Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Πώς είστε; Έχω να μπω λίγες μερούλες...

Διάβασα αυτά που γράφατε για τη δωρεά κι εμείς είμαστε υπέρ του να κάνουμε τη δωρεά στη δημόσια τράπεζα.

Soulio καλώς μας ήρθες και με το καλό να δεχτείτε το μωράκι σας!

Τις τελευταίες μερούλες μετά τη δουλειά πήγαμε βολτούλες στα μαγαζιά για να δούμε για καρότσι και κούνια. Πραγματικά χαρήκαμε πολύ, χαζέψαμε, ψιλοκαταλήξαμε, αλλά κυρίως το ευχαριστηθήκαμε. Να πω όμως τον "πόνο" μου... με γονείς και πεθερικά όπως έχω ξαναπεί δεν έχουμε και τις καλύτερες δυνατές σχέσεις και ιδιαίτερα μετά από προβλήματα που μου δημιούργησαν κατά τον Νοέμβριο. Από την ώρα που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη στα πεθερικά μου εκείνοι είπαν ότι θα μας πάρουν την κούνια του μωρού και όποτε μιλούσε ο άντρας μου μαζί τους του το ξαναέλεγαν. Σήμερα που βρήκαμε μια κούνια που μας άρεσε πάαααρα πολύ τους πήραμε τηλέφωνο να τους πούμε την τιμούλα και να δούμε αν είναι διατεθειμένοι να δώσουν ολόκληρο το ποσό κι εκείνοι μας είπαν αν είναι δυνατόν να μας στείλουν τα χρήματα σήμερα κιόλας. Όταν αντίστοιχα είχα μια κουβέντα σήμερα με τους δικούς μου για την κούνια κι αντίστοιχα για το καρότσι μου έκαναν ολόκληρη φασαρία. Ότι κακώς ανακατεύονται οι άλλοι και ότι είχαν πει εκείνοι ότι θα την έπερναν. Όμως ποτέ δεν μου είπαν στο παρελθόν κάτι τέτοιο και συγκεκριμένα είχαν δηλώσει ότι θα έπαιρναν μόνο μια καλαθούνα κι αν σας αρέσει (γνωρίζοντας ότι εμείς δεν θέλουμε καλαθούνα). Στο τηλέφωνο είπαν κι άλλα πολλά που πραγματικά με ενόχλησαν-πίκραναν και τους το είπα. Εγώ με τον άντρα μου ποτέ δεν ζητήσαμε από τους δικούς μας χρήματα και ό,τι κι αν έχουμε κάνει είναι από την δική μας τσέπη και τους δικούς μας κόπους. Πολλές φορές έχουν ευχηθεί άσχημα πράγματα για εμάς και να μην μας πάνε καλά- ακόμα και για την εγκυμοσύνη- και έχουμε κόψει τις σχέσεις (μόνο ένα τηλέφωνο που και που). Αλλά σήμερα ενοχλήθηκα βρε κορίτσια...συγγνώμη για το σεντόνι και τα παράπονα αλλά θα έσκαγα αν δεν τα έλεγα.

Να είστε όλες καλά! Φιλιά σε εσάς και τα μωράκια σας!!!

Κοριτσάκι μου εγω απορώ πως είναι δυνατόν

οι γονείς σας να ευχήθηκαν να μην σας πάει

καλά η εγκυμοσύνη? Για ποιο λόγο να σε

πικραίνουν οι ίδιοι σου οι γονείς? Να καθησετε

κάτω και να μιλήσετε να τα βρείτε.....και εσένα

θα βγουν απο μέσα σου πολυ σημαντικό

,εγω δεν θα μπορούσα να τα κρατήσω μέσα μου

, αλλα να βρείτε και μια χρυσή τομή. Τώρα αν

είναι πολύ δύσκολο αυτό ,τι να πω ας έχετε μόνο

τα τυπικά ,αλλα καλό είναι να τα βρείτε με τους

γονείς σου γιατί σίγουρα θα χρειαστείτε και βοήθεια

τώρα με το μωράκι.Εσύ δουλεύεις? ποιος θα κρατάει

το μωράκι?


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αα το βρηκα.. Στο Γαια ε;;

Ναι γλυκιά μου, το βρήκες!!!

Αναφορικά με γονείς και πεθερικά έχουμε βρει τους λόγους που έχουν γίνει έτσι οι σχέσεις και δυστυχώς ή ευτυχώς δεν διορθώνονται. Λόγω του παιδιού απλώς τους ενημερώσαμε χωρίς να περιμένουμε τίποτα περισσότερο και εννοείται ότι δδεν περιμέναμε να φτιάξουν ή να συσφιχτούν οι σχέσεις. Με τα πεθερικά μου μας χωρίζουν αρκετά χιλιόμετρα, μένουν στην επαρχία. Με τους δικούς μου μένουμε σχετικά κοντά αλλά δεν βλεπόμαστε καθόλου. Πριν τους ανακοινώσουμε την εγκυμοσύνη (το είπαμε μετά την α' αυχενική) είμασταν μέσα στην τρελή χαρά με τον άντρα μου και δεν μας ακουμπούσε τίποτα. Από την ώρα που το είπαμε και μετά μας έκαναν χοντρά χουνέρια. Γενικά έχουν την τάση να ανακατεύονται, να δημιουργούν παρεξηγήσεις και βρίσκονται σε έναν δικό τους πλασματικό κόσμο, σε μια δική τους πραγματικότητα και επίσης όταν λένε κάτι έχουν την απαίτηση να γίνεται και πράξη. Άλλο όμως να είσαι 18 και άλλο 26, 30 κλπ. και να φτιάχνεις την δική σου οικογένεια. Τέλοσπάντων έχουμε καταναλώσει με τον καλό μου άπειρες ώρες συζητήσεων και ψυχανάλυσης ώστε να αντιμετωπίσουμε τις πραγματικές αιτίες που μας οδηγούν σε συγκεκριμένες συμπεριφορές και ο ψυχολόγος μας έδιωξε στον 2ο μήνα γιατί μας είπε πως ότι ήταν να κάνει για εμάς το έκανε και το καλύτερο θα ήταν να μιλήσουν μαζί του οι οικογένειες!

Προσπαθώ λοιπόν να μην σκάω και να χαίρομαι την κάθε στιγμούλα που περιμένουμε το δικό μας θαυματάκι, κάνουμε όνειρα γι'αυτό και απλά σήμερα έτυχε αυτή η άσχημη ιστορία. Κατα τα άλλα θετική σκέψη και χαρούμενη διάθεση για εμάς, τους καλούς μας και τα μπεμπάκια μας!!!

:D:D:D:D


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου εγω απορώ πως είναι δυνατόν

οι γονείς σας να ευχήθηκαν να μην σας πάει

καλά η εγκυμοσύνη? Για ποιο λόγο να σε

πικραίνουν οι ίδιοι σου οι γονείς? Να καθησετε

κάτω και να μιλήσετε να τα βρείτε.....και εσένα

θα βγουν απο μέσα σου πολυ σημαντικό

,εγω δεν θα μπορούσα να τα κρατήσω μέσα μου

, αλλα να βρείτε και μια χρυσή τομή. Τώρα αν

είναι πολύ δύσκολο αυτό ,τι να πω ας έχετε μόνο

τα τυπικά ,αλλα καλό είναι να τα βρείτε με τους

γονείς σου γιατί σίγουρα θα χρειαστείτε και βοήθεια

τώρα με το μωράκι.Εσύ δουλεύεις? ποιος θα κρατάει

το μωράκι?

maraki μου η μητέρα και η πεθερά έχουν γλώσσα δηλητήριο και για τα ίδια τους τα παιδιά. Το έχουμε παρατηρήσει αυτό και σε εμάς και στα αδέρφια μας. Οι σχέσεις είναι καθαρά τυπικές και δεν υπάρχει περίπτωση να τα βρούμε γιατί αυτό θα σήμαινε ότι θα εισέβαλλαν για ακόμη μια φορά στη ζωή μας και θα μας έκαναν μπάχαλο όπως πολλές φορές στο παρελθόν. Όσο για την εγκυμοσύνη που λες παλιότερα η μητέρα μου είχε ρίξει και κατάρες κανονικές για να μην κάνω παιδάκι, οπότε όταν έμαθε ότι είμαι έγκυος 1ον της ήρθε εγκεφαλικό ότι τα καταφέραμε και 2ον συνέχεια λέει μην είσαι σίγουρα ότι θα πάνε όλα καλά. Βοήθεια δεν περιμένουμε με το μωρό. Εγώ δουλεύω, αλλά ευτυχώς μπορώ και βρίσκομαι πολλές ώρες στο σπίτι και ο άντρας μου είναι ένστολος οπότε έχει λίγο περίεργο ωράριο αλλά θα τα καταφέρουμε έστω και εναλλάξ. Είπαμε θετική σκέψη, κουράγιο και όλα θα πάνε καλά!!!:D:D:D:D


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κριμα κριμα, smurfita, αλλα και τι να κανεις;

Καλυτερα απο μακρυα λοιπον για να ειστε εσεις καλα!!!

Οσο για μετα, πολλα ζευγαρια δεν εχουν καθολου βοηθεια απο πουθενα, αλλα τα καταφερνουν δε γινεται αλλιως...Και ειναι αξιοι!!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιαΝαι αριστεα αυτο ειναι το βιντεο.Σοφια το βρηκα εδω

πιστευω να στο ανοιξει,θα εκπλαγεις με αυτα που λεει.

Περιμενω αγορακι και θα γεννησω στο ρεα.


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

maraki μου η μητέρα και η πεθερά έχουν γλώσσα δηλητήριο και για τα ίδια τους τα παιδιά. Το έχουμε παρατηρήσει αυτό και σε εμάς και στα αδέρφια μας. Οι σχέσεις είναι καθαρά τυπικές και δεν υπάρχει περίπτωση να τα βρούμε γιατί αυτό θα σήμαινε ότι θα εισέβαλλαν για ακόμη μια φορά στη ζωή μας και θα μας έκαναν μπάχαλο όπως πολλές φορές στο παρελθόν. Όσο για την εγκυμοσύνη που λες παλιότερα η μητέρα μου είχε ρίξει και κατάρες κανονικές για να μην κάνω παιδάκι, οπότε όταν έμαθε ότι είμαι έγκυος 1ον της ήρθε εγκεφαλικό ότι τα καταφέραμε και 2ον συνέχεια λέει μην είσαι σίγουρα ότι θα πάνε όλα καλά. Βοήθεια δεν περιμένουμε με το μωρό. Εγώ δουλεύω, αλλά ευτυχώς μπορώ και βρίσκομαι πολλές ώρες στο σπίτι και ο άντρας μου είναι ένστολος οπότε έχει λίγο περίεργο ωράριο αλλά θα τα καταφέρουμε έστω και εναλλάξ. Είπαμε θετική σκέψη, κουράγιο και όλα θα πάνε καλά!!!:D:D:D:D

Kοριτσακι μου τοτε μακρια και αγαπημενοι.Εσεις να στε καλα και το μωρακι σας.Να μην δηλητηριαζεστε με τετοια πραγματα.Σε αυτην την ζωη δυστυχως δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.Η ζωη παει μπροστα με τον ανδρα σου και με το παιδακι σου ,να μην κοιτας πισω ,η οικογενεια ειναι ο αντρας σου και το παιδακι σου.Κουραγιο κοπελα μου και με το καλο το μωρακι σας.:P


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααα!!!

Καλως ηρθες soulio και με το καλο το μωρακι σου!!!

Εγω κοριτσια σημερα ειμαι ετσι κι ετσι...

Εχω τραβηγματα δεξια και αριστερα...Μαλλον η μητρα προφανως ανοιγει κι αλλο!

Επισης το πρωι ειχα υγρα διαφανα,γυαλιστερα τα εχει καμια αλλη κοπελα;;

Δεν μυριζουν ευτυχως, απλα φοβηθηκα μην χανω αμνιακο....

Eπισης η μπεμπα με εχει ταραξει στην κλωτσια...Αλλα κλωτσαει χαμηλα και νοιωθω λες και υπαρχει αερας στον κολπο μου...:shock::shock::shock::shock:

Smurfitaki μακρυα κι αγαπημενοι...Εκεινοι θα χασουν στιγμες με το μωρο!!!

Εσυ να εισαι ηρεμη οσο μπορεις για το καλο της ζουζουνας!!!

Τα καταλαβαινουν ολα τωρα!!!!

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε;;;


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας και που ασχοληθήκατε μαζί μου! Έχετε απόλυτο δίκιο σε αυτά που λέτε και έχω την ίδια άποψη με εσάς, απλώς εχθές με έριξε πολύ ψυχολογικά και στην κατάστασή μας δεν θέλουμε και πολύ...

Σήμερα ευτυχώς αισθάνομαι πολύ καλύτερα και ήταν φυσικά μια καλύτερη μέρα! Όταν μια μέρα δεν πηγαίνει όσο καλά θα ήθελα τότε την επόμενη λέω "Καινούργια μέρα, καινούργια ιστορία"!

Εγω κοριτσια σημερα ειμαι ετσι κι ετσι...

Εχω τραβηγματα δεξια και αριστερα...Μαλλον η μητρα προφανως ανοιγει κι αλλο!

Επισης το πρωι ειχα υγρα διαφανα,γυαλιστερα τα εχει καμια αλλη κοπελα;;

Δεν μυριζουν ευτυχως, απλα φοβηθηκα μην χανω αμνιακο....

Eπισης η μπεμπα με εχει ταραξει στην κλωτσια...Αλλα κλωτσαει χαμηλα και νοιωθω λες και υπαρχει αερας στον κολπο μου...:shock::shock::shock::shock:

Και σε εμένα έχει τύχει αυτό που λες. Όταν ρώτησα τον γιατρό μου είπε ότι δεν είναι αμνιακό υγρό (το επιβεβαιώσαμε και στην β' επιπέδου). Μπορεί να είναι από πίεση, στενοχώρια ή ένα απλό κρυωματάκι. Επίσης μου έχει τύχει να τα έχω όχι αποκλειστικά πρωί αλλά και άλλες ώρες της ημέρας. Μάλιστα τα Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά που είχα κουραστεί πάρα πολύ μου είχαν παρουσιαστεί και είχα ανησυχήσει αλλά τηλεφώνησα στον γιατρό και με καθυσήχασε. Πάντως καλό θα ήταν κι εσύ να τον ενημερώσεις για να σου φύγει η ανησυχία.

Κλωτσάει πολύ η μικρή;;; Κάνει αισθητή την παρουσία της!!!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Smurfita κάνε υπομονή κ ασχολήσου με τον άντρα σου μόνο και το μωράκι που περιμένεις!!! Να σας ρωτήσω κάτι άσχετο!!! Έχετε ακούσει καθόλου σχόλια για το καρότσι inglesina trilogy travel system 3 se 1?? Είμαι ανάμεσα σε αυτο κ το peg perego easy drive... κ όσο αφορά την κούνια..θα πάρετε κούνια ή κούνια-κρεβάτι??


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Geia sas kai pali koritsia!! xathika liges meres alla eimai olo eksw gia psonia!!!

Tha ithela na parathesw mia aporia mou!!! egw exw ton io Hpv ta gnosta kondilomata!!! to 2009 ekana katharismo eswterika me loop kai apo tote eswtwrika toulaxiston paremina kathari!!! perisi to kalokairi evgala periproktika 2 spurakia ta opoia ekapsa me kremoula kai twra stin egumosuni edw kai 10 meres ebgala pali ekswterika ena megalo!!1 enimerwsa ton giatro kai mou eipe pos midenisame pia tin pithanotia fusiologikou toketou giati sunistate kaisariki sunithos se kopeles me hpv kai mou eipe pos pithanotata tha exw estw kai mikri molusmeni ektasi eswterika ara kalo tha itan na ksexasw ton fusiologiko toketo!!! eseis exete akousei kati gia auto?? episis se programmatismenes kaisarikes se poia ebdomada sunithos ginete o toketos??? twra eimai 25+4..!!! oti gnorizete tha einai boitheia!!! :)

Diavasa Parapanw apo mia kopela an skeftomaste na kratisoume vlastokutarra!!! emeis to skeftomaste sobara!! apati den einai sigoura opote kalutera na kopsw apo alla pragmata kai na ta kratisw!!! nomizw pos einai dwro tis iatrikis!!!

Oso afora tin diki mou katastasi polles taxukardies teleutaia exw kai enoxliseis sti mitra travigmata ponous!!! me anakoufizei to perpatima tromera !!! i mesi mou anoigei sta duo apo ton pono!!!! kai katourieme sunexeia!!! :) mesa mou lew trimino einai tha perasei kai tha exw to thaumataki mou agalitsa!!!!

perimenw na akousw nea sas gia na gnoristoume kalutera kai tis apopseis sas!!! Filakiaa!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!! Smurfita κάνε υπομονή κ ασχολήσου με τον άντρα σου μόνο και το μωράκι που περιμένεις!!! Να σας ρωτήσω κάτι άσχετο!!! Έχετε ακούσει καθόλου σχόλια για το καρότσι inglesina trilogy travel system 3 se 1?? Είμαι ανάμεσα σε αυτο κ το peg perego easy drive... κ όσο αφορά την κούνια..θα πάρετε κούνια ή κούνια-κρεβάτι??

kalimera sofia!!! Egw pira kounia krebati epeidi itan dwro oi traverses tou krebatiou!!! Stin prooptiki enos deuterou paidiou kai dedomenou oti exw ena krebati megalwnontas to paidi den kserw an tha to xrisimopoiisw!!! an den uparxie prooptiki gia deutero paidaki kalo einai na pareis kounia krebati!!!!

emena apo ta peg perrego mou arese pio polu to book plus kai oxi to easy drive mou aresoun oi ligo megaluteres rodes!!! episis apopsi mou einai na min pareis travel sustem alla karotsi -port bebe kai ena xoristo kathisma autokiniou katigorias 0-18kg!!! to inglesina theorw pos einai se kali katigoria alla opos sou eipa skepsu to thema tou kathismatos autokinitou!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Little Price σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου!! Με έβαλες σε σκέψεις τώρα για το καθισματάκι!! Θα το συζητήσω κ με τον άντρα μου να δούμε τι θα κάνουμε!! Όσο αφορά το θέμα που ανέφερες δεν μπορώ να σε βοηθήσω επειδή δεν γνωρίζω τι ακριβώς γίνεται σε αυτή την περίπτωση...απλά μπορώ να ρωτήσω τη γιατρό μου αν θέλεις να δω τι θα μου πει..


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Little Price σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου!! Με έβαλες σε σκέψεις τώρα για το καθισματάκι!! Θα το συζητήσω κ με τον άντρα μου να δούμε τι θα κάνουμε!! Όσο αφορά το θέμα που ανέφερες δεν μπορώ να σε βοηθήσω επειδή δεν γνωρίζω τι ακριβώς γίνεται σε αυτή την περίπτωση...απλά μπορώ να ρωτήσω τη γιατρό μου αν θέλεις να δω τι θα μου πει..

an den se enoxlei nai kane mia erwtisi gia na paroume etsi mia gnomi deuteri den einai kako! alla kai genika stis programmatismenes kaisarikes se poia ebdomada tis kanoun?? exw akousei gia 38i sunithos gia na min uparksei periptosi na spasoun nera kai ta loipa!! alla den kserw ti isxuei stin pragmatikotita!!!

Gia to kathismataki skepsou to sobara giati to kathisma einai thema asfaleias kai oxi set kai i alitheia einai oti oles oi eteries pou ta bgazoun set me to karotsi den parexoun tin idia asfaleia me alles pou sxediazoun kathismata !! episis skepsou pos me kati parapanw tha to exeis me xri 4 xronwn (18kila) kai den tha xreiastei na agoraseis pote ksana kati!!!! :) se euxaristw gia tin apantisi!!! tha perimenw nea sou!!!

Link to comment
Share on other sites

Geia sas kai pali koritsia!! xathika liges meres alla eimai olo eksw gia psonia!!!

Tha ithela na parathesw mia aporia mou!!! egw exw ton io Hpv ta gnosta kondilomata!!! to 2009 ekana katharismo eswterika me loop kai apo tote eswtwrika toulaxiston paremina kathari!!! perisi to kalokairi evgala periproktika 2 spurakia ta opoia ekapsa me kremoula kai twra stin egumosuni edw kai 10 meres ebgala pali ekswterika ena megalo!!1 enimerwsa ton giatro kai mou eipe pos midenisame pia tin pithanotia fusiologikou toketou giati sunistate kaisariki sunithos se kopeles me hpv kai mou eipe pos pithanotata tha exw estw kai mikri molusmeni ektasi eswterika ara kalo tha itan na ksexasw ton fusiologiko toketo!!! eseis exete akousei kati gia auto?? episis se programmatismenes kaisarikes se poia ebdomada sunithos ginete o toketos??? twra eimai 25+4..!!! oti gnorizete tha einai boitheia!!! :)

Diavasa Parapanw apo mia kopela an skeftomaste na kratisoume vlastokutarra!!! emeis to skeftomaste sobara!! apati den einai sigoura opote kalutera na kopsw apo alla pragmata kai na ta kratisw!!! nomizw pos einai dwro tis iatrikis!!!

Oso afora tin diki mou katastasi polles taxukardies teleutaia exw kai enoxliseis sti mitra

travigmata ponous!!! me anakoufizei to perpatima tromera !!! i mesi mou anoigei sta duo apo

ton pono!!!! kai katourieme sunexeia!!! :) mesa mou lew trimino einai tha perasei kai tha exw

to thaumataki mou agalitsa!!!!

perimenw na akousw nea sas gia na gnoristoume kalutera kai tis apopseis sas!!! Filakiaa!!!

Little price

Εχω ακουσει γυρω στις 38 εβδομαδες οτι κανουν προγραμματισμενες καισαρικουλες.Βεβαια επειδη δεν μου εχει τυχει κατι παρομοιο καλυτερα να σου απαντησει αλλη κοπελα.Το θεμα με τις τραπεζες φυλλαξης

βλαστοκυτταρων ψαχτο για το που θα φυλλαξεις ,αν θα ειναι στην δημοσια

η ιδιωτικη δες και το ντοκυμαντερ 'το πολυτιμο κυτταρο' του εξαντα ,ειναι παρα πολυ ωραιο και κατατοπιστικο ντοκυμαντερ ,εχουν παραπανω αναρτησει link τα κοριτσια.

Ταχυκαρδιες εχω πολλες κυριως υπερκοιλιακες αλλα επειδη το εψαξα ειναι φυσιολογικο στην εγκυμοσυνη,εγω τις ειχα και πριν την εγκυμοσυνη αλλα τωρα λογικο ειναι να επιδεινωθουν ,αν σε ενοχλουν πολυ ψαξτο.Εγω να φανταστεις φτανω μεχρι και 120 παλμους!


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...