Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Σεπτέμβριος 2008


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    3047

  • culte

    1689

  • voulam

    1640

  • fafela

    1197

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    evangelia 3.047 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 1.689 δημοσιεύσεις

  • voulam

    voulam 1.640 δημοσιεύσεις

  • fafela

    fafela 1.197 δημοσιεύσεις

καλημερααααααααααααααααααααααααα

καλημέρα σε όλεεεεεςςςςς

γράψατε βλέπω αρκετά;)

ειρήνη καλώς ήρ8ες , άντε να μπαίνεις πάλι σοτ πρόγραμμα

άντε να ρ8ειτε να πιουμε και κανένα καφέ στο citygate μαζί με βούλα

ο γαμπρός μου τι κάνει ?

ευαγγελία γκρινιάζεις και σε λίγο καιρό θα είσαι μαζί με το συνάδελφο που μας λές??? αααα θα σε μαλώσωωωωω

πάντως έχω βρεθεί στη θέση σου αλλά αυτό που σου είπα τα αλλάζει όλαααα

ο χρόνος καλή μου ευαγγελία δείχνει πόσο δεμένοι είμαστε με κάποιους

ευαγγελία σήμερα θα δεις την ελένη ???

αχ να πάνε όλα καλά και με αυτές τις εξετάσεις τους να τελειώνει κι αυτό το άγχος

χαιρετισμούς να της πεις ,τους σκεφτόμαστε

φαφέλα γιατί να μη σε θυμόμαστε καλέ

μικρές είμαστε δεν άρχισε το αλτς χαιμερ ακόμη

πως περάσατε? είχατε κόσμο ??

εμείς καλά μόνο που του κουνιάδου μου ο μικρός χτύπησε και τον έτρεχε στο νοσοκομείο , ευτυχώς δεν ήταν τίποτα

έκανε ένα καρούμπαλο όλο το μέτωπο μελάνιασε και φούσκωσε !!!

τρομάξαμε πολύ !!!

βούλα , culte , annia κι αν ξεχνάω καμμία ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ

Επεξεργάστηκαν by nikol28
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα, κοριτσάκια! Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Είχαμε ξενύχτι χθες κ σήμερα σέεεεερνομαι στη δουλειά...

Όχι τπτ άλλο δεν έβαλα κ κανένα πλυντήριο, θα στέγνωναν σίγουρα μέχρι το απόγευμα!

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελία, που είναι το εξοχικό σου; Καλά, για μπανάκια δεν ξέρω, δεν είναι το φόρτε μου... Μόνο στην εγκυμοσύνη πήγαινα για μπάνιο κ αυτό επειδή με υποχρέωνε ο γυναικολόγος... Φέτος όμως πρέπει να πηγαίνουμε! Κάνει καλό στη μικρούλα!

Πάντως, ακόμα κ συγγενείς να μη βγούμε με την Ιωάννα, θα έχουμε κοινούς γνωστούς! Είναι μικρούλι το χωριό!

Καλή σου μέρα, Νικόλ!

Link to comment
Share on other sites

Νικόλ, τι τάισες το ποστ σου κ μεγάλωσε ξαφνικά;;; χαχαχα

Καλά περάσαμε, ξέφυγα λίγο γτ πραγματικά γύρισα σπίτι το μεσημέρι με πολύ άσχημη διάθεση... Μόνο που έφυγαν αργά οι επισκέψεις μας, δεν κοιμάταν κ η Ραφαέλλα κ άστα να πάνε.

Κ το καλύτερο είναι πως παρόλο που είχα ολόκληρο Σ/Κ δεν τους ετοίμασα τπτ γτ με είχε πιάσει ίλιγγος κ έβγαλα όλο το 2ήμερο στο κρεβάτι...

Εσείς περάσατε καλά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις γυρίσαμε από έξω.

Κρύοοοοοο:(:(:(:(:(:(

Ευάκι μου να δώσεις χαιρετίσματα στην Ελένη μας και να της πεις ότι τη σκεφτόμαστε και ευχόμαστε να πανε όλα καλά με τις εξετάσεις του Γιωργάκη:P:p:p


  526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,φαφελιτσα σορρυ που δεν σου απαντησα χτεσ αλλα ξυπνησε ο μικροσ και βγηκα γρηγορα για να τον ταισω..θα ρωτησω τον παππου μου και θα μαθω πληροφοριες..το δικο μας σπιτι στο χωριο ειναι πανω απο την πλατεια μεσα στο δασος μακρια απο ολα τα αλλα θα το θυμασαι λογικα γιατι ειναι πισω απο τον προφητη ηλια την εκκλησια..

η μικρη ενταξει ξυπναει βεβαια την νυχτα για γαλα αλλα μεχρι εκιε..ο μικρος απο 2βραδια αυπνοσ χτες κοιμηθηκε και ξεκουραστηκα..γιουπι!!!!!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!

τα νεα από την ελένη είναι καλά!!!!

μπορεί ο γιωργλακηςε να τρωει αυγό στα φαγητά!!!!!

όλα καλά!!!!

αυριο το απογευματακι θα τους δω από κοντά!!:lol::lol:

αυτό που έλεγα...

ο κολλητος φιλος του αντρα μου ειναι ξαδερφος του Μαρίνου(του άντρα της Ελένης!!)

μικρός που είναι ο κόσμος!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

και εδω πολύυυυυ κρυο!!

πήρα με μια φιλη μου την φενια απο την γιαγια και πηγαμε για φαγητό!!

ωραία περάσαμε!!αυτη η κοπέλα λατρευει την κορη μου..

νικολ περαστικά στον ανηψιό σου!!

έχεις δικιο σε αυτο που λες αλλά.......

φαφελιτσα εμεις οικογενειακως λατρευουμε την θάλασσα και κάνουμε πολλά μπανάκια!!!το ξερω ότι είσαι μακριά για να έρθεις αυριο αλλά εαν ε χετε χρόνο να ερθετε προς τα εδώ,πολύυυυ θα χαρουμε..


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα νεακια μου τωρα..

με φωναξε σημερα στο γραφειο του και μου ρωτησε τι εχω...

-μια χαρα ειμαι τωρα του λεω, όλα καλά!!!

-να ξερεις μου λέει ότι όπως αισθανεσαι εσυ για μενα τα ιδια νιωθω και εγω για σενα..

και μενω κόκκαλο..χωρίς να μπορω να πω κάτι..

-από σένα,μου λέει,το μόνο που θέλω είναι να κανεις υπομονή..λίγο υπομονή ακόμα..

-μα δεν αντεχω εδω μέσα χωρίς εσάς(ο πληθυντικός με μάρανε,τρομάρα μου..)

-το ξερω μου λέει,μόνο κάνε ακόμα λίγο υπομονή..

με καταλαβε απόλυτα..χωρίς πολλά λόγια!!!γιάυτό σας εγραφα εχτες ότι υπάρχει φοβερή χημεία!!!

όλα καλά λοιπόν!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...