Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Είμαι μια πολύ πολύ φρέσκια (περίπου 6 εβδομάδων) μαμά, και είπα όσες ακόμα μανούλες είναι να πάρουν δωράκι τον Ιούλιο, να συγκεντρωθούμε όλες εδώ να λέμε τα νέα μας! Φιλιά σε όλες!! :)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εδώ θα μιλάμε πια?

καλημέρα!! και εγώ και εγώ σειρά για δωράκι τον Ιούλιο!!:P:p:p:p


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εδώ θα μιλάμε πια?

καλημέρα!! και εγώ και εγώ σειρά για δωράκι τον Ιούλιο!!:P:p:p:p

Χαχαχαχα! Το πρότεινα απλώς γιατί μου φαίνεται πιο εμφανής ο χώρος και ίσως έτσι μας βρουν κι άλλα κορίτσια πιο εύκολα... :)

Κι εσύ για δωράκι ε;;; χιχιχιχι Μου φαίνεται για εμάς τα Χριστούγεννα φέτος θα αργήσουν λίγο... Κατά Ιούλιο μεριά το κόβω... χιχιχιχιχι

;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως το κοριτσακι!!! Τί νέα σήμερα;;;

γεια σου ελενάκι!!!!!!!!!!

έχω ανακατομένο στομάχι από χθες.....ψιλοχαίρομαι δλδ που είναι έτσι αλλά μια δυσφορία τη νιώθω....

εσύ πως είσαι???

άντε κοντεύον οι μερούλες μέχρι τη δευτέρα!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!!!

Είμαι κι εγώ νέα στο Cafe και πολύ αγχωμένη.

1ο bebe βλέπετε!

Σήμερα είναι και η πρώτη μας επίσκεψη στον γιατρό!!!

Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ.:roll:


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!!!

Είμαι κι εγώ νέα στο Cafe και πολύ αγχωμένη.

1ο bebe βλέπετε!

Σήμερα είναι και η πρώτη μας επίσκεψη στον γιατρό!!!

Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ.:roll:

καλως όρισες στην παρέα μας!!!:):):)

έχεις πολύ αγωνία ε??? θα δεις που όλα θα πάνε καλα!!!

με το καλό να το δείτε το σποράκι σας και απόψε να κοιμηθείς σαν πουλάκι!!!!!!!!!!!

πόσων εβδομάδων είσαι???


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ελενάκι!!!!!!!!!!

έχω ανακατομένο στομάχι από χθες.....ψιλοχαίρομαι δλδ που είναι έτσι αλλά μια δυσφορία τη νιώθω....

εσύ πως είσαι???

άντε κοντεύον οι μερούλες μέχρι τη δευτέρα!!!!!!!!!

Καλως την κούκλα!!

Κοίτα ανακατωσούρες πιο βραδινές ώρες με πιάνουν και τελικά κι εμένα όταν με έπιασαν ένιωσα καλύτερα γιατί πήρα ένα σύμπτωμα έστω και αραιά και πού ότι η φακή μου είναι εκεί, θέλω να πιστεύω είναι καλά και μεγαλώνει καλά! Ότι αφορά τη Δευτέρα, βρε κορίτσια εμένα μου φαίνεται ατελείωτη!!!

Στο μεταξύ, ένεκα και του ότι είμαι φρεσκομαμά ή καλύτερα μέλουσα φρεσκομαμά, και δεν έχω ιδέα από τό όλο θέμα, χαζεύω διάφορες πληροφορίες στο ίντερνετ... Και πάνω εκεί που χάζευα, είδα και (οκ είναι αστείο αλλά ομολογώ το διάβασα) καθημερινά θέματα των εγκύων που μαρτυρούν λέει από νωρίς νωρίς, το φύλο του παιδιού! Ένεκα και της κουβέντας που κάναμε...

Είδα λοιπόν μέσα σε όλα, κι επειδή και πρωτού διαβάσω το άρθρο έτυχε και το συζητούσα με φίλες και τη μαμά μου, ότι πολλές είτε αποκτούν ξαφνική επιθυμία για κρεατικά, είτε τα απεχθάνονται ξαφνικά...

Εγώ λοιπόν τελευταία ανήκω στη δεύτερη κατηγορία, που δεν τα πολυθέλει... Το άρθρο έλεγε ότι αμα έχεις αγόρι θες κρέας ενώ αμα έχεις κορίτσι δεν το θες. Και το αστείο είναι ότι η μαμά μου μου είπε ότι σε εμένα ούτε να το δεί το κρέας, ενώ στον αδερφό μου τρελαινόταν για αυτό! Και αυτό μου το είπε χωρίς να της αναφέρω τίποτα περί άρθρου! χιχιχι Λέτε να αληθεύει;;; χαχαχαχα!:D Εσείς λοιπόν πού παίζετε;; Θέλετε κρεατικά ή όχι; Να το σημειώσουμε, όταν μάθουμε φύλο, να δούμε αν είναι αξιόπιστη μέθοδος εντοπισμού φύλου! χαχαχαχαχα!:D:D:D:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και από εμένα!!!

Είμαι κι εγώ νέα στο Cafe και πολύ αγχωμένη.

1ο bebe βλέπετε!

Σήμερα είναι και η πρώτη μας επίσκεψη στον γιατρό!!!

Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ.:roll:

Καλώς το νέο κοριτσάκι!!! Επιτέλους κι άλλη φρεσκομαμά στο 1ο της, γιατί είχα αρχίσει να νιώθω άσχημα εδώ μέσα με όλες στο δεύτερο!! :P:p:p:p

Πρώτη επίσκεψη ε;;; Λογικό να είσαι έτσι! Κι εγώ ήμουν έτσι, και τώρα που ουσιαστικά τη Δευτέρα έχω τη 2η επίσκεψη, θα δούμε τώρα λέει μωρό και ίσως ακούσουμε καρδούλα, οπότε τώρα είμαι πιο σκασμένη από την πρώτη φορά... Να φανταστώ ότι πριν λίγες μέρες το ανακάλυψες; Θεωρητικά σήμερα δηλαδή θα δείτε μόνο το σάκο και θα σου επιβεβαιώσει έτσι την κύηση, εμένα αυτό έκανε στο πρώτο ραντεβού, εκτός κι αν άργησες να το αντιληφθείς, οπότε είναι πιο προχωρημένη η εγκυμοσύνη σου και θα δείς και θα ακούσεις πιο πολλά!!! ;):D Ότι κι αν είναι με το καλό κοριτσάκι να έχεις μια σούπερ εγκυμοσύνη και να κρατήσεις στα χέρια σου ένα υγιέστατο μωράκι!!! Και καλωσόρισες κι εδώ!!!:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως την κούκλα!!

Κοίτα ανακατωσούρες πιο βραδινές ώρες με πιάνουν και τελικά κι εμένα όταν με έπιασαν ένιωσα καλύτερα γιατί πήρα ένα σύμπτωμα έστω και αραιά και πού ότι η φακή μου είναι εκεί, θέλω να πιστεύω είναι καλά και μεγαλώνει καλά! Ότι αφορά τη Δευτέρα, βρε κορίτσια εμένα μου φαίνεται ατελείωτη!!!

Στο μεταξύ, ένεκα και του ότι είμαι φρεσκομαμά ή καλύτερα μέλουσα φρεσκομαμά, και δεν έχω ιδέα από τό όλο θέμα, χαζεύω διάφορες πληροφορίες στο ίντερνετ... Και πάνω εκεί που χάζευα, είδα και (οκ είναι αστείο αλλά ομολογώ το διάβασα) καθημερινά θέματα των εγκύων που μαρτυρούν λέει από νωρίς νωρίς, το φύλο του παιδιού! Ένεκα και της κουβέντας που κάναμε...

Είδα λοιπόν μέσα σε όλα, κι επειδή και πρωτού διαβάσω το άρθρο έτυχε και το συζητούσα με φίλες και τη μαμά μου, ότι πολλές είτε αποκτούν ξαφνική επιθυμία για κρεατικά, είτε τα απεχθάνονται ξαφνικά...

Εγώ λοιπόν τελευταία ανήκω στη δεύτερη κατηγορία, που δεν τα πολυθέλει... Το άρθρο έλεγε ότι αμα έχεις αγόρι θες κρέας ενώ αμα έχεις κορίτσι δεν το θες. Και το αστείο είναι ότι η μαμά μου μου είπε ότι σε εμένα ούτε να το δεί το κρέας, ενώ στον αδερφό μου τρελαινόταν για αυτό! Και αυτό μου το είπε χωρίς να της αναφέρω τίποτα περί άρθρου! χιχιχι Λέτε να αληθεύει;;; χαχαχαχα!:D Εσείς λοιπόν πού παίζετε;; Θέλετε κρεατικά ή όχι; Να το σημειώσουμε, όταν μάθουμε φύλο, να δούμε αν είναι αξιόπιστη μέθοδος εντοπισμού φύλου! χαχαχαχαχα!:D:D:D:D:D

με έκανες και γέλασα πολύ με όλο τον πρόλογο σου, λέω που το πάει που το πάει;);):):):)!!!!!!!!!

θα σε απογοητεύσω λίγο......στο γιο μου δεν ήθελα όχι να φάω κρέας αλλά ούτε να το δω μπροστά μου......και η αλήθεια είναι ότι και τώρα το ίδιο ισχύει.....η ιδέα και μόνο του να το δω μου προκαλεί αηδία:confused:..........

άσε που νιώθω λες και έχω καταπιεί ένα μήλο και μου έχει σταθεί ακριβώς κάτω από το στήθος....δε βρίσκω την ίσια μου.....

αν και τώρα που το θυμάμαι και η μαμά μου σε μένα δεν ήθελε τα κρέατα οπότε για την ώρα έχεις πιο πολλές με κορίτσια και απέχθεια για κρέας παρά με αγόρια!!!!!!!!!!!

δεν ξέρω....θα μάθουμε σε λίγες βδομάδες τι παίζει μάλλον;););)!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 εβδομάδων

Σούπερ! τότε θα δείς σήμερα το μπεμπέ και θα ακούσεις και καρδούλα!! Όλες οι υπόλοιπες το περιμένουμε αυτό τη Δευτέρα που μας έρχεται! Λες και το είχαμε κανονίσει! χαχαχαχα

Τί τυχερή!!! Θα ηρεμίσεις σήμερα!!!!:D:D:D

Περιμένουμε νέα ε;;;;;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

με έκανες και γέλασα πολύ με όλο τον πρόλογο σου, λέω που το πάει που το πάει;);):):):)!!!!!!!!!

θα σε απογοητεύσω λίγο......στο γιο μου δεν ήθελα όχι να φάω κρέας αλλά ούτε να το δω μπροστά μου......και η αλήθεια είναι ότι και τώρα το ίδιο ισχύει.....η ιδέα και μόνο του να το δω μου προκαλεί αηδία:confused:..........

άσε που νιώθω λες και έχω καταπιεί ένα μήλο και μου έχει σταθεί ακριβώς κάτω από το στήθος....δε βρίσκω την ίσια μου.....

αν και τώρα που το θυμάμαι και η μαμά μου σε μένα δεν ήθελε τα κρέατα οπότε για την ώρα έχεις πιο πολλές με κορίτσια και απέχθεια για κρέας παρά με αγόρια!!!!!!!!!!!

δεν ξέρω....θα μάθουμε σε λίγες βδομάδες τι παίζει μάλλον;););)!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχα! Μα είπαμε θα κρατήσουμε σκορ να δούμε στο τέλος τί παίζει! χαχαχαχαχαχα


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...