Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

παιδικοι σταθμοι πατρα


eyangelia

Recommended Posts

καλημέρα!!!εγω σκέφτομαι να παω την μικρη μου στον παιδικο σταθμο στο καστριτσι (δημοσιος)...Εχει κανεις εμπειρια από τον συγκεκριμενο σταθμο?ολες οι αποψεις δεκτες.Επισης να αναφερω ότι το εψαξα πολύ το θεμα για τον ΄΄ναυτιλο'' στο ριο.Ολες οι μαμαδες εχουν κατι κακο να μου πουν για τον συγκεκριμενο-και θεωρείται κορυφαιος στην Πατρα τουλάχιστον!!...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από εμένα. Αν και είναι παλιό το θέμα ελπίζωκάποια μανουλα να μου απαντήσει. Είμαι από πατρα και έχω ένα αγορακι 3.5 χρονών. Θέλω να τον γραψω παιδικο σταθμο. επισκέφθηκα κάποιους αλλά είμαι σε δίλημμα.τα στρουμφακια δεν μου άρεσαν ούτε ο πελαργός  (τον είχα πάει πέρσι ένα μηνα)το αεροστατο είναι ακριβό και η χαροπουπολη δεν με ενθουσίασε. πήγα και στο ροδι και είδα τον μικρό μου να του αρέσει πιο καλά.επίσης εχει το πολύ 15 παιδιά ανά τμήμα.όλοι οι άλλοι είχαν απολύ 20 και 25 παιδιά. 

Έχει καμία μανουλα καποια εμπειρία από τους παραπάνω σταθμούς να με βοηθήσει? Σας ευχαριστώ και περιμένω με αγωνία γιατί έχω αγχωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Σε δημόσιο δεν θέλω να τον γραψω γιατί έχω ακούσει κατά καιρους διάφορα από κάποιες μαμάδες και επείδη αυτή η ηλικία ειναι τρυφερή ακόμα ,και έχει μπροστά του να πηγαίνει όλα τα χρόνια δε δημόσιο, λέω να το αποφύγω για αρχή να πάει σε δημόσιο. άσε που τώρα κόβουμε σιγά σιγά την πάνα και στους δημοσιους νομίζω απαγορεύεται   η πανα σε αυτήν την ηλικία. 

Για το μικρο γύρι το είχα επισκεφθεί πέρσι για να τον έγραφα δοκιμαστικά και να σου πω την αλήθεια δεν μου έκανε καλή εντύπωση το πως μας υποδέχθηκε η υπεύθυνη. 

Ευχαριστώ πολύ πάντως για την απάντηση σου!

Link to comment
Share on other sites

Οκ! Κι εγω μόνο από εντυπώσεις τρίτων σου απάντησα.

Σε δημόσιο πάντως πήγα τον μεγάλο μου 2 χρόνια και έμεινα ευχαριστημένη, αν θες να σου δώσω πληροφορίες. όσο για την πάνα, νομίζω πως οφείλουν να δεχτούν το παιδι και με πάνα (αν και σίγουρα ως το Σεπτεμβρη θα εχει κανει μεγαλη πρόοδο)


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...