Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσοπουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλη μας εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα μου εδωσαν μια ημερα αδεια ωστε να την δουλεψω αφου ληξει η συμβαση μου!γραφω και δυο μαθηματα σημερα κ δεν εχω διαβασει τιποτα!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!

Καλό μήνα αγάπες μου!!

Καλά, κουκουρούκου είμαι...

Για κάποιον λόγο δεν ενημερωνόμουν μέσω e-mail ότι γράφετε στο καφέ, κ υπέθετα ότι είχε πέσει νέκρα. Γι' αυτό κ χάθηκα. Σε κάποια φάση σήμερα αναρωτήθηκα αν είναι δυνατόν τόσες μέρες να μην γράφει καμία κ μπήκα κ είδα που γράφετε... Είμαι χαζό μωλιέεεεεε....

Το Σαβ έπεσα τ' ανάσκελο με γαστρεντερίτιδα πολύ ήπιας μορφής, μετά από 24 ώρες κ δέκατα που έφτασαν 38,2 ήμουν περδίκι. Από χθες το βράδυ το ψηλό μωρό ;) έπεσε του θανατά με πυρετό που έφτασε 38,8, με διάρροιες, εμετούς όλο το βράδυ... Τον λυπήθηκε η ψυχή μου. Πήγε σήμερα στην δουλειά, τώρα είναι στην "μαμά" κ κοιμάααααται. Το βράδυ θα μου έρθει βεβαίως-βεβαίως (come to mama!!).

Mε τον πρώην έχουμε σκοτωθεί, έμαθε για την ύπαρξη του μωρού κ έχει φάει τα λυσσακά του! Τον ενημέρωσε ένας μλκας σώγαμπρος 60+ που το παίζει φίλος του. Ένας φτηνιάρης γλοιώδης τύπος που μένει στον κάτω όροφο κ κουβαλιόταν καθημερινά, ο άλλος ο δικός μου σαν χάνος κάθε μέρα έφερνε σουβλάκια κλπ κ λαδώθηκε το έντερο του τυπά κ δεν λέει να ξεκολλήσει από το τσάμπα φαγητό.

Ο πρώην δεν υπέγραψε την οριστικοποίηση του διαζυγίου, επικαλέστηκε αδυναμία πληρωμής. Η δικηγόρος του άφαντη κ όταν χθες προσφέρθηκα να πάμε στην δική μου δικηγόρο κ να μην πληρώσει τπτ, έγινε show, άρχισε να με βρίζει, να μουτζώνει κ άλλα ξεφτιλίκια.

Οπότε θα καταθέσει η δικηγόρος μου αγωγή για 2ετή διάσταση (πώς ήταν παλιά 4 χρόνια που έβγαινε αυτόματα το διαζύγιο, ακόμα κ αμα δεν υπέγραφε ο ένας? Ε, τώρα γίνεται 2 χρόνια). Κ αντί ο έξυπνος να επωφεληθεί κ να γλιτώσει τα χρήματα της 2ης συζήτησης, αφού εγώ θα τα πλήρωνα, θα πρέπει να πληρώσει 1000 ευρά δικό του δικηγόρο για να παραστεί στην αγωγή + 500 ευρά δικαστικά έξοδα.

Μα πόσο ΜΛΚΣ είσαι!!! Από την λύσσα του κ την κακία του προτίμησε να ζημιωθεί περισσότερο οικονομικά, καθυστερώντας το διαζύγιο. Κ χέστηκα στην τελική! Την ζωή μου θα την κάνω χωρίς γάμο ούτως ή άλλως. Νύφη με είδα, μια χαρά ήμουν, δεν το κάνω πάλι!

Αυτάαααα!!

Με την δουλειά ένας κακός χαμός, έχουμε φορτωθεί τα πάντα κ ο προϊστάμενός μου θέλει να κάνουμε κάτι τώρα, οπότε τα λέμε αγάπες!

Κ άμα βλέπετε ότι κοιμάμαι όρθια, σφυρίχτε μου σε κανα φβ, σε κανα e-mail να ξυπνήσω βρε!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα(τώρα!):P

Κάλιο αργά παρά ποτέ!

Κλειώ καλά ξεμπερδέματα και υπομονή.....

Φιλιά σε όλες!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κλειώ περαστικά σας! Έγιανε το "μιμί σας";

Όσο για το υπόλοιπο θέατρο του παραλόγου θα πω απλώς "καλά ξεμπερδέματα" όσο πιο γρήγορα γίνεται!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Να γράψω τα νέα μου και στην fire (το κάνω copy από το fb):

1) Από τις 20 Νοεμβρίου τέλος ο θηλασμός! 25 μήνες πέρασαν! Βοήθησε πολύ ο μπαμπάς στο κόψιμο του βραδινού θηλασμού, την κοίμιζε με τραγουδάκια και παραμυθάκια. Χθες και προχθές την κοίμισα κι εγώ με τον ίδιο τρόπο. Καμιά φορά το κρατάει (το βυζί) ή θέλει να το βλέπει αλλά μέχρι εκεί. Ξυπνάει το βράδυ και πολλές φορές θέλει παραμυθάκι, ή αγκαλιά, άλλες φορές θέλει να κοιμάται πάνω μου. Θέλει λίγο το χρόνο της, αλλά ελπίζω να τα καταφέρουμε και να στρώσει.

2) Ξεκινήσαμε κόψιμο της πάνας, ποιο πολύ για οικονομικούς λόγους… έχουμε τα ατυχήματά μας αλλά το παλεύουμε. Την έχω με πάνα βρακάκι, όχι με απλό βρακάκι, οπότε επαναπαύεται και λίγο αλλά τουλάχιστον έχουμε μειώσει τις πάνες ανά ημέρα. Δεν με παίρνει σε αυτή τη φάση να μαζεύω τα κατουρημένα, οπότε καλά είναι κι έτσι.

3) Η Μαρίλια έχει εξελιχθεί σε μεγάλη γλωσσού, όλη μέρα λέει το στόμα της ιστορίες, προτάσεις, τραγουδάκια, κάνει παράπονα, μας έχει κουφάνει με αυτά που μας λέει…. μπορώ να πω «κουκουβά» :P

Όταν βγαίνουμε όμως έξω πίνει το αμίλητο νερό…. Και πλέον διεκδικεί παιχνίδια κλπ που μέχρι τώρα τα έδινε απλόχερα στα άλλα παιδάκια, αρχίσαμε…. Για τα ρούχα δεν το συζητώ, διαλέγει τι θα φορέσει και γκρινιάζει όταν δεν συμφωνούμε, όλο στον καθρέφτη μου είναι και καμαρώνει… πολύ γέλιο.

4) Δυστυχώς από το Σάββατο είμαι πρησμένη (δεν πρόσεχα και πολύ τη διατροφή μου στο χωριό, εκεί τα τρώνε και πολύ πικάντικα και αλατισμένα) τώρα όμως που επιστρέψαμε θα το γυρίσω στα ανάλατα (εντελώς) για λίγο καιρό (ήδη από Δευτέρα ξεκίνησα) και σήμερα έκανα εξετάσεις αίματος. Έχω παρελθόν σʼ αυτά και λέω ότι θα τα βγάλω πέρα! Στεναχωρήθηκα πολύ αλλά δεν κέρδισα κάτι…

Αναμονή για τʼ αποτελέσματα. Έκανα και anti-xa αλλά θα βγει τη Δευτέρα.

5) Την Παρασκευή έχω το Doppler, το μωρό είναι πολύ κινητικό και ζόρικο μέσα στην κοιλιά, έχει στριμωχτεί φαίνεται… και έχω αρκετούς πόνους από τα σπρωξίματα και τα τουρλώματα, αλλά μʼ αρέσει, το νιώθω και παίρνω δύναμη. Να δούμε τι γίνεται κι εκεί μέσα.

6) Αυτές τις μέρες θα έχω πολλές δουλειές, στρώσιμο χαλιών, στόλισμα δέντρου, ξεχώρισμα – πλύσιμο – σιδέρωμα μωρουδιακών, φρεσκάρισμα πορτ μπεμπε – καρότσι – κάθισμα αυτοκινήτου και σιγά σιγά λέω να αρχίσω να ετοιμάζω και βαλίτσα μαιευτηρίου (αλλά αυτό μετά την Παρασκευή).

Εύχομαι να φύγει το πρήξιμο για να μπορώ να ανταπεξέλθω καλύτερα σε όλα τα παραπάνω…

Να συμπληρώσω ότι πλέον την κοιμίζω εγώ, αλλά χθες το βράδυ ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και τι μου λέει το σκατό; Μαμά γαλατάκι..... :shock:εννοείται ότι δεν έδωσα...


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναιι ναι ο φουρνος της γειτονιας σας γκρεμοτσακιστηκε... χιχιιχ

καλε εχω να μπω να γραψω ...χμμμ και κανεναν 5μηνο {φτου σου δεν ντρεπεσαι}

δικαιολογηστε με γιατι στο φβ μπαινω ευκολα απο το κινητο... εδω απο το κινητο δεν μπορω :(

λιγο πολυ ολες σας διαβαζω εκει μεσα... οποτε πανω κατω τα νεα τα ξερω... αλλα διαβασα στα πεταχτα και μερικα που δεν εχω δει εκει ... αμ κατσω να σας σχολιασω καηκαμε... :)

αντε νυχτες γλυκειες και πονηρες


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελα βρε φωτεινη!!!σιγα μην μαλωσουμε εσενα καλε!!!!εσυ εισαι καθημερινη παρουσια εστω στο καφε!!!

τι κανεις?

τι κανετε κοριτσια?εμεις ειχαμε ενα δραματικο βραδυ!!!!αρχισαμε απο το απογευμα με μπουκωμα κ καταρροη και οι 4μας!!!! αλλα αν μεναμε μονο σαυτο θα ημασταν μια χαρα....

ξαφνικα αρχιζει τον εμμετο η γιωργιτσα,μετα τις δοιαροιες κ εναλαξ και συγχρονως το αγγελικακι πυρετο κ εμμετο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε μας μουντζωσαν?ολο το βραδυ στο ποδι το εβγαλα!!!

αυτα!!!!!!!!!!!

παω για διαβασμα,απλωμα τα πληντυρια απο τα χτεσινοβραδυνα,δουλιτσες κ μαγειρεμα....

σας φιλω!!!!!!!!!!

καλο απογευμα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Ωχ Ειρηνάκι μου, κολλήσατε κ εσείς?

Είναι αυτή η ρημάδα η ίωση που κρατάει 24 ώρες. Πρώτα έπεσα εγώ, μετά το ψηλό ξανθό αγόρι, μετά το μικρό ξανθό σκατό. Χειρότερα βέβαια την πέρασε το αρσενικό, αλλά τον φρόντισα, τι να κάμω. Τώρα που έγιανε, να δεις "φροντίδα" που έχει πέσει :D :D αχαχαχα ανωμαλίτσες!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

γειαααααααααααααααααααααααααααααα

κλειω μου,οι περιγραφες σου ολα τα λεφτα!!!:D

αγγελικη μου σ ευχαριστω για την ...αναμεταδοση!!:tongue: πως νιωθεις τωρα που αποθηλασες?? σου ελειιψε καθολου?

ειρηνη μου περαστικα κ γρηγορα (επιμενω να θελω τα χαπια που παιρνεις..;))

φιλια σε ολες..

μπηκα να δηλωσω παρον,να με συγχωρατε που λακισα αλλα ναι ειμαστε στη γυρα με τοσα χριστουγεννιατικα events που εχουν κανει στην πολη μας

Link to comment
Share on other sites

Κουυυυυυυυυυυυυυ κουυυυυυυυυυυυυυ τσααααααααααααα

μας ανοιξανε το δικτυο στην υπηρεσια γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι

αλλα εκει που θα παω ομως δεν ξερω αν προλαβαινω για κατουρημα να παω ...εω θα μπορεσω να χαζεψω ????τα λεμε απο το σπιτι


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ αυτές οι περιγραφές μου Fire!

Λοιπόν, σε δικαιολογούμε λόγω φόρτου εργασίας κ εποχής :tongue:. Μην μας ξεχνάς, θέλουμε να μαθαίνουμε νέα σου!!

Ερώτηση: Πώς σας φαίνεται για δώρο για το ψηλό ξανθό μωρό το εξής, για Χριστούγεννα: Φόρμα (συνέχεια τέτοιες φοράει, του πηγαίνουν απίστευτα, τον βλέπω κ τρελλαίνομαι) και για τα Γενέθλιά του 4/1: τσαντάκι μέσης (έχει ένα αλλά είναι πολύ παλιό. Δεν μου είπε ότι θέλει καινούριο, μόνη μου το σκέφτηκα).

Υπόψην ότι είναι τα πρώτα του δώρα που θα του κάνω, είμαστε 2 μήνες μαζί.

Θέλω τις απόψεις σας!!!

Βρε Φωτεινή! Όλο γράφεις τα δικά σου, θα απαντήσεις σε τπτ που γράφουμε ή εκτός θέματος θα είσαι? Θα σου μηδενίσω την κόλλα, κανόνισε!

Σήμερα με πήρε ο τσαμπουκαλής ο συζυγάτος της μλκως που με τράκαρε! Με το Σεις κ με το Σας ήταν, τι κάνετε κυρία Τάδε μου (με το επώνυμο περικαλώ) κλπ. Ήθελε να με παρακαλέσει (κ το είπε πολλές φορές το "Σας παρακαλώ") να αποδεχτώ την συνυπαιτιότητα 50% για να φτιάξουμε τα αμάξια μας μια ώρα αρχίτερα. Εννοείται-ται πως δεν του είπα πως το αμαξάκι μου πια κυκλοφορεί σιδερωμένο, ολοκαίνουριο κ δεν πλΕρωσα μία!

Τον άφησα να εκτίθεται, να μου λέει πως έχει μάρτυρα πως η μλκω του δεν με χτύπησε στα δεξιά! Πολύ απλά τον ενημέρωσα πως καλέσαμε φροντίδα ατυχήματος κ οι μάρτυρες έπρεπε να παρουσιαστούν τότε, άμα έχει φέρει μάρτυρα κατόπιν εορτής να τον ενημερώσει τον μάρτυρά του πως πρόκειται να ψευδορκήσει.

Κάτι βλακείες μου έλεγε, μπλόφαρε, συγχιζόταν. Του είπα να μιλήσουν οι ασφαλιστικές μεταξύ τους, πως έχω αναθέσει την υπόθεση σε δικηγόρο κ πως δεν έχω κάτι άλλο να του πω.

Στο τέλος μου είπε το θεϊκό: "Εντάξει κυρία Τάδε μου, εγώ θα το φτιάξω το αυτοκινητάκι ΜΟΥ και ΤΑ ΛΕΜΕ σε 2 χρόνια στο δικαστήριο", και του απάντησα "Καλορίζικο! Αντίο σας!"!!

Κλάψε μλκα!!! Κλάψε κλαψ κλαψ κλαψ!!! Άμα θες να πληρώνουν άλλοι την μλκία σου, κάνε μεικτή ασφάλεια με την άχρηστη την βλαμμένη που οδηγεί κ όποιον πάρει ο Χάρος!! Άσταδιάλα!!

Πολύ όμως το χάρηκα που τωρα χτυπιέται κ με παρακαλάει!!! Πολύ το χαίρομαι λέμεεεεεεεεεεεε


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει πολυ η ιδεα της φορμας!

εγω που ειμαι αθλητικος τυπος τρελλαινομαι για φορμες,αθλητικα παπουτσια κτλ κτλ

οποτε κ το ψηλο ξανθο αγορι πιστευω οτι θα το εκτιμησει δεοντως κυριως αν εχεις ηδη προσεξει (have no doubt) ποια παρκα προτιμαει..

επισης νομιζω εχει σημασια αν του αρεσουν οι γυαλιστερες ή οι φουτερ,οι εκκεντρικες ή οι κλασσικες

οσο για το τσαντακι,αν δεν ειναι συναισθηματικα δεμενος μαζι του για οποιοδηποτε λογο,ναι γιατι οχι???

μακια κ καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

κ συνεχιζω..

φετος δεν εχω χρηματα ν αγορασω σ ολους οσους αγαπω δωρακια,οποτε λεω να τους παρω απο ενα πρωτοχρονιατικο λαχειο χμ

ο μικρος χθες επαθε απογευματινη κριση γκρινιας που ομοια της δεν ειχαμε στα 2 χρονια..μας τα σπασε στην κυριολεξια

επισης για καποιο λογο δεν θελει να φοραει μπουφαν οταν ειναι να βγουμε εξω κ ακομη χειροτερα δεν θελει βολτες απο κει που τρελλαινοταν

τι σκ..α?? βαρεθηκε?

παμε βολτα αγορακι μου? οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μην με μαλλωνεις βρε Κλειω μου ... δεν μπορω να μπω που δεν μπορω να μπω απο το κινητο εδω μπηκα απο το γραφειο μετα απο 3 χρονια και με μαλλωνεις???

:( :( :(

Την χαρα μου ηθελα να πω.

Εγω συμφωνω με τα δωρακια Κλειω μ ... εγω τι θα παρω εγω στο μεγαλο μωρο μου ? :( περα απο σεξακι που μολις ερθει θα του δωσω μια μερα ρεπο και μετα θα το ξεζουμισω χιχιχιχιχι


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...