Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

Γέννησε η ramonitsa μας!!!


nnm003

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΡΑΜΟΝΙΤΣΑΑΑΑ!!!

Να σου ζήσει ο παίδαρος, ο ζυμαρούλης σου, να είναι γερός και τυχερός και να τον δεις όπως επιθυμείς!

Μαρή, 4 κιλά??? Αυτός είναι έτοιμος να πάει φαντάρος!!!

Μπράβο, κοριτσάρα μου!

Τώρα πήρα χαμπάρι ότι γέννησες, γιατί χθες βράδυ γέννησε και η ξαδέλφη μου τον δικό της μπέμπαρο, ο οποίος είναι 3.800, σωστός άντρας κι αυτός!

Link to comment
Share on other sites

Ραμονιτσα μου......οχι δεν αγνοησα επιτηδες το θεμα σου!!!μολις το ειδα η ερμη μανα!!! :) :) :)

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο σου κοριτσι μου!!!Εφερς επιτελους στο κοσμο το ζυμαρουλη σου και μπορεις να τον αγκαλιασεις και να τον λιωσεις στα φιλακια!!Να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενοι οσο σημερα και να καμαρωσετε το αντρακι σας να μεγαλωνει και να σας κανει περηφανους!!!!!!!!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Πολλα πολλα φιλια στα -σιγουρα-στρουμπουλα ζυμαρενια μπουτακια του κ φυσικα κ στον ραμονακοοοοοοο!!!!!!!!(μη ζηλεψει ο καημενουλης;))


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

ramonitsaaa να σου ζησει ο παιδαρος!!

Ζυμαρουλης ονομα και πραγμα .....

Γερος και καλοτυχος να ειναι και οσο για εσενα εισαι ηδη μια ερωτευμενη και ξετρελαμενη μανουλα!!!!

Να ειστε παντα καλα και ευτυχισμενοι με το μπομπιρακο σας!!!!

Μπραβο ρε θηριο ..μεσα σε τρεις ωριτσες ολοκληρο αντρακι ??????

Περιμενουμε νεααα .....

Φιλια πολλαααα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


372222esaor0wusx.gif ραμονίτσα μου συγχαρητήρια, να σου ζήσει ο παίδαρος . μα καλά 4 κιλά και σε 3 ώρες;;;;μπράβο ρε κοπέλα μου, κάτι ήξερες και τον έλεγες ζυμαρούλη.περιμένουμε να μας πείς τις λεπτομέρειες και φυσικά την αντίδραση του ραμόν στην πρώτη τους συνάντηση.φιλάκια

tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλα μου, πολλά πολλά συγχαρητήρια, καλώς τον υποδέχτηκες τον γιο σου, εύκολα και όμορφα απ'ότι φαίνεται, έτσι όμορφη και εύκολη να είναι και η συνέχεια της ζωής σας.

Με το καλό η επιστροφή στο σπίτι, πολλά φιλιά!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

ραμονίτσα μου γλυκιά συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααα

πάλι τελευταία το είδα το νεο. σήμερα σε σκεφτόμουν και μπήκα για να δώ και τσουπ!!!!!!

να σου ζησει ο ζυμαρουλης να ειναι παντα υγιεις και τυχερός και εσείς πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!

με το καλό όταν γυρισετε σπιτάκι σας να μπεις να μας περιγράψεις την εμπειρία σου. φιλακια στα μπουτακια του!

Link to comment
Share on other sites

κουμπαρια μου αγαπημενα!!!!

γερος και καλοτυχος!!!

να ειστε γεροι και οι τρεις σας, να χαρητε της μοναδικες στιγμες που ερχονται με τον γιο σας!!

σε θαυμαζω που καταφερες και γεννησες φυσιολογικα!!!

σας αγαπω πολυ! καλα 40 ευχομαι!

με το καλο αυριο στο σπιτακι σας..

την αγαπη μας ΔΕΣΠΟΙΝΑ+ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ.


as1cEUD003-0010ODU4ODM4amR8MjYzZGp8byBtcGVtcGFrb3MgbW91IGVpbmFpIA.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...