Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

Γέννησε η ramonitsa μας!!!


nnm003

Recommended Posts

Ραμόνα!!!!!!!!!!!

Εγινες μαμα κοριτσάκι!!!!!!!!!!

Να σας ζησει ο ζυμαρούλης σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ειναι παντα ευτυχισμένος και να του δώσει η ζωή όλα τα καλά...

Αχ,ειμαι τοσο συγκινημένη για σένα...

Μπραβο κοπέλα μου και σε 3 ωρες μόνο!!!!!!!!

ΥΓ.Μακ, πολυ αμφιβάλω για τα 60 εκατοστά, με τετοια δίμετρη μάνα μη σου πω οτι θα βγηκε και 70εκ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πατριωτισσα σου ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολοι παντα τοσο ευτυχισμενοι οσο τωρα που εχετε το μωρακι σας!! να το χαιρεστε και να ειναι παντα γερο και καλοτυχο!!!!!!!!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ραμονιτσακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!

Καλε τι παιδαρο εκανες????........4 κιλααααα!!!!!!!Ουαουυυυυυ!!!!

Ολοκληρος αγοραρος....και θα συμφωνησω κι εγω οτι πρεπει να ειναι και πανυψηλος!!!:D:D:D

Να τον χαιρεστε κοριτσακι μου...να ναι γερος και καλοτυχος!!!!

Πολυ πολυ χαρηκααααα!!!!

Περιμενουμε να γυρισεις πισω με το καλο και να μας τα πεις οοοολα!!!

Σε φανταζομαι να τον λιωνεις στα φιλια..εεε!!:lol::lol::lol::lol:

Εχεις τον ζυμαρουλη σου αγκαλια τωρα και ευχομαι αυτη την ευτυχια και χαρα που νιωθεις να την εχεις για παντα στην ζωη σου!!!!

Φιλακιααα πολλααααα!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου να σας ζήσει ο ζυμαρούλης σου!!! Αντράκι σωστό βγήκε!!! Να ειναι πάντα υγιής, καλότυχος και δυνατός στην ζωη του και εσεις να τον καμαρώνετε καθημερινά!!!!!!! :):):)


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1197329t2pis5ynk9.gif

Μαρηηηηηηηηηηηηη απο που τον εβγαλες 4 κιλα παιδαρο??????????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΖΩΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!

Τον ξεπεταξες ε????ανυπομονουσε να σε συναντησει γιαυτο!!!!φιλακια πολλα στο καινουριο μελος της οικογενειας τρελομαμα!!!!!:-P:-P:-P


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

1128072sgaik5untl.gif

Ραμονιτσααααααααα !!!!!! Μπραβο κοριτσακι να σας ζησει ο παιδαρος, παντα καλοτυχος ευτυχισμενος και χαρουμενος σα τη μαμα του!!!!!

Καλη επιστροφη στο σπιτακι σας!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

1574446g1ruu08tba.gif

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!

Παίδαρος ο μπόμπιρας!!!! όχι ότι δεν είχε που να μοιάσει!!! πάντα γερό και ευτυχισμένο να είναι το ζουζούνι σας!!!


b52aac6caf085f.pngf52aac7e2cd389.png

Κάθε μέρα σου μια μικρή ζωή...

Link to comment
Share on other sites

1678835f0w91t0nm4.gif

Συγχαρητήρια μπουμπουκουτσουτού μουυυυυ!!!!:D

Εύχομαι ο ζυμαρούλης σου να είναι πάντα υγιής,χαρούμενος και τυχερός!!!!

Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας και να μας πεις όοοολες τις λεπτομέρειες!


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1197329t2pis5ynk9.gif

Μαρηηηηηηηηηηηηη απο που τον εβγαλες 4 κιλα παιδαρο??????????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΖΩΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!

Τον ξεπεταξες ε????ανυπομονουσε να σε συναντησει γιαυτο!!!!φιλακια πολλα στο καινουριο μελος της οικογενειας τρελομαμα!!!!!:-P:-P:-P

θες να σου πει;;;;;; αει μαρη!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...