Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Η Chris μας είναι έγκυος..................


MAXH

Recommended Posts

Συγχαρητήριαααα Chrisακιιιι!!!!:DΕύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα!

Τι τονωτική ένεση είναι τα χαρμόσυνα νέα!Απαπίστευτο!


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2644362lmroiktx7p.gif

Συμπεθερουλα μου ομορφη με το καλο να ερθει το νινακι σου!!!!!!

Να εχεις μια τελεια και τελειομενη εγκυμοσυνη!!!!

Αυτη ειναι η χρονια μας και σε 8 μηνες θα κρατας στην αγκαλια σου ενα υπεροχο μωρακι!!!!!

Και οπως βλεπεις περναω και το μηνυμα μου!!!!:wink:;-)


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια και από εδώ κρισάκι μου ευχομαι να πάνε ολα καλά που θα πάνε και αυτό το μπεμπάκι που θα έρθει να σε κανει να διώξεις όλες τις κακές αναμνήσεις που έχεις.

και μη χάνεσαι μαρή.

Link to comment
Share on other sites

κρισακιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!

κουκλαρα μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα???????????????

χαιρομαι απιστευτα αγαπη μου , συγχαρητηριαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

να εχεις μια τελεια τελεια τελεια εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο και πανεμορφο μπεμπακι που να σου μοιαζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να προσεχεις αγαπακι !

φιλακια στην κοιλιτσα!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κρισακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ.........τρελιαρικο μουυυυυυυ!!!!

Να σου πω κι εδω..............

Συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!

Κοριτσακι μου γλυκο σου ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να εχεις μια υπεροχη,τελειομηνη και ανεπαναληπτη( χωρις ζαλαδες και εμετους) εγκυμοσυνη!!!!!:D

Το λεω και το ξαναλεω....μπηκε ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

Πολυ χαιρομαι για σενα....οτι τραβηξες...τραβηξες....ΤΕΛΟΣ...!!!

Απολαυσε αυτο το ονειρεμενο ταξιδι σου και να σκεφτεσαι οτι σε 8 μηνες περιπου θα κρατας το αγγελουδι σου αγκαλια!!!!:D:D:D

Φιλακια πολλαααααααααααα!!!!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

123518lvuy3rkxxr.gif

Καλα εγω που ζωωωωωωωωωωωωωω;;;;;;;;;;;;;Χαμπαρι δενε χω παρει!!!!!!!!!!!!!!

Κρισακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια υπεροχη υπεροχη υπεροχη υπεροχη υπεροχοτατη εγκυμοσυνη να εχεις.....Να ξεκουραζεσαι πολυ..ΟΧΙ ΤΑΡΖΑΝΙΕΣ.....κ με ενα γερο νινι στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τελικα εκτος απο λιγο τρελουτσικη ειμαι και παραααααααααα παρααααααα πολυυυυ ξανθια!!!!!!!!!!!!!

Μολις τωρα με αφορμη την Ρενιβα μας που γεννησε ανακαλυψα αυτο και πολλα αλλα θεματα!!!!

Κορτσαρες μου σας υπερευχαριστω για τις ευχες σας ευχομαι ολες αυτες να ενωθουν μαζι και να σαν μια να χτυπησουν τις λιγες φιλεναδιτσες μας που μεινανε.Γιατι πραγματικα πιστευω οτι φετος δεν θα προλαβαινουμε να γραφουμε.....θα παρει φωτια ο υπεροχος μοναδικος ποπος μου!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Κουμπαρουλα μου σε ευχαριστω εστω και αργα που μου ανοιξες θεματακι !!!!

Φιλουμπες τρελες σε ολες σας που με συγκηνησατε χαμενες!!!:-P:-P:-P

Ευχομαι να ηρθε για να μεινει το μωρακι μου και βοηθατε πολυ σε αυτο πολλες απο εσας!!!!!!!μακια μακια!!!!:tongue::tongue::tongue:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Chrisaki μου όμορφο και 2μετρο, με το καλό να έρθει το μωράκι σου.....!!

Θα είναι σίγουρα κουκλί.....!!

Να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη, η Παναγίτσα μας να σε προστατεύει...!!!

Σε φιλώ...!!! :P :p


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

θα σου τα πω απο δω και επισημα.λοιπον να περασουν γρηγορα και απολαυστικα οι υπολοιποι μηνες τις ζωης σου να ερθει το μπεμπουλινι σου και να καμαρωνεις.!!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Chrisaki μου όμορφο και 2μετρο, με το καλό να έρθει το μωράκι σου.....!!

Θα είναι σίγουρα κουκλί.....!!

Να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη, η Παναγίτσα μας να σε προστατεύει...!!!

Σε φιλώ...!!! :P :p

Ναντινακι μου σε ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου δεν ξερω αν θα ειναι ομορφο αλλα τσακπινογαργαλιαρικο θα ειναι σιγουρα σαν την μανουλα του!!!:tongue::tongue::tongue:

μακια μακια!!!:-P:-P


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

θα σου τα πω απο δω και επισημα.λοιπον να περασουν γρηγορα και απολαυστικα οι υπολοιποι μηνες τις ζωης σου να ερθει το μπεμπουλινι σου και να καμαρωνεις.!!!!!!

Σε εσενα δεν θα πω τιποτα θα σου κανω απλα μια αγκαιτσα [[[[[[[:-P]]]]]]]]]

Που εισαι βρε Τσελουκο με τις τελειες αγκαλιες σου!!!!


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

204253kfi2a9aer3.jpg

Κρισάκι πολλά πολλά

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

και από εδώ!!!

Να πάνε όλα καλά, να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και να κρατήσεις σύντομα(όταν έρθει η ώρα δηλαδή...) ένα ζουζουνάκι στα χέρια σου!!!


b52aac6caf085f.pngf52aac7e2cd389.png

Κάθε μέρα σου μια μικρή ζωή...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...