Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Γέννησε η Fairymummy!


Recommended Posts

Είμαι πολύ χαρούμενη!

Πριν λίγο έμαθα ότι γέννησε η Fairymummy έναν παλίκαρο 4500 γρ.!

Εύχομαι τα καλύτερα για το νέο μέλος της οικογένειας, καθώς επίσης και για τους γονείς! Να είναι γερό και καλότυχο το παιδάκι! Να είναι γεροί οι γονείς και αγαπημένοι να το καμαρώνουν!

Fairymummy μου, είμαι πολύ συγκινημένη. Έμαθες ότι είσαι έγκυος ένα Σάββατο. Την επόμενη Παρασκευή κι εγώ διαπίστωσα ότι είμαι έγκυος. Τα λέγαμε σχεδόν κάθε μέρα. Μου έλεγες τα δικά σου, χαιρόσουν για σένα, χαιρόμουν και για τις δυο μας. Δεν σου είχα πει τα δικά μου νέα ακόμα. Βλέπεις, είχα τόσο μεγάλο φόβο μέσα μου... Ήθελα να προχωρήσει, να δούμε πώς θα πάει. Θάρρεις κι αν δεν το έλεγα, δεν θα υπήρχε ούτε το καλό, αλλά κυρίως το κακό. Ασθανόμουν άσχημα. Ένιωθα ότι σε κοροϊδεύω. Απέναντι στο δικό σου δόσιμο, εγώ κλεινόμουν. Και μετά εξαφανίστηκα για μήνες. Πάλι για να δω πώς θα πάει. Πάλι για να μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα και παρασυρθώ από τον ενθουσιασμό των υπολοίπων εγκύων και μετά... Κι όταν τελικά είδα ότι όλο πάνε καλά και εμφανίστηκα, ήσουν από τις πρώτες φίλες που με υποδέχτηκαν με αγάπη και με πραγματικό ενδιαφέρον.

Από τις μαμάδες του Μαϊου, μόνο η Fairymummy γνώριζε. Και πάντα ήταν τόσο διακριτική. Πόσα και πόσα βράδια ξενυχτούσαμε συνομιλώντας και μου έδινε κουράγιο και δύναμη. Κι εγώ έβλεπα τη Fairymummy να πηγαίνει μπροστά και πείσμωνα κι ακολουθούσα.

Fairy μου, δεν μπορείς να φανταστείς πόσο με βοήθησες. Σε ευχαριστώ με όλη μου την καρδιά.

Συγνώμη για την πολυλογία μου. Ήθελα μέσα από αυτό το θέμα να ευχηθώ στη Fairymummy μας και να της πω ό,τι δεν είχε ακόμα ειπωθεί.

Σε περιμένουμε με αγωνία. Φιλάκια!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1832577gcltq2pl11.jpg

Λίγο ακόμα και θα τον χώνευες τον μπέμπαρο :lol::lol::lol:

Να σου ζήσει Fairy να είναι πάντα γέρος ο αντακλάς σου.

Α και να μην ξεχνιόμαστε από Ιούνιο κατέβα Ελλάδα γιατί αρχίζουμε προπονήσεις:lol:

766307b16rdwe06x.gif

Link to comment
Share on other sites

οταν σας ελεγα εγω οτι θα .... γεννοβολατε ολες μαζι, με κοροιδευατε!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ειδικα στην fairy... ειχα πεσει νταααααααααααν μεσα στην προβλεψη!!!

(και σε σενα ποπιδου τα ελεγα!!! :D:D:D )

να σου ζησει κοπελια ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!

να τον δειτε και παππου!!! :-D:-D:-D:-D


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου να σου ζησει και απο εδω!!!! να τον χαιρεστε!!!! η φιλεναδα του περιμενει να τον γνωρισει το καλοκαιρι!

βρε φιστικακι εκανες προβλεψη οτι θα γεννησει τοσο αργα;;;; μηπως εισαι μεντιουμ???? :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οταν σας ελεγα εγω οτι θα .... γεννοβολατε ολες μαζι, με κοροιδευατε!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ειδικα στην fairy... ειχα πεσει νταααααααααααν μεσα στην προβλεψη!!!

(και σε σενα ποπιδου τα ελεγα!!! :D:D:D )

να σου ζησει κοπελια ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!

να τον δειτε και παππου!!! :-D:-D:-D:-D

Το θέμα είναι ότι έπεσες μέσα και σε άλλες προβλέψεις Φιστίκω μου! Αναμαλλιασμένη, άλουστη, με νυχτικιές σαν την τρελή μες στο σπίτι, ξενυχτισμένη, βρεγμένη πατώκορφα από το "πιτσιλιστήρι" του υιού (αυτό Φιστίκω το γλίτωσες λόγω κόρης) κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ.

Ελπίζω να μην έκανες τέτοιες προβλέψεις και για τη Fairy γιατί την έχεις κάψει! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και η ώρα είναι 6:55 πρωινή. Ημέρα Σάββατο... Αχ! Περασμένα μεγαλεία...


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

α καλα...

και που εισαι ακομα...

εμενα κοντευει τα 2, κι ακομα δεν εχω κοιμηθει ενα βραδυ σαν ανθρωπος...

ακομα κι οταν με παιρνει ο υπνος.... ΤΗΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ!!!

χεχεχεεχεχεχεχεχε...

παιδι δεν ηθελες???? σιωπηηηηηηηηηηηηηη!!! :)


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

fairy συγχαρητήρια!

Παιδεύτηκες λιγουλάκι αλλά δεν έβγαλες μωρό...ολόκληρο άντρακλα έβγαλες!

Έτοιμος για τους καταδρομείς μου φαίνεται!

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ,ΔΥΝΑΤΟΣ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...