Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Χρόνια Πολλά στον Χρηστάκο μας! (joa)


Recommended Posts

Φιλενάδα να τα χιλιάσει το αγοράκι μας...να είναι πάντα γερό και καλότυχο του εύχομαι μέσα από την καρδιά μου και σύντομα να αποκτήσει και αδερφάκι. Να είναι γερός και να τον χαίρεστε!

Φιλάκια

Σαρδελοοικογένεια

493338pw37m860mi.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μικρε μας Χρηστάκο

Χρόνια σου Πολλά!!!!

Να εισαι πάντα γερός και ευτυχισμένος και να σε χαίρονται η μαμακα και ο μπαμπακας!!

Συντομα να εχεις και παρεϊτσα ενα αδερφάκι..

Φιλακια , καλά να περασετε στο παρτακι σας!

966247mn6lidxqrb.gif


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πως περναν τα χρονια???φτασαμε στα 2!!!

δεν ειναι σαν να ταν χθες η γεννα???

καλε μεγαλωνουμε και εμεις μαζι με τα μικρα μας...:rolleyes:

ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ.

ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σας ευχαριστω ολες πολυ πολυ ..

Να ειναι γερα τα παιδακια μας να τα γιορταζουμε με χαρα καθε χρονο...

Σας ευχαριστω ολες μαμαδες γιαγια ,κοπελες γνωστες αλλα και κοπελες που δεν γνωριζω ..

Οσο για το δευτερο τεκνο ...ευχαριστουμε ...θαααα το βαλουμε στο προγραμμα χαχαχαχαχα

ειναι πολυ συγκινητικο ανθρωποι που δεν γνωριζεις προσωπικα (εκτος απο ριτα , ξανθουλα και ελενη)να χαιρονται με την γιορτη του παιδιου σου ..

Σας ευχαριστω...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες πολυ πολυ ..

Να ειναι γερα τα παιδακια μας να τα γιορταζουμε με χαρα καθε χρονο...

Σας ευχαριστω ολες μαμαδες γιαγια ,κοπελες γνωστες αλλα και κοπελες που δεν γνωριζω ..

Οσο για το δευτερο τεκνο ...ευχαριστουμε ...θαααα το βαλουμε στο προγραμμα χαχαχαχαχα

ειναι πολυ συγκινητικο ανθρωποι που δεν γνωριζεις προσωπικα (εκτος απο ριτα , ξανθουλα και ελενη)να χαιρονται με την γιορτη του παιδιου σου ..

Σας ευχαριστω...

Α στο καλό σου κοπελιά, μας συγκίνησες.......Να είσαι γερή και δυνατή και να τον καμαρώσετε τον μαγκάκο σας όπως το επιθυμείτε κι όσο για το αδερφάκι.....εσείς θα κρίνετε πότε είναι η κατάλληλη στιγμή.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

1886069n9p8nwtf69.gif

Χρόνια πολλά στο Χρηστάκο και εύχομαι η επόμενη χρονιά να είναι καλύτερη από την προηγούμενη.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χρηστάκο!!! Να τα εκατοστήσεις!!!

joa μου να τον χαίρεστε! Οι επιθυμίες του να γίνονται πάντα πραγματικότητα!

Και φυσικά σύντομα να του χαρίσετε ένα αδερφάκι!!!!

1531817f0qfn9bzoz.gif


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...