευκολα.ευτηχως εμειναν 12 μερες ακομη!!!!

Α!!!!και χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν τη γιορτη του Αγιου Βαλεντινου..........


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

ελσα αντε με το καλο τι κανετε χαθηκατε περιμενουμε νεα απο την γεννα σου ελσακι ολα θα πανε καλα.... σημερα ειχε ψιλο καλη μερα και πηγαμε παζαρι χαμος....


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

γειαααα!!!!! :)

Indie τι κανεις κοριτσακι;;;;;εγω παλι ξαπλα (αν διαβασες κ στις Αυγουστομαμαδες)....ειχα παλι αιμα οποτε.....προσεχω!!!!!!

Ελσα με το καλο να κρατησεις αγκαλια σου το νινακι σου!!!!!3 κ σημερα!!!!!:):):)

Μπουμπου μη μου πεις οτι πηγες με τα παιδια;;;;;;;;;χαμος γινεται εκει ....πωπω !!!!


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...