Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts

Kαλημέρααα!!!

Μαράκι ειχα μονήρη ομφαλική αρτηρία κ με έστειλε Αθηνα για έμβρυοκαρδιογράφημα και επανάληψη β επιπέδου σε μια συνάδελφο του!!

Επίσης εκείνη την μέρα με μέτρησε κ ειχα 15 πίεση κ με έστειλε κ μένα σε καρδιολόγο κ επρεπε να προσέχω διατροφή κ τέτοια κ να μετριέμαι καθημερινά

Είχα κ λίγο αμνιακό υγρό !!

Ολα αυτά τα ανακαλύψαμε στην Β επιπέδου!!

Μαριακου τι κάνει το χαμομήλι??


weBzp2.png

qUMVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημέρααα!!!

Μαράκι ειχα μονήρη ομφαλική αρτηρία κ με έστειλε Αθηνα για έμβρυοκαρδιογράφημα και επανάληψη β επιπέδου σε μια συνάδελφο του!!

Επίσης εκείνη την μέρα με μέτρησε κ ειχα 15 πίεση κ με έστειλε κ μένα σε καρδιολόγο κ επρεπε να προσέχω διατροφή κ τέτοια κ να μετριέμαι καθημερινά

Είχα κ λίγο αμνιακό υγρό !!

Ολα αυτά τα ανακαλύψαμε στην Β επιπέδου!!

Μαριακου τι κάνει το χαμομήλι??

Υποψιάζεται γαστρεντερίτιδα.Οπότε θέλει για κανά 2 μέρες χαμομήλι για να αποκλείσουμε αυτό το ενδεχόμενο.Μου είπε ότι δεν μπορούμε να κάνουμε κ κάτι άλλο.Όλα καλά εσύ τώρα?δεν είναι κάτι ανησυχητικό?


pregnant-1377147600z4z1389852000z0.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΟΥΤΕ ΟΛΕΣ... ΘΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ Κ ΘΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΣΕΙΡΑ... ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΧΤΕΣ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ 592 ΓΡ..

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΕΝΩ ΕΓΩ ΜΠΕΝΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΕ???

ARISTEA SOK ΕΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕΣ ΧΑΧΑΧΑ SUPER ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ Κ ΟΙ ΝΕΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΥΞΑΝΟΜΑΣΤΕ...

ΑΧ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ 2ο ΤΟ ΓΕΝΝΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΟΚΑΡΕ!!!!!! ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΛΕΕΕΙ!! ΠΡΙΝ ΤΙΣ 37?? Κ ΑΠΡΙΛΙΟ ΚΑΙ ΚΡΙΟ????

ΤΕΣΠΑ ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ 1η ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΠΟΤΕ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μωράκια Μαΐου 2014

sofia12 ~ 7/5 - αγόρι - Λητώ

NATASA83 ~ 10/5 - κορίτσι - Γαία

_Aristea ~ 18/5 - αγόρι - Λητώ

maraki 83 ~ 19/5 - κορίτσι - Λητώ

i want to be mama ~ 19/5 - κορίτσι

Smurfita ~ 22/5 - κορίτσι

SnowFlake ~ 27/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρόδου

christy1984 ~ 5/6 - αγόρι

μαριακου ~


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Νατάσα την αλλαξα λιγο τη λιστα να φαινεται ομορφη:D

Μπραβο για τη β' ..

Μωρε ποσο πιο νωρις να γεννησεις; δε πιστευω:rolleyes::rolleyes:

Μαρια ελπιζω να μην ειναι γαστρεντεριτιδα.. Γενικα ας μην ειναι τιποτα.. Ξεκουρασου και ισως περασουν ολα!

Καλη επιτυχια στα κοριτσια που εχουν αυριο β... Ολα να πανε καλα!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρααα!!!

Μαράκι ειχα μονήρη ομφαλική αρτηρία κ με έστειλε Αθηνα για έμβρυοκαρδιογράφημα και επανάληψη β επιπέδου σε μια συνάδελφο του!!

Επίσης εκείνη την μέρα με μέτρησε κ ειχα 15 πίεση κ με έστειλε κ μένα σε καρδιολόγο κ επρεπε να προσέχω διατροφή κ τέτοια κ να μετριέμαι καθημερινά

Είχα κ λίγο αμνιακό υγρό !!

Ολα αυτά τα ανακαλύψαμε στην Β επιπέδου!!

Μαριακου τι κάνει το χαμομήλι??

Snowflake κανονικά είναι τρεις οι αρτηρίες στον ομφάλιο λώρο? Δηλαδή αυτό δυσκόλευε το μωρό να σιτιστεί? για την πίεση φοβήθηκε για προεκλαμψία μάλλον.


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μωράκια Μαΐου 2014

sofia12 ~ 7/5 - αγόρι - Λητώ

NATASA83 ~ 10/5 - κορίτσι - Γαία

_Aristea ~ 18/5 - αγόρι - Λητώ

maraki 83 ~ 19/5 - κορίτσι - Λητώ

i want to be mama ~ 19/5 - κορίτσι

Smurfita ~ 22/5 - κορίτσι

SnowFlake ~ 27/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρόδου

christy1984 ~ 5/6 - αγόρι

μαριακου ~

Μπράβο κοριτσια για την λίστα.Τα κοριτσάκια πάντα πιο πολλά από τα αγοράκια.

Ας ελπίσουμε κορίτσια του μαγιού (μαίου) να μην εχουν αρχίσει οι πολλές ζέστες τοτε που θα γεννήσουμε ,γιατι εγω απο τώρα εχω αρχισει να ιδρώνω και το βράδυ στον ύπνο μου αλλα και την μέρα πολύ επίσης. Εσεις το παθαίνετε αυτο?


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ασε Μαρακι και εγω πολλες φορες το βραδυ ιδρωνω στη πλατη..

Δε τη μπορω τη ζεστη γμτ.. να δουμε πως θα βγαλουμε το καλοκαιρι:rolleyes:


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μωράκια Μαΐου 2014

sofia12 ~ 7/5 - αγόρι - Λητώ

NATASA83 ~ 10/5 - κορίτσι - Γαία

_Aristea ~ 18/5 - αγόρι - Λητώ

maraki 83 ~ 19/5 - κορίτσι - Λητώ

i want to be mama ~ 19/5 - κορίτσι

Smurfita ~ 22/5 - κορίτσι - Γαία

SnowFlake ~ 27/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρόδου

christy1984 ~ 5/6 - αγόρι

μαριακου ~

Μπράβο βρε κορίτσια για τη λίστα! Συμπλήρωσα κι εγώ το μαιευτήριο που θα γεννήσω. Ζέστη δεν αισθάνομαι ακόμη εκτός από κάποιες φορές που με πιάνει δύσπνοια και κρύος ιδρώτας, αλλά άλλο αυτό. Ευτυχώς πάντως το καλοκαίρι θα έχουμε γεννήσει οπότε ας ελπίσουμε ότι θα ταλαιπωρηθούμε λιγότερο.

Νατάσα συγχαρητήρια για την β' επιπέδου! Πόσο πιο νωρίς θα γεννήσεις καλέ; Σου έδωσε πιθανότητες; Πω..πω..Απρίλιο και κριός...ο άντρας μου έχει αυτόν ακριβώς τον συνδυασμό!

μαριακου μακάρι να μην είναι γαστρεντερίτιδα και με το χαμομηλάκι να είναι όλα καλά!

SnowFlake τι νέα ήταν αυτά;;; Ελπίζω όλα να πάνε καλά και για εσένα και για το μικράκι!

Εμείς πήγαμε σήμερα για λίγο στα μαγαζιά και πήρα 2 παντελόνια εγκυμοσύνης. Ευτυχώς τώρα με τις εκπτώσεις μπόρεσα και βρήκα νουμεράκι. Αλλά γυρίσαμε γρήγορα γρήγορα πίσω γιατί με έπιασαν ζαλάδες και τάσεις για εμετο (δεν έμεινα βέβαια εκεί!), μου έπεσε και η πίεση...γενικά δεν το λέτε ότι ήταν μια καλή ημέρα! Τουλάχιστον η ζουζούνα είναι λιγάκι ζωηρούλα και μας φτιάχνει τη διάθεση!!!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μωράκια Μαΐου 2014

sofia12 ~ 7/5 - αγόρι - Λητώ

NATASA83 ~ 10/5 - κορίτσι - Γαία

_Aristea ~ 18/5 - αγόρι - Λητώ

maraki 83 ~ 19/5 - κορίτσι - Λητώ

i want to be mama ~ 19/5 - κορίτσι

Smurfita ~ 22/5 - κορίτσι - Γαία

SnowFlake ~ 27/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρόδου

christy1984 ~ 5/6 - αγόρι

μαριακου ~


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι αποψη εχετε για το καροτσι hauck malibu κ το graco evo;;; ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο! Αν εχετε ακουσει καποια κριτική πειτε μου!

Σοφια δε τα ξερω τα καροτσια εγω..

Θα πρεπει να τα δεις και τα δυο απο κοντα, να δεις αν ειναι ελαφρυα, να δεις ποσο χωρο πιανουν κλειστα κλπ

Δες και το υφασμα τους..;)


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...