Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Nurseries,Mitcham,Tooting


ria22

Recommended Posts

Hi girls and boys......

Loipon sorry gia ta greekenglish......

Exw pathei sok me ayta ta nurseries.....ola einai full kai panakriba....

kai dld egw pou thelw na doulepsw ti tha kanw....olos o misthos tha paei ekei.....

O gios mou einai 3xronwn kai kt mhnwn....dn mporw na ton krataw allo spiti....

stelnw pandou mail kai rwtw an exoun kenh thesh...

k m eipan kiolas oti meta ta dyo prepei na ton grapsw se osa perissotera sxoleia mporw....ayto pali ti einai?

dn ton egrapsa pio nwris giati ton efera dekembrh.....k se ena pou ekana eggrafh m eipan th xekinhsei to septebrh:o:o......

egw menw mitcham....uparxei kanenas pou mporei na me diafwtisei??:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

εφοσον εχει κλεισει τα 3 δικαιουται 15 ωρες τη βδομαδα δωρεαν pre school sessions

δες εδω που εχουμε μιλησει για τα σχολεια

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=3424

να θυμασαι η καθε περιοχη ειναι διαφορετικη, αλλα καλο ειναι να αρχισεις να το ψαχνεις. ποτε κλεινει τα 4?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...