Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

τελικα υπαρχει μανουλα απο σαμο????


theolvas

Recommended Posts

διαβαζω,διαβαζω...δεν βρισκω τιποτα σχετικο.....η καταγωγη μου ειναι απο σαμο κ σκεφτομαστε μολις γεννηθει το τεταρτο μωρακι με το καλο να μετακομισουμε παλι εκει,για να μεγαλωσουν τα παιδια μας στον καθαρο αερα...(κι επειδη εκει ειναι κ τα χερια βοηθειας...)θα χαρω πολυ να τα λεμε...

λια


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

...μου το εχεις ξαναπει ελενη μου,αλλα δεν εχει τυχει να πεσω πανω σε καποιο ποστ της...μαλλον θα ειμαι η μοναδικη............


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω,διαβαζω...δεν βρισκω τιποτα σχετικο.....η καταγωγη μου ειναι απο σαμο κ σκεφτομαστε μολις γεννηθει το τεταρτο μωρακι με το καλο να μετακομισουμε παλι εκει,για να μεγαλωσουν τα παιδια μας στον καθαρο αερα...(κι επειδη εκει ειναι κ τα χερια βοηθειας...)θα χαρω πολυ να τα λεμε...

λια

Μπράβο σας!Την καλύτερη δουλειά θα κάνετε!Κι εγώ είμαι από Σαντορίνη, αλλά πήραμε την απόφαση να μείνουμε στη Νάξο,γιατί μας αρέσει πολύ!Θέλουμε να μεγαλώσουμε τα παιδάκια μας σε ένα καλύτερο περιβάλον.Η Αθήνα δεν αντέχεται άλλο...!!Εσύ έχεις μεγαλώσει στη Σάμο?


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα μαριγω...ναι...γεννηθηκα κ μαγαλωσα ως τα 17 μου στη σαμο.μετα εκανα διαφορες αποπειρες (σχετικα με το σε ποιο μερος της ελλαδας θελω να μεινω) κ κατεληξα στην αθηνα για σπουδες.μετα βρηκα τη δουλεια στο χιλτον,κ αργοτερα κ το συζυγο,κ απο συνηθεια μειναμε στην αθηνα.τωρα ομως που ερχεται κ το τεταρτο παιδακι,μην εχοντας κανεναν απο τις οικογενειες μας στην αθηνα,κ για να προσφερουμε την καλυτερη ποιοτητα ζωης στα παιδια,εχουμε βαλει μπροστα το σχεδιο της μετακομισης.βεβαια πρεπει να γινουν πολλα πριν (κ κυριοτερο να γεννησω),αλλα πιστευω μεχρι το τελος της χρονιας να ειμαστε εκει...

να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου...τοξοτινα κι εσυ...εγω βεβαια σε λιγο θα εχω απο ολα τα ζωδια......

η σαντορινη μου αρεσει πολυ...κ η ναξος επισης,αλλα θα ψηφιζα σαντορινη.........


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θέλετε και να είστε στη Σάμο τα Χριστούγεννα που θα έρθουν!Και εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή έγκυμοσύνη,μια εύκολη γέννα κι ένα υγιέστατο μωράκι.

Όσο για μένα,αν και στη Σαντορίνη θα με δεχτούν πιο εύκολα αφού είμαι απο και, επιλέξαμε τη Νάξο γιατί είναι και πιο μεγάλο μέρος για τα παιδιά και φαντάζομαι θα είναι καλύτερα τα σχολεία(δεν ξέρω,υποθέτω).

Πάντως κι εμείς για μια καλύτερη ποιότητα ζωής θα πάμε!Και για λιγότερο άγχος..!!!:P


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

ε,ναι...σιγουρα για λιγοτερο αγχος...εδω συνεχεια τρεχουμε κ στην τελικη δεν κανουμε καθολου ζωη...για να βρεθουμε ολοι μαζι στο σπιτι,πρεπει η να ειναι βραδυ (κ να μη δουλευει ο αντρας μου,πραγμα σπανιο),η να ειναι αρρωστα τα παιδια...κ σκεψου οτι ειναι μικρα ακομα,που να μεγαλωσουν κ να εχουμε κ φροντηστηρια..........


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

...παντως η κουμπαρα μου (χωρισμενη με παιδι)τα παρατησε ολα κ πηγε στη σαντορινη οπου εμεινε 3 χρονια κ μου ειχε πει πολυ καλα λογια για το δημοτικο.εμενε στο καμαρι.


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kι εμείς με τις δουλειές δε βλεπόμαστε και πολύ.Δουλεύουμε αντίθετες βάρδιες με το σύζυγο,για να μπορούμε να αφήνουμε τα παιδιά μόνο για 2-3 ώρες στη γιαγιά που είναι μεγάλη σε ηλικά και δε μπορεί.Άγχος,τρέξιμο και τελικά ούτε που βλεπόμαστε κ πολύ.Και τα μισά σαββατοκύριακα ο σύζυγος δουλεύει,οπότε καταλαβαίνεις!Αφού φέτος προσπαθώ να πάω θέατρο τη μικρή κ δεν τα έχω καταφέρει.Τουλάχιστον εκεί μπορεί να μην έχει θέατρα κ.ά ,αλλά θα είμαστε όλη η οικογένεια μαζί κι αυτό είναι πιο σημαντικό!


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ!Με ξεσηκώνεις τώρα με τη Σαντορίνη!Έχω να πάω από μικρή και δεν ξέρω τι γίνεται εκεί.Στη Νάξο έχω πάει πολλές φορές και την έχω αγαπήσει.Βέβαια,αν βρούμε τις συνθήκες που θέλουμε κ τη δουλειά εκεί, μπορεί κ να πάμε,δεν ξέρω.Είμαι ακόμα λίγο μπερδεμένη!


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο...κι εγω προτιμω να μην εχει κ τοσα πολλα απο αποψη ζωης,αλλα τουλαχιστο θα εχει καθαρο αερα,κ θα ειμαστε ολοι μαζι...το μονο που με ανησυχει ειναι το αν εκει θα μπορω να προσφερω στο δημητρη μου αυτα που του ειναι απαραιτητα απο αποψη εκπαιδευσης...(ο δημητρης μου εχει μια μορφη αυτισμου,αλλα παει καλα με την πρωιμη παρεμβαση).βεβαια μεχρι να καταφερουμε να παμε,ισως κ να μη χρειαζομαστε πια....

εχουμε ηδη βαλει το σπιτι μας προς πωληση,κ αν τα καταφερουμε,θα πουλησουμε κ το ταξι,κ θα εχουμε αρκετα για να ξεκινησουμε...απο επαγγελματικης αποψης,ολο κ καποια δουλεια οδηγου θα βρεθει για τον αντρα μου, (κ στην πορεια μπορει να βφει κ καμια προκηρυξη για δημοσιο,αφου θα ειμαστε κ πολυτεκνοι).οσο για μενα,εδω δε δουλευω,αλλα ειμαι μαγειρισα (δουλευα στο χιλτον πριν τα παιδια),οποτε ολο κ κατι θα βρεθει εκει,που θα εχω κ τη μαμα μου να μου κραταει τα παιδια.....

το πως τα καταφερνω,δεν ξερω να σου πω...ενταξει παντως,δεν εχω κ ιδιεταιρο προβλημα,αν εξαιρεσεις οτι εχω παραμελησει το εαυτο μου γιατι οταν εχω χρονο,δεν εχω κουραγιο....με βοηθαει κι ο συζυγος πολυ...μεχρι πριν λιγο καιρο ειχα κ μια κοπελα που ερχοταν για 4 ωρες κ εκανε κ δουλειες,αλλα λογω οικ στενοτητας τη σταματησα προς το παρον κ την κρατησα μια φορα την εβδομαδα για το σπιτι κ κυριακη πρωι για να παω τα παιδια στον παιδοτοπο...για πιο μετα που θα φουσκωσω,δεν ξερω...ισως να μπορεσει να ερθει η μαμα μου (δεν θελω να τη ζορισω γιατι χασαμε το μπαμπα μου πριν 3 μηνες κ ειναι ρακος...)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Τα συλληπητήριά μου για τον μπαμπά σου.Nα είστε καλά να τον θυμόσαστε!

Σας εύχομαι όλα να σας πάνε όπως τα θέλετε! Και μακάρι να βρεις για το Δημητράκη σου την κατάλληλη εκπαίδευση στη Σάμο,γιατί είναι πολύ σημαντικό.Όμως το πιο σημαντικό είναι ότι τον αγαπάτε!Εύχομαι όλα να σας πάνε καλά.Και πάλι μπράβο που το πήρατε απόφαση.

Κι εμεις πουλήσαμε το σπίτι μας για να πάμε να ζήσουμε τη ζωή που θέλουμε.

Πάντως το να έχεις 3 παιδιά και να περιμένεις και 4 είναι λίγο σπάνιο στις μέρες μας.Και σ'αυτό σε συγχαίιρω!!


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...