Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Ευχή 2

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Βρε κορίτσια, βρε κορίτσια!! Όλα τα καλά τα λέτε όταν εγώ λείπω;;;:( Θα το πάρω προσωπικά!!:P:p:p

Λοιπόν, εγώ είμαι 37, μένω Παιανία, (Αγία Παρασκευή είμαι δίπλα σου!!!), γραφίστας στο επάγγελμα, ο αριθμός λογαριασμού μηδενικός και για αυτό δεν σας τον δίνω καν!! χιχιχι

Εμένα η γιατρός μου είναι στο Ιασώ, δεν έχω ρωτήσει (ρε κορίτσια πολύ ηλίθια νιώθω δεν έχω ρωτήσει και κάτι της προκοπής) ημερομηνία ΠΗΤ, αυτή τη Δευτέρα το είχα σκοπό, ίσως γιατί ήθελα πρώτα να δω ότι εξελίσσονται όλα καλά και σιγά σιγά να μου επιτρέπω να χαίρομαι και πιο πολύ και να το κάνω να μοιάζει όλο και πιο αληθινό... Δεν ξέρω εαν με καταλαβαίνετε πως το θέτω... Λοιπον, η γιατρός στο Ιασώ, τιμές δεν ξέρω θα ρωτήσω σύντομα, αλλά κι εγώ σκεφτόμουν για το Έλενα καθαρά για οικονομικούς λόγους... Δεν ξέρω, σίγουρα θέλω να το ψάξω και σύντομα...

Ότι αφορά τελευταία περίοδο και ΠΗΤ εγώ ήμουν 12/10 και πιθανή ΠΗΤ που έχω βγάλει μόνη μου είναι 17/07...

Αυτά τα δικά μου...:-)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα στο παρεακι!! Νεραιδουλα μου το σπορακι σας ειναι μια χαρα ε?τελεια!!:)

Βρε κοριτσακια ολες απο Αθηνα ειστε :( Μονη Θεσσαλονικια εμεινα? Θελω κ εγω να συμμετεχω στο καφεδακιιιι!

Αχχχ μακάρι να ήσουν κι εσύ δίπλα κοριτσάκι... Πού ξέρεις όταν μαζευτούμε όλες μπορεί να κάνουμε καμιά skype συνδιάσκεψη να γνωρίσουμε κι εσένα live έστω κι έτσι!;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ;)

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ?? ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??

ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!

ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ:D:D:D

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα!:D

venisak με το καλό στο γιατρούλη σήμερα...όλα θα πάνε καλά, θα δεις!

Φιλιά σε όλες!

Α! ξέχασα να σας πω....εμείς τα τελευταία 4 χρόνια ζούμε στη Μυτιλήνη, μετακομίσαμε από Αθήνα. Εκεί ζούσαμε στου Ζωγράφου, όπου εργαζόμουν κι εγώ!Δεν έχουμε καμία σχέση με το νησί, ωστόσο....

Mina, θεσσαλονικιά της παρέας,στην πόλη σου πέρασα τα πιο όμορφα φοιτητικά χρόνια στο ΑΠΘ!!! Έμενα Φλέμινγκ, στο Ιπποκράτειο....:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο εμενα! Ελενα η συνδιασκεψη μεσω skype οταν πατε για καφεδακι επιβαλλεται!

venisak κ εμεις εχουμε γιατρο σημερα κ λογικα θα ακουσουμε το φασολακι μας γτ την προηγουμενη φορα ειδαμε την καρδουλα χωρις ηχο :( Τρελη αγωνια κ εμεις λοιπον! αντε το βραδακι να πουμε τα νεα μας!

Φιλια σε ολες απο την πανεμορφη ερωτικη Θεσσαλονικη ;)


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα, καλημέρα!

τι κάνετε? ώστε Β.Π οι πιο πολλές ε? μας βλέπω εκει πάνω να το πείνουμε το καφεδάκι!

venisak αυτό το άγχος κααααθε φορά , είναι φοβερό. Μέχρι να αρχισουν τα μωράκια μας να κλωτσάνε (πως και πως το περιμένω) και να τα νιώθουμε μόνες μας οπότε νομίζω θα χαλαρώσουμε!! καλή επιτυχία και σε εσένα και στη Μινα για σήμερα!

Μίνα δεν πειράζει, θα σε δούμε μέσω skype και θα κανονίσουμε άλλη φορά εκδρομουλα..;)

πάνω κάτω ειμαστε ολες στην ιδια ηλικία! ;);)


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας, και καλή επιτυχία με τις επισκέψεις στους γιατρούς σας!!:D Εγώ σήμερα σπίτι... Δεν θυμάμαι αν σας έχω πεί, με έχει κάνει εκ περιτροπής εργασία και δουλεύω Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή, κι ακόμα κι αν με φωνάζει εξτρά όποτε του καπνίσει, πλεον δεν το δέχομαι (του έχω πεί ότι έχω κάποιο θέμα υγείας και χρήζει ξεκούρασης) για να μη με πρήζουν, αν και ίσως αντιμετωπίζω κι ακόμα περισσότερο πόλεμο με αυτό τον τρόπο...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, καλημέρα!

τι κάνετε? ώστε Β.Π οι πιο πολλές ε? μας βλέπω εκει πάνω να το πείνουμε το καφεδάκι!

venisak αυτό το άγχος κααααθε φορά , είναι φοβερό. Μέχρι να αρχισουν τα μωράκια μας να κλωτσάνε (πως και πως το περιμένω) και να τα νιώθουμε μόνες μας οπότε νομίζω θα χαλαρώσουμε!! καλή επιτυχία και σε εσένα και στη Μινα για σήμερα!

Μίνα δεν πειράζει, θα σε δούμε μέσω skype και θα κανονίσουμε άλλη φορά εκδρομουλα..;)

πάνω κάτω ειμαστε ολες στην ιδια ηλικία! ;);)

ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ!!! ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ :-D


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας, και καλή επιτυχία με τις επισκέψεις στους γιατρούς σας!!:D Εγώ σήμερα σπίτι... Δεν θυμάμαι αν σας έχω πεί, με έχει κάνει εκ περιτροπής εργασία και δουλεύω Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή, κι ακόμα κι αν με φωνάζει εξτρά όποτε του καπνίσει, πλεον δεν το δέχομαι (του έχω πεί ότι έχω κάποιο θέμα υγείας και χρήζει ξεκούρασης) για να μη με πρήζουν, αν και ίσως αντιμετωπίζω κι ακόμα περισσότερο πόλεμο με αυτό τον τρόπο...

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΟ HR ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ "ΚΑΨΕΙ" (ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ...) ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΦΥΓΩ...

ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΔΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ :?:???::?!!!

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ...


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα!:D

venisak με το καλό στο γιατρούλη σήμερα...όλα θα πάνε καλά, θα δεις!

Φιλιά σε όλες!

Α! ξέχασα να σας πω....εμείς τα τελευταία 4 χρόνια ζούμε στη Μυτιλήνη, μετακομίσαμε από Αθήνα. Εκεί ζούσαμε στου Ζωγράφου, όπου εργαζόμουν κι εγώ!Δεν έχουμε καμία σχέση με το νησί, ωστόσο....

Mina, θεσσαλονικιά της παρέας,στην πόλη σου πέρασα τα πιο όμορφα φοιτητικά χρόνια στο ΑΠΘ!!! Έμενα Φλέμινγκ, στο Ιπποκράτειο....:tongue:

αααα Μυτιλήνη ε;;; Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το νησί εκεί! Αν και δυστυχώς δεν έχω καταφέρει ακόμα να το επισκεφτώ!! Πόσο πολύ σε ζηλεύω που μένεις σε νησί!!! Κι εγώ ήθελα να δοκιμάσω Κρήτη, ένεκα της καταγωγής και του ότι οι περισσότεροι συγγενείς μου εκεί είναι, αλλά ο αντρούλης μου είναι πιο Αθήνα δεν γίνεται (δυστυχώς πάνε πολύ πίσω οι ρίζες της Αθήνας) και τον τρόμαζε να δοκιμάσει εκτός Αθηνών... Και επειδή όμως εγώ ήθελα πιιο χωριό, και πιο ποιότητα ζωής για τα παιδιά μου αύριο μεθαύριο, είπα να δοκιμάσουμε ανατολική αττική που είναι πιο... παρθένα! Η Παιανία λοιπόν, είναι πιο χωριουδάκι! Και μου αρέσει πολύ αυτό! Έχει από όλα οκ, αλλά δεν είναι πόλη με την έννοια του κέντρου. Φανταστείτε ότι εδώ ειδικά το καλοκαίρι όοοολα τα πιτσιρίκια της γειτονιάς, είναι έξω ως αργά παίζουν κρυφτό, κυνηγητό, σχοινάκι! ποδήλατο και άλλα τέτοια της εποχής μας!!! Δεν είναι κλεισμένα μπροστά από μια οθόνη, κι αυτό με μάγεψε!!!

Ελπίζω να κρατήσει όσο πιο πολύ γίνεται αυτό!! Αν και γεννήθηκα Αθήνα, οι αναμνήσεις μου από διακοπές στο χωριό, ήταν πολύτιμες, και θέλω αυτή τη πολυτέλεια να την έχουν και τα παιδιά μου... Είμαι παιδί της εξοχής τί να κάνουμε;;; :D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΟ HR ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ "ΚΑΨΕΙ" (ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ...) ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΦΥΓΩ...

ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΔΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ :?:???::?!!!

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ...

Συγνώμη αλλά οι άδειες δικαιολογούνται και πληρώνονται! Αλλά μισό είπες ότι είσαι πολύ καινούργια; Γιατί νομίζω ότι μπορεί να έχουν δίκιο αν είσαι λιγότερο από χρόνο εκεί...:( Ψάξτο όμως!!!


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά οι άδειες δικαιολογούνται και πληρώνονται! Αλλά μισό είπες ότι είσαι πολύ καινούργια; Γιατί νομίζω ότι μπορεί να έχουν δίκιο αν είσαι λιγότερο από χρόνο εκεί...:( Ψάξτο όμως!!!

ΜΕΧΡΙ 22 ΜΕΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΙΚΑ

ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΟ HR ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ "ΚΑΨΕΙ" (ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ...) ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΦΥΓΩ...

ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΔΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ :?:???::?!!!

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ...

Τα ίδια σ@@ με τον δικό μου! Όταν του είπα ότι σήμερα δεν θα μπορούσα να πάω (και η κορη του που κάνει την ίδια δουλειά με εμενα δεν σκαει όμως για τη δουλεια και δεν μπορεί την πίεση και δεν πατάει και πολύ το πόδι της ακόμα κι αν εγώ λείπω) τσατίστηκε τόσο που έφυγε και μου έκλεισε τη θέρμανση και όταν γύρισε ενώ έτρωγα ήρθε και καθόταν πάνω από το κεφάλι μου, μου πέταξε κάτι εργασίες μπροστά μου και είπε να τα κάνω τώρα γιατί βιάζουν να φύγουν! Κι εγώ ήμουν με τη μπουκιά στο στόμα! Τελικά τον έγραψα μεν και έφαγα πρώτα, αλλά ρε κορίτσια πώς να μη σου σπάσει τα νεύρα και να μη σε νευριάσει;; Προσπαθώ πραγματικά να είμαι ήρεμη αλλά κάτι τέτοιες στιγμές κι εμένα τινάζεται ο εγκέφαλός μου!!:?


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια σ@@ με τον δικό μου! Όταν του είπα ότι σήμερα δεν θα μπορούσα να πάω (και η κορη του που κάνει την ίδια δουλειά με εμενα δεν σκαει όμως για τη δουλεια και δεν μπορεί την πίεση και δεν πατάει και πολύ το πόδι της ακόμα κι αν εγώ λείπω) τσατίστηκε τόσο που έφυγε και μου έκλεισε τη θέρμανση και όταν γύρισε ενώ έτρωγα ήρθε και καθόταν πάνω από το κεφάλι μου, μου πέταξε κάτι εργασίες μπροστά μου και είπε να τα κάνω τώρα γιατί βιάζουν να φύγουν! Κι εγώ ήμουν με τη μπουκιά στο στόμα! Τελικά τον έγραψα μεν και έφαγα πρώτα, αλλά ρε κορίτσια πώς να μη σου σπάσει τα νεύρα και να μη σε νευριάσει;; Προσπαθώ πραγματικά να είμαι ήρεμη αλλά κάτι τέτοιες στιγμές κι εμένα τινάζεται ο εγκέφαλός μου!!:?

ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΜΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΕΙΡΕΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ.

ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΟΚ.

ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ.

ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ...

ΝΟΜΙΚΑ ΚΑΛΥΠΤΟΜΑΙ ΕΙΤΕ ΤΟ ΠΩ ΕΙΤΕ ΟΧΙ, ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΚΡΙΒΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ BONUS ΕΙΝΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ???

ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ ΜΕ ΤΟ ΡΙΣΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΛΟΥΣ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ???


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...