Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Σεπτέμβριος 2008


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    3047

  • culte

    1689

  • voulam

    1640

  • fafela

    1197

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    evangelia 3.047 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 1.689 δημοσιεύσεις

  • voulam

    voulam 1.640 δημοσιεύσεις

  • fafela

    fafela 1.197 δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσακια.

να γραψω και εγω λιγο στα γρηγορα.κατω περασα πολυ ωραια με την οικογενεια και τουσ φιλουσ μου τωρα τα κεφαλια μεσα.εχασα παρα πολλα που δεν προλαβα να διαβασω οποτε μην με παρεξηγειτε.

ελενακη μου χαρηκα που εχουμε καλα νεα αν και δεν καταλαβα και πολλα

ευαγγελια μου επισης δεν καταλαβα τι εγινε με την δουλεια σου.

αυριο θα παω γυναικολογο.νιωθω τσιμπηματα εδω και δυο εβδομαδες χαμηλα γυρω απο τον αφαλο και στην μεση μου.δεν ξερω τι μπορει να ειναι αλλα ξεκιναω απο γυναικολο και βλεπουμε.ανησυχω λιγο η αληθεια ειναι δεν ξαναενιωσα ποτε ετσι.πιστευω να μην ειναι κατι σοβαρο

το λουλουδι μου συμπεθερα ειναι μια χαρα.μεγαλωνει,ομορφαινει(κουκουβαου) ζωηρευει και οσο περναει ο καιρος τοσο μας παιρνει το μυαλο.εμαθα κατι παιζει με το γιο της βουλας για σεμνα λιγο ε?εχω τοσο καιρο που λεω θα ερθω θεσ αλλα δεν μου καθεται.μαλλον ετσι απο σποντα θα βρεθουμε και παλι.

ασχετο τωρα που ημουν κατω πηγαμε σε μια βαπτιση και το μωρο ηταν 6μηνων.το πηρα στην αγκαλια μου και παιδια σαν να μην ειχα ξαναπιασει μωρο.κοιταω τον δικο μου και δεν πιστευα πως πριν 10μηνες ηταν και αυτος ετσι.ασε που ψιλοζηλεψα κιολας και μου περσε απο το μυαλο η ιδεα αλλα την αλλη μερα το ξεχασα πρεπει να αδυνατισουμε πρωτα χιχι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Εμείς μια χαρά,Ο Θοδωράκης μου στο σχολείο και ο Γιωργάκης μου κοιμάται.

Σήμερα γιορτάζει η μανούλα μου.Το απόγευμα θα πάμε να της ευχηθούμε και να τη βοηθήσω με τις ετοιμασίες για το βράδυ.

Χάρηκα πολύ που πήγαν καλά οι εξετάσεις του Γιωργάκη της Ελένης.:P:p:p:p:p

Ειρηνάκι μου εύχομαι κορίτσι μου να μην είναι κάτι σοβαρό.Θα περιμένουμε τα νέα σου.

Νικολ μου,Ευάκι μου καλά είστε;


  526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΙΕΣ

Βούλα να χαίρεσαι τη μανούλα σου, γερή να είναι να χαίρεται τα παιδιά της και τα εγγόνια της;)Χρόνια πολλά!!!

εμείς καλά εδώ

η μαμα μου δεν είναι πολύ καλά

έχει υποθερμία και κάτι περίεργα συμπτώματα όπως ταχυκαρδία αυπνία ...

περιμένουμε στις 12 αποτελέσματα

είμαι λίγο στεναχωρημένη

8α δούμε....

πολύ κρύο

στον Χορτιάτη χιονίζει

εδώ δε θα ρίξει λιγάκι να δούμε μια άσπρη μέρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, κοριτσάκια μου!

Ιωαννούλα, συγκινήθηκα... Άσε, περνάω άσχημη φάση... Είδα φωτο του χωριού κ κάθομαι κ κλαίω... κ είμαι κ στη δουλειά!

Τα πάντα είναι θολά στη μνήμη μου, δυστυχώς... Δε θυμάμαι πολλά πράγματα... Τι ηλικία περίπου έχει ο παππούς σου;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, καλησπέρα!!!!

άργησα λίγακι αλλά μπήκα!!

τρέχω σαν τον Βέγγο από το πρωί να τα προλάβω όλα,είχα και ψώνια,δεν εχω και διάθεση...όλα μαζί!!

ήρθε και η νονά της φενιας να πιουμε καφέ και να την δει..

μαγειρεψα και ενα σωρό πραγματακια..

τωρα η φένια κοιμάται και θελω να κανω λιγάκι σίδερο γιατί κατά τις 4 και κάτι θα φυγουμε!!

θα πάμε να γνωρίσουμε τον γαμπρό την νενας!!!!να γίνουμε κουμπάροι??δεν είναι κακό!!!!!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νικόλ όλα καλά θα ειναιμε την μανούλα σου,ίσως την πείραξε η αλλαγή του καιρού!!

καλύτερα να μην πολυκυκλοφορεί έξω αυτές τις μέρες.

περιμένουμε νέα σας!!

φαφελίτσα μου έχεις καιρό να πας στο χωριό??

ποτέ δεν είναι αργά, μην στεναχωριέσαι!!όλα καλά!!

ειρήνη μου παράξενο αυτό το σύμπτωμα!!μήπως από την μέση είναι ο πόνος αντανακλαστικός στην κοιλίτσα??καλάαποτελέσματα!!

αυτό που έγραψες για τα μωρά..και εγω την εχω ξεχάσει μωράκι!!!!!!

culte ειρήνη δλδ,περαστικά!!!!βρηκες καμιά εκδήλωση!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...