Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

καλημερα και καλό μηνα!!!

mafalda το πρωι, οπως σε βολευει. εγω θα ειμαι σιγουρα με την Κωνσταντινουλα. τωρα τι καφε θα πιω, αλλο θεμα......

κι εγω τελικά δεν μπορω αυριο. την παρασκευη μπορειτε???


Τα κορίτσια μου

Αναστασια 24/09/2007

Κωνσταντινα 31/08/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Και εμείς μπορουμε την Παρασκευή. Τι θα λέγατε να πηγαίναμε στο παιδότοπο στη Κορίνθου; Μόνο που δεν έχει κοπέλα τα πρωινά. Εγώ θα έρθω ΄με το μωρό σίγουρα. και αν πάμε παιδότοπο παίρνω και το Χρήστο.


Σε ευχαριστώ που ήρθες και με έκανες μανούλα!

858edac668.png

c10a81dc7c.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Και εμείς μπορουμε την Παρασκευή. Τι θα λέγατε να πηγαίναμε στο παιδότοπο στη Κορίνθου; Μόνο που δεν έχει κοπέλα τα πρωινά. Εγώ θα έρθω ΄με το μωρό σίγουρα. και αν πάμε παιδότοπο παίρνω και το Χρήστο.

δεν εχει κοπελα??? και τα παιδια πως παιζουν? μονα τους?


Τα κορίτσια μου

Αναστασια 24/09/2007

Κωνσταντινα 31/08/2009

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα αν και με αγχώνει λίγο ο παιδότοπος με το μωρό (από άποψη ιώσεων). Βλακεία το ξέρω μιας και έχει 2 αδέρφια που πηγαινοφέρνουν αντίστοιχες ιώσεις από το σχολείο. Τέλος πάντων κανονίστε όπως μπορείτε και αν έχω θέμα απλά δε φέρνω το μωρό.

Link to comment
Share on other sites

Δυο φορες που εχει πάει ο αντρας μου το Χρήστο πρωι ήταν μόνο ο Χρήστος και έπαιζε με τον αντρα μου. Και εγώ το σκέφτομαι με τις ιώσεις αλλά αν δεν έχει αλλα παιδάκια και ο μικρός μου είναι στο καρότσι πως να κολλήσει; Πάντως δεν έχω πρόβλημα πάμε όπου θέλετε. Αρκεί να μην έχει τσιγάρα.


Σε ευχαριστώ που ήρθες και με έκανες μανούλα!

858edac668.png

c10a81dc7c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Βλέπω πως οι περισστερες προτιμάτε τη Βεσο. Κατα τις 11 βολευει; Να πάει και η Βικυ με την ησυχία της ΙΚΑ. Ας δούμε λοιπον ποιες θα είμαστε;

1.Ευη και μπεμπουλης

2.Σωτηρια

3.Mafalda2

4.Βικυ

5.

6.


Σε ευχαριστώ που ήρθες και με έκανες μανούλα!

858edac668.png

c10a81dc7c.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Βλέπω πως οι περισστερες προτιμάτε τη Βεσο. Κατα τις 11 βολευει; Να πάει και η Βικυ με την ησυχία της ΙΚΑ. Ας δούμε λοιπον ποιες θα είμαστε;

ΧΜ!!!!11.30 πρεπει να φυγω γιατι 12σχολαει ο μικρος.....

ικα θα παω κατευθειαν απο το σχολειο....αν μπρειτε 10...με βολευει..να προλαβω να σας δω λιγο....:oops:


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1.Ευη και μπεμπουλης

2.Σωτηρια

3.Mafalda2

4.Βικυ

5.Εύη και μάλλον Κωνσταντίνα.

6.

εγω μπορω και νωριτερα, αν εσεις μπορειτε. αλλα οτι βολευεστε οι περισσοτερες,ειμαι οκ εγω

------------------

πως σας φανηκε το χθεσινό μαθημα?? δεν [ρολαβα να σας χαιρετησω στο τελος......


Τα κορίτσια μου

Αναστασια 24/09/2007

Κωνσταντινα 31/08/2009

Link to comment
Share on other sites

Πάντως VESO στις καφετέριες καπνίζουν μέσα όπως και σε όλες τις καφετέριες απλά θα πάμε σε καμιά μεγάλη. Και γώ μέσα για αύριο 1,5 θέση κρατήστε μου!χαχα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως VESO στις καφετέριες καπνίζουν μέσα όπως και σε όλες τις καφετέριες απλά θα πάμε σε καμιά μεγάλη. Και γώ μέσα για αύριο 1,5 θέση κρατήστε μου!χαχα!

στο Παναχαικο δεν καπνιζουν! ειναι τσεκαρισμένο!


Τα κορίτσια μου

Αναστασια 24/09/2007

Κωνσταντινα 31/08/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...