Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Η Βάσω μας (Βάσω79) ειναι εγγυοοοοοοοοοοοος!!!


annete

Recommended Posts

εγω κοριτσακι μου δεν ξερω να ποσταρω φωτογραφιες με υπεροχες φουσκωτες κοιλιτσες...

αλλα σου ευχομαι...μεσα απτα βαθη της καρδιας μου

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

να εχεις μια υπεροχη, απολαυστικη, ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

βασωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.................................................

το ονειρο εγινε πραγματικοτητα...απολαυσε το!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βασουλα μου μπραααβο!!! Αντε,τωρα να προσεχεις,μη μου κουραζεσαι,να εχεις υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου!!! Αννετακι,τωρα η σειρα σου,να σου ανοιξει καποια αλλη παρομοιο θεμα!!! Στο χρωσταμε... Αντε,τι καθεσαι; βουρρρ....


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pregnancy29.gifΒασουλα μου να σου ευχηθω κι απο εδω,μια τελειομηνη,υπεροχη εγκυμοσυνη και σε λιγους μηνες να'χεις στην αγκαλια σου ενα υπεροχο και γερο μωρακι.Να προσεχεις τον εαυτο σου και να απολαυσεις καθε μαγικη στιγμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Βασουλίτσα, τα θερμά μου συγχαρητήρια!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκι σου στην αγκαλίτσα σου. Από δω και πέρα τέρμα το άγχος, όχι βάρη, ξεκούραση, προσοχή στη διατροφή και όλα θα πάνε τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω εαν εχουμε ξαναμιλήσει αλλά έχω παρακολουθήσει πολλά μηνυματάκια σου. σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο πιο πολύ μπορείς χωρίς άγχος!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήριαααααααααααα!!!!:D

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη κοριτσάκι!!

Τελικά τα τεστάκια δούλεψαν,ε?

Η διπλή αχνή γραμμή είναι sos εντέλει?Μμμμμ....:cool:


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Νυχτοπούλι μου??????

μπράβο σου κουκλάρα μου,ήρθε η ώρα να απόλαυσεις την πιο όμορφη περίοδο της ζωή σου. Έυχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη...

Άντε Βασούλα μου,τα καταφέρατε,άντε και σε λίγους μήνες θα κρατάτε στην αγκαλίτσα σας ένα γερό και χαρούμενο πλασματάκι και φυσικά και το πιο όμορφο μωρό του κόσμου.!!!!

Χάρηκααααα πάαααρα πολύυυυυυ με τα νέα σου.!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by titi25

image.php?type=sigpic&userid=26621&dateline=1263488606
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια.....!!!!

Με το καλό να γεμίσει η αγκαλιά σου με το μωράκι σου...!! :D :D


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...