Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

αγγελική <3

όλα θα πάνε καλά κοριτσάρα!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αγγελικακι βαστα γερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοντευεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλε,τωρα κοιτουσα το τικερακι σου κ τα εχει λιγο χαμενα....λεει 39weeks + 4 days along ,44days to go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οχι καλο μου τικερακι θα σκασει η αγγελικουλα μας,δεν την βλεπεις που αγωνια μερα με την ημερα?που να παει κ 1,5 μηνα επιπλεον???!!!!χαχαχα!!!!

τι κανετε κοριτσοπουλα?

εγω προς το παρων κ@λοβαραω εδω ,οπως βλεπετε!!!!!εχω εξεταστικη στο ιεκ...ειναι πολλα ,παρα πολλα αλλα δεν λεω να παω να καθησω κ να στρωθω.....

τι την ηθελα την επιπλεον μορφωση η δολια μανα!!!ε????????????????????????????????????


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μωρά μου γκαστρωμένα και μη!

Τα νέα μου:

Την Παρασκευή ξαναματατράκαρα! Κ αυτή την φορά ΔΕΝ έφταιγα, αλλά αυτή την φορά ΔΕΝ θα το βρω το δίκιο μου.

Το περιστατικό έγινε ως εξής:

Είμαι στην διασταύρωση Κατεχάκη & Κηφισίας, ο βλακοτροχονόμος μου κάνει σήμα να περάσω, όταν τον προσπερνάω τον βλέπω από τον καθρέφτη ότι δίνει στοπ στον από πίσω μου.

Διέσχισα όλη την απόσταση κ βρίσκομαι σταματημένη πίσω από αυτοκίνητο (είχε πολλή κίνηση) επί της Κατεχάκη, με το μισό αυτοκίνητο να προεξέχει επί της Κηφισίας.

Ο βλακοτροχονόμος, ενώ με βλέπει ότι ήμουν μισή στο ρεύμα της Κηφισίας, δίνει οκ να περάσουν (ταυτόχρονα με το φανάρι μας έδινε αυτός).

Μία οδηγός της κακιάς ώρας δεν είχε πάρει πρέφα τον τροχονόμο, είδε πράσινο κ γκάζωσε... Κ εμένα δεν με είδε που ήμουν μπροστά της. Απλά γκάζωσε κ έπεσε πάνω μου αφρενάριστη. Με χτύπησε στην κολώνα (ευτυχώς δεν της έκανε ζημιά), κ στις 2 πόρτες δεξιά.

Ευτυχώς που στην θέση μου δεν ήταν πεζός, θα τον είχε σκοτώσει. Όταν βλέπει πράσινο γκαζώνει αυτή κ κοιτάει το φανάρι, τπτ άλλο μπροστά της.

Στην αρχή ο βλακοτροχονόμος αρχίζει να μου φωνάζει ότι πέρασα με κόκκινο (κ γιατί δεν μου έκοψες κλήση πανγελοιότατε?). Στην αρχή τα χάνω κ σκεφτόμουν μήπως όντως πέρασα ενώ μου είχε κάνει στοπ. Σε κάποια φάση στροφάρω κ του είπα ότι εμένα μου έκανε σήμα να περάσω, όταν τον είχα προσπεράσει σταμάτησε τον από πίσω μου. Κ εκεί μάσαγε τα λόγια του ο μλκας!

Τεσπα, μου είπε ότι θα καταγράψει ότι το τρακάρισμα έγινε ενώ λειτουργούσαν τα φανάρια, καθώς αυτός δεν είχε παραβιάσει τους σηματοδότες (εμ, αυτή την εντολή είχε, γι' αυτό κ δεν με είδε που ήμουν στην μέση του δρόμου. Ο πορωμένος!).

Εγώ πέρασα σύμφωνα με το σήμα του τροχονόμου.

Η κυρία ισχυρίζεται ότι πέρασε με πράσινο (κ το εμπόδιο μπροστά σου δεν το βλέπεις μωρή? Ή όταν βλέπεις πράσινο γκαζώνεις κ όποιον πάρει ο χάρος?). Μιλάμε για μία καλοκάγαθη γυναικούλα 65 ετών, η οποία δεν οδηγεί, παρά μόνο 1-2 φορές τον χρόνο, κ αυτή την φορά ήταν στον δρόμο για να εξυπηρετήσει μία άλλη φιλενάδα της επειδή είχαν απεργία τα λεωφορεία. Κοινώς: δημόσιος κίνδυνος.

Αυτή η υπόθεση άμα πάει δικαστικά, σε 3 χρόνια θα μας δώσει 50% συνυπευθυνότητα το δικαστήριο. Το φανάρι είναι τζαναμπέτικο. Είναι ό,τι ισχυριστεί ο καθένας. Ίσως μου δώσει λιγότερο φταίξιμο επειδή φαίνεται ότι ήμουν σταματημένη.

Οπότε σκέφτηκα κ πρότεινα στην άλλη πλευρά να τους φτιάξω την ζημιά (η οποία είναι αμελητέα, επειδή το αυτοκίνητό τους είναι παλιό) κ να μου κάνουν δήλωση για να φτιάξω το δικό μου όχημα.

Κ περιμένωωωωω.

Το αμάξι κινείται μια χαρά.

Εγώ όμως είμαι σκασμένη επειδή 7/12 το παρέλαβα φτιαγμένο από το προηγούμενο τρακάρισμα, το οποίο κ συνέβη 3 μήνες πριν.

Κ μιλάμε για καινούριο αυτοκίνητο κ περιστατικά στα οποία ΔΕΝ ευθυνόμουν.

Περαστικά μας. Υγεία να έχουμε κ όλα τα άλλα φτιάχνονται ...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Κλειώ μου όπως σου είπα και στο φβ: Μακάρι να τα βρείτε με την άλλη πλευρά, να συμφωνήσετε και να τελειώνεις. Και αγύριστα μετά.

Ίσι μου σ' ευχαριστώ

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αγγελικακι βαστα γερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοντευεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλε,τωρα κοιτουσα το τικερακι σου κ τα εχει λιγο χαμενα....λεει 39weeks + 4 days along ,44days to go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οχι καλο μου τικερακι θα σκασει η αγγελικουλα μας,δεν την βλεπεις που αγωνια μερα με την ημερα?που να παει κ 1,5 μηνα επιπλεον???!!!!χαχαχα!!!!

Ειρήνη είναι πολύ χαζό το ένα τικεράκι, το είχα δει κι εγώ. Όπως είπε και η Κλειώ κάποτε δεν είμαι ελέφαντας... αλλά αν ήμουν δε θα αγχωνόμουν και όπως διάβασα κάπου...

"Παρ' όλο που μπορεί να νιώθετε ελέφαντας, είστε πολύ τυχερή που δεν είστε όντως ελέφαντας - διαφορετικά θα είχατε άλλους 14 μήνες εγκυμοσύνης ακόμα! Από την άλλη πλευρά, ένας ελέφαντας δεν θα χρειαζόταν να υποστεί τις ατελείωτες ερωτήσεις αν το ευτυχές γεγονός έχει συμβεί ακόμα. (Αν βαρεθήκατε να έχετε την ίδια συζήτηση ξανά και ξανά, κατεβάστε το ακουστικό!)"

Ε λοιπόν αυτό έκανα σήμερα... δεν σήκωνα κανένα τηλέφωνο.........

Πάω να το σβήσω λοιπόν.....

Καλή δύναμη με τα διαβάσματα!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα!!α ρε αγγελικακι πολυ γελασα με τους ελεφαντες!!!

μωρε οι ελεφαντες ουτως η αλλιως σηκωνουν που σηκωνουν τοοοσο βαρος,το δικο τους σιγα που θα πριστουν λιγο ακομα κ σιγα που θα βαλουν 100 επιπλεον κιλακια ακομα....

ε??????χαχαχα!!!!

κατι που δεν καταλαβα.....κλειω γιατι να βγαλει η δημητρα το τικερακι το προηγουμενο,ε??????


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτές οι ώρες δεν περνούν.......

Ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!!!!!

!!!!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΑΚΙ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ??????????????????????????????????????????????

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

λετε να πηγε που ειχε ραντεβου για εξετασουλα,να εβαλε ο χασι το χερακι του κ να πιασαν οι πονοι??λετε?

αχ μακαρι ολα να της πανε πολυ πολυ καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αγγελικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε ψαχνουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΑΜΕ ΛΕΜΕ ΓΕΝΝΑΜΕ!!

Αγγελική μου με το καλό να κρατήσεις το κοριτσάκι σου!!

Περιμένουμε νέα με ύψος, βάρος κ σε ποιον μοιάζει το 2ο κοριτσάκι σας!!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγγελικουλα μου να σας ζησει η μπουμπουκιτσα σας... καλοτυχη να ειναι...

Ο,τι καλυτερο και για τους 4 σας... Αντε και στην Γιωτουλα μας και στο Ελενακη μας... {ειναι καμια που εχει σπορακι και δεν θυμαμαι??? :rolleyes:}

αντε και μερικες αλλες να παιρνουν σειρα... Μαριετα Κλειω.. ααα και το βασδελακι που θελει 4ο :D:D:D:D


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?p=1923363#post1923363

Να σας ζήσει κι από δω αγγελική μου!

κλειώ, ας τες να λένε! εμείς μάλλον θα κρατάμε γερά, η καθεμιά για τους δικούς της λόγους!:tongue:


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Ρε ζαβό!

Εγώ γιατί να πάρω σειρά????

Θα φας ένα ξύλοο..... Μα ένα ξύλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Αχαχαχαχα! Γάνιασε να σε γκαστρώσει η Φωτεινή πια!:P:p:p:p

Να μας ζήσει το νέο μας μπεμπέ! Αγγελικούλα και από εδώ, και πάλι να σου ζήσει!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...