Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Γέννησε η ramonitsa μας!!!


nnm003

Recommended Posts

Άργησα αλλά το πήρα χαμπάρι το ευχάριστο το γεγονός!

Κούκλα μου να σου ζήσει ο παίδαρος!!!!! Γερός, δυνατός και τυχερός!!! Να τον δεις όπως ποθείς!!!

Και δεν μπορώ να μη σχολιάσω... θυμάσαι για τον δικό μου τον άντρακλα που σχολίαζες???? Μια χαρά άντρακλας βγήκε κι ο δικός σου! Ίδια κιλά κι ίδιες ώρες! Λες να σου βγει κι εσένα αντάρτης??? Περιμένουμε εντυπώσεις εντός των ημερών!!! Γιατί ακόμα δεν έχεις δει τπτ!!!! :lol:;)

Η daskala.

Επεξεργάστηκαν by mikio
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο χριστός και η παναγια! ελληνικα ειναι αυτα;;;;;;:lol::lol::lol::lol:

ποιο ελληνικά δεν γίνετε σου λέω είναι από αυτά που επί τουρκοκρατίας κρατήθηκαν ανέγγιχτα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Μαμά τ'λευτεράκ' κι Αγγελ'κή, ιγώ τα καταλαβαίνω αυτά απ' γράφ'τι, αλλά δεν τα κρένω καλά.

Είμαι απ' του Βόλου (όχ' μέσα, από χουργιό, ίμι σαρακατσάνα) κι ο άντρας μ' είν' αρτνιός!

Άμα παϊένω στου χουργιό τ' αντρός μ', μι τα πεθερ'κά μ' σνοϊέμαι καλά, αλλά και στου θ'κό μ' του χουργιό, έτσ' τα κρένω με τς γιαγιάδες, απ' αλλιώς δεν σινοϊέμαι!

Link to comment
Share on other sites

ο χριστός και η παναγια! ελληνικα ειναι αυτα;;;;;;:lol::lol::lol::lol:

αη μαρι :D:D:D ακουρμασ καλα τι θα σπου: τιρα αγαλιι αγαλιι να τα μαθαινς κι συ που σι κατ απ τ αυλακ...κοιτα μη μου ρθεςι για καφε κι δε τ ξερς γιατι αααααα :D

Link to comment
Share on other sites

Μαμά τ'λευτεράκ' κι Αγγελ'κή, ιγώ τα καταλαβαίνω αυτά απ' γράφ'τι, αλλά δεν τα κρένω καλά.

Είμαι απ' του Βόλου (όχ' μέσα, από χουργιό, ίμι σαρακατσάνα) κι ο άντρας μ' είν' αρτνιός!

Άμα παϊένω στου χουργιό τ' αντρός μ', μι τα πεθερ'κά μ' σνοϊέμαι καλά, αλλά και στου θ'κό μ' του χουργιό, έτσ' τα κρένω με τς γιαγιάδες, απ' αλλιώς δεν σινοϊέμαι!

:D:D:D μπιπιτσαμ ισαστε του τελειου ζευγαρ... ιπιρος -θισαλια 1-1...ακ να δεις τωρα...ο θκος μ ου αντρας εινιι απ τη μυτλιν...κι ικει ετσι τα μλαν,αλλά βαζουν μαρι κουπελ μ και του -ελι στου τελους τσ καθι λεξς κι εινι ασταααα...λεν μουρελι μ ινω του σουστο εινι μουρ μ...ιμενα εικι μι φουναζουνι αγγλικελι μ, αλλα μι φουναζουν πουλες φουρές μεχρι να του καταλαβου οτι φουναζουν ιμενα...τι κι αν τσ λεου οτι του σουστο εινι αγγ'λικι μου,τιπουτα αυτουνοι...εικειιιιιι..:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε τρελλοκομεια τι λετε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

καντε ενα εξπλανεϊσιον...χαχαχχαχα

Βπίτσα ;;;;;;;;;;;;;;;;; τι διαλεκτος ειναι αυτη καλε;;;;;;;;;;;;;;

Ποποοοοοοοο κοριτσια πολυ με κανατε να γελασω....

Λευτεραααααααααααααααακηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ακουςςςςςςςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ποιο ελληνικά δεν γίνετε σου λέω είναι από αυτά που επί τουρκοκρατίας κρατήθηκαν ανέγγιχτα
Μαμά τ'λευτεράκ' κι Αγγελ'κή, ιγώ τα καταλαβαίνω αυτά απ' γράφ'τι, αλλά δεν τα κρένω καλά.

Είμαι απ' του Βόλου (όχ' μέσα, από χουργιό, ίμι σαρακατσάνα) κι ο άντρας μ' είν' αρτνιός!

Άμα παϊένω στου χουργιό τ' αντρός μ', μι τα πεθερ'κά μ' σνοϊέμαι καλά, αλλά και στου θ'κό μ' του χουργιό, έτσ' τα κρένω με τς γιαγιάδες, απ' αλλιώς δεν σινοϊέμαι!

αη μαρι :D:D:D ακουρμασ καλα τι θα σπου: τιρα αγαλιι αγαλιι να τα μαθαινς κι συ που σι κατ απ τ αυλακ...κοιτα μη μου ρθεςι για καφε κι δε τ ξερς γιατι αααααα :D

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ μ'αρεσετε!:P

ραμονιτσουουουουλιιιιιιι! ου ου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλε τρελλοκομεια τι λετε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

καντε ενα εξπλανεϊσιον...χαχαχχαχα

Βπίτσα ;;;;;;;;;;;;;;;;; τι διαλεκτος ειναι αυτη καλε;;;;;;;;;;;;;;

Ποποοοοοοοο κοριτσια πολυ με κανατε να γελασω....

Λευτεραααααααααααααααακηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ακουςςςςςςςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα το τικερακι ειναι τελειο! στοιχηματιζω οτι ο ζυμαρουλης ειναι φτυστός με το μπεμπε στο τικερ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλε τρελλοκομεια τι λετε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

καντε ενα εξπλανεϊσιον...χαχαχχαχα

Βπίτσα ;;;;;;;;;;;;;;;;; τι διαλεκτος ειναι αυτη καλε;;;;;;;;;;;;;;

Ποποοοοοοοο κοριτσια πολυ με κανατε να γελασω....

Λευτεραααααααααααααααακηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ακουςςςςςςςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ραμονίτσααααα!

Τι κάνει ο ζυμαρούλης?

Θηλάζεις αποκλειστικά?

Δώστου μερικά φιλάκια ρουφηχτά στα μπουτάκια και στα μαγουλάκια!

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D μπιπιτσαμ ισαστε του τελειου ζευγαρ... ιπιρος -θισαλια 1-1...ακ να δεις τωρα...ο θκος μ ου αντρας εινιι απ τη μυτλιν...κι ικει ετσι τα μλαν,αλλά βαζουν μαρι κουπελ μ και του -ελι στου τελους τσ καθι λεξς κι εινι ασταααα...λεν μουρελι μ ινω του σουστο εινι μουρ μ...ιμενα εικι μι φουναζουνι αγγλικελι μ, αλλα μι φουναζουν πουλες φουρές μεχρι να του καταλαβου οτι φουναζουν ιμενα...τι κι αν τσ λεου οτι του σουστο εινι αγγ'λικι μου,τιπουτα αυτουνοι...εικειιιιιι..:D

Τι κάν'ς Αγγελ'κή μ'?

Απ'τ' Μιτλιν ειν' ου άντρα σ'?

Πήγα μια φουρά κι μόνου ιγώ συνενογιόμαν μ' αυτνούς ικί! Οι άλλ' ήθελαν μιτάφρασ'!

Σκώθ'κα σήμερις πουρνό πουρνό, με πόναγ' η κλιά μ', μ' ήρθε η περίουδους. Έφκιαξα τον γκαφέ μ', τραβάω κι το τσιγάρο μ', διαβάζου αυτά απ' γράφ'ς κι γιλάου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κάν'ς Αγγελ'κή μ'?

Απ'τ' Μιτλιν ειν' ου άντρα σ'?

Πήγα μια φουρά κι μόνου ιγώ συνενογιόμαν μ' αυτνούς ικί! Οι άλλ' ήθελαν μιτάφρασ'!

Σκώθ'κα σήμερις πουρνό πουρνό, με πόναγ' η κλιά μ', μ' ήρθε η περίουδους. Έφκιαξα τον γκαφέ μ', τραβάω κι το τσιγάρο μ', διαβάζου αυτά απ' γράφ'ς κι γιλάου!

να τη και η αλλη!:P

Link to comment
Share on other sites

Ραμονάκι μου γλυκό να σου ζήσει ο παίδαρος.να είναι γερός και ευτυχισμένος.φιλάκια πολλά στα μπουτάκια.


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

Καλε τρελλοκομεια τι λετε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

καντε ενα εξπλανεϊσιον...χαχαχχαχα

Βπίτσα ;;;;;;;;;;;;;;;;; τι διαλεκτος ειναι αυτη καλε;;;;;;;;;;;;;;

Ποποοοοοοοο κοριτσια πολυ με κανατε να γελασω....

Λευτεραααααααααααααααακηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ακουςςςςςςςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΚΟΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΑΚΟΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΕΧΡΙ ΙΔΟ ΑΚΟΥΓΗΤΗ ΜΑΡΙ ΤΟΥ ΚΑΡΚΑΡΣΑΜΣ

από δω και περά μονό θα γελάς ξέρεις ποσό φορές είμαι χάλια και μια σκανδαλιά του Λευτερακη με κάνει να γελώ σαν την τρελή ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΧΙΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ

ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΕΔΩ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΘΑ ΣΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΣΟΥΠΡΜ

ΚΟΠΕΛΟΥΔΙΜ

ΣΙΚΟΥΣΙ ΚΑΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΜΗΝ ΑΙ ΑΙ ΑΙ …..!!!!!


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

raminitsa μου να σου ζησει ο παιδαρος!!!

με δυο μερες διαφορα ερωτευτηκαμε βλεπω!!!

πολυ τρεξιμο απ'οτι βλεπω.και μια απ΄τα ιδια ειμαι, ισως και λιγο χειροτερα γιατι δε θελω να παραμελω και την πριγκιπισσα μου και ετσι ο υπνος ειναι ειδος πολυτελειας πια...δε με πειραζει ομως.οταν τα κοιταω παιρνω δυναμη και δε με ενοχλει τιποτα.να δω ποτε θα τα πουμε τωρα...καλη δυναμη φιλεναδα!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...